Тома Николић, наш председник - Strana 12
Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 166 do 173 od ukupno 173
  1. #166

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николи

    Najavljena je poseta britanskog princa Čarlsa Srbiji.

    Brine me da'l će predsedmik uspeti da prevaziđe sebe i smilsli veći biser od onog o Tarabilića, Kinezima i vodi iz Morave.

  2. #167

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николи

    Imam ja ideju..kako "impresionirati" princa Čarlsa narodnim umotvorinama:
    - Poklonjenom konju se u zube ne gleda !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #168

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Danas u 'Kuriru' (u vreme posete Nikolića Moskvi):

    ''Putin: Srbima pomoći na sve načine!''

    Za početak, kao prvu pomoć, zadrži predsednika Nikolića tamo za trajno.

  4. #169

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Danas u 'Kuriru' (u vreme posete Nikolića Moskvi):

    ''Putin: Srbima pomoći na sve načine!''

    Za početak, kao prvu pomoć, zadrži predsednika Nikolića tamo za trajno.
    Pa ne može, Toma je legalni i legitimni predsednik naše države...

    Toma je, ma kakav bio, jedna od boljih metafora naše realnosti u sveukupnog stanja naše države i naše društvene svesti. Jer, nije teško zamisliti kakva smo mi to država kada je Tomu Nikolića zapalo da bude predsednik. U celoj ovoj priči oko našeg predsednika Toma nije ni jedini, a još manje glavni krivac. Krivo i loše je bilo puno toga pre poslednjih predsedničkih izbora, a verovatno je najlošij bio upravo prethodni predsednik i politika koju je predstavljao, što je najviše i uticalo na to da rezultat izbora bude takav da Toma proglasi pobedu. Ali to je bio tek početak domino efekta koji još traje i to ponajviše u liku i delu Aleksandra Vučića iako je, čini mi se, premijer sve udaljeniji od Tome, mada nikada ne bi formirao vladu da Toma nije pobedio kako je već pobedio.

    Hoću da kažem da kakvi smo mi, takva nam je i vlast, odnosno da se u prirodi, ali i u društvu ništa ne događa bez uzroka, pa ni predsednik Srbije.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #170

    Odgovor: Тома Николић, наш председник


  6. #171

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Uvek je lako videti kako se podrepaši satiru od "obožavanja vođe" pogotovo kada dođe do ispita njegovo vođstvo! Potpuno legitimno pravo Tome je da se kandiduje jer, ruku na srce, on za vreme svog mandata nije učinio ništa što je bilo na štetu ugleda Srbije. Potpuno je druga stvar čuti Dačića o "sramotnom" kandidovanju jer Dačić planira da uzme mesto Premijera, lajanje one plave "ministarke" koja je sad "kao neka šmizla" a nigde je nije bilo kada je Toma napravio rez i stvarao partiju od nule.
    Podrepaši su "jednoglasno" tražili da Vučić bude kandidat za predsednika iz 2 prosta razloga:
    - Time bi on izgubio zakonske osnove da utiče na njih kao ministre,
    - Dugovao bi im "zahvalnost" za funkciju.
    Biti član neke stranke koja te uzdigla iz aninimnosti, obogatila, dala ti zvanje i privilegije a taj član počne da pljuje na osnivača je samo pokazatelj kakvi to likovi ulaze u politiku! Alo...zar nije nečasno upravo to što Vučić se kandiduje? Vođstvo stranke mu je Toma podario, mandate i funkcije a on uskraćuje podršku čoveku koji ništa loše nije uradio?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #172

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Vec vidjeno!

  8. #173

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    ''Nikolić: Bio sam najbolji predsednik Srbije.''

    Ako ništa drugo, ono vrhunska originalnost. - ni odkoga drugog tako nešto nije mogao čuti!

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112

Slične teme

  1. Никола Пашић
    Autor Turkmenbashi u forumu Političari
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 15:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •