Izgubljene ljubavi - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Izgubljene ljubavi

    Povucem se u sebe slusam tuzne pesme tipa Stairway to heaven i Wish you were here patim dugo vremena i obuzeme me osecaj izdanosti.

  2. #17

    Odgovor: Izgubljene ljubavi

    nisam tugovala i povlacila se u sebe, jer sam bila nacisto s tim dokle je stigla ta veza i da ne vredi samo muciti se i biti u njoj iz navike...jednostavno iscezla ljubav, privacnost...shvatila sam da je bolje da sam sama, umesto da zavaravam sebe i njega....
    e sad...ako dodje do prekida, a jos postoje emocije...sigurno ne bih tako lako podnela...potrebno bi mi bilo vreme da malo tugujem...


  3. #18

    Odgovor: Izgubljene ljubavi

    Svaki raskid je za sebe,tako da se i svaki drugacije prezivljava.Nije mi bas prijatno kad kazem kraj,ali sta je tu je.Tesko prezivljavam takve situacije,povlacim se u sebe,nikog ne opterecujem,jednostavno moram da rascistim sama sa sobom,i krenem dalje kroz zivot.

  4. #19

    Odgovor: Izgubljene ljubavi

    Ne treba žaliti za izgubljenim ljubavima. Da ih ne gubimo, ne bismo pronalazili nove, lepše. S godinama, zahvaljujući iskustvu i poukama koje izvlačimo iz njega, nova ljubav ume i te kako da uznenadi svojom lepotom, originalnošću i sposobnošću da nadomesti sve neke patnje i promašaje koje smo ranije doživeli.

    Budimo otvoreni prema drugim osobama i mogućim ljubavima, jer time samo povećevamo izglede da nas neko prepozna kao biser. To što nas neko ne primeti, nemojmo žaliti, jer nas takvi sigurno i ne zaslužuju...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #20

    Odgovor: Izgubljene ljubavi

    iz svake veze izlazimo bar malcice povredjeni ale posle shvatamo da i za to postoji razlog ! bivamo -baceni na pod- i podignemo sa sami ili uz neciju pomoc. svaki kraj necega je samo novi pocetak neceg novog, boljeg, interesantnijeg ...
    a mi smo ti koji ce ustati posle svakog poraza !!
    placi da ti bude lakse !!!

  6. #21

    Odgovor: Izgubljene ljubavi

    Ne umem da se borim sa raskidima i ne uči mi se ta veština. Jednom sam presekla i umirala sam godinu dana. Ne samo zbog potpune apstinencije, nego zbog groznog osećaja samosažaljenja i patetike do bola. Ne ponovilo se.
    Žali Bože toliko propuštenih dana.

    P.S. Mislim samo na ljubav, ne na vezice i vezičice

  7. #22

    Odgovor: Izgubljene ljubavi

    raskid me nije mogao sprečiti da i dalje volim, tako da sam odlično podnosila svaki rastanak..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Predrasude u ljubavi
    Autor Lillith u forumu Ljubav
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.02.2013, 18:02
  2. Strah od ljubavi
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 29.06.2011, 22:01
  3. Letnje ljubavi
    Autor goga58 u forumu Ljubav
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 09:37
  4. Ljubavi, sto je pod kafom...
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 19:25
  5. Ljubavi poznatih
    Autor DrinChe u forumu Ljubav
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.02.2009, 20:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •