Sasu Jankovica za predsednika!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25
  1. #1

    Sasu Jankovica za predsednika!

    Agitirate? Nadate se?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #2

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Ne znam za druge, ali meni on deluje kao mamlaz. Mada, ukoliko se predsednik drži Ustava, jako malo je važno kakav je jer ne može mnogo da zasere !

    P.S. Ipak predsednik ima funkciju i Vrhovnog komandanta vojske pa ne bih voleo da na tom mestu bude bilo ko nije patriota. Pogotovo vajni "europejci" i likovi za koje se ne zna ko ih finansira.
    Poruku je izmenio Sivi, 06.02.2017 u 21:09 Razlog: dodat P.S.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #3

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Em je nezavisan kandidat, em je jedini koji se drzi pravnog poretka, ustava i zakona. To je vec dovoljno. Meni deluje kao gospodin covek.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Saša Janković kao kandidat za predsednika Srbije je još jedan u nizu dokaza da nam je država sve gora, ali i da smo kao narod nezreli i u konstantnom moralnom padu. Dotični zaštiitnik građana će ni kriv ni dužan postati kandidat voljom prikrivenih centara moći koji bi da destabiliziju, ne samo Srbiju, već i svaki pedalj planete za koji oni misle da to treba uraditi (a to možemo upravo gledati u Rumuniji, a u izgledu je BiH, Mađarska pa i same SAD jer uzdrmanom neoliberarnom establišmenu Tramp nije po volji...

    Reci mi koja si politička opcija i znaću kakav si čovek!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #5

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Znači...prsk'o je po svim šavovima! Upravo pročitah da se Vučić kandidovao za predsednika!?!
    Ma...razumem ja da je san svakog vučića da postane VUK ali...jbg..treba imati japije za to !
    Ovaj je konačno pokazao da skače sebi u usta svakodnevno!
    "Ja pa ja ja pa ja...." . More...MRŠ!

    P.S. Španovićku za predsednicu ! Bila bi em najlepša, em najsposobnija predsednica pola ove napaćene planete!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #6

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Agitirate? Nadate se?
    Ne nadam se. Podrzavam Jankovica ali znam scenario. Zvalavi se kandiduje, pobedjuje i centar moci se prebacuje iz kabineta premijera u kabinet predsednika. Postavice neku podguznu muvu za premijera i eto mu apsolutne vlasti jos neko vreme.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #7

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Posle jucerasnjeg govora prelazim u agitatora. Toliko jednostavan, logican, ljudski govor. A podrazumeva se sve...






    Sto se tice centara moci, cak i Orban podrzava Vucica. Slicno se slicnom raduje. Valjda.


    Juce i danas se razvio pravi mali rat na youtube, prvo su laznom tvrdnjom o autorskim pravima blokiran snimak prenosa iz Beograda. Posle masovnih protesta i prijava jutubu snimak je vracen, da bi danas ujutru deaktivirali zvuk. Trenutno smo izborili da se snimak u potpunosti vrati. Ne damo Sasu. Tim pre sto necemo prastati. Rekao je Sasa. Ne prastam ni ja. Sasu za predsednika! ...jer ne damo se vise ponizavati.
    Poruku je izmenio biterlemon, 20.02.2017 u 17:31
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #8

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Nekako mislim da će, ako Saša Janković ne pobedi, odnosno ako Vučić bude novi predsednik Srbije, (bar) deo Jankovićevih birača na sledećim izborima glasati za Sulejmana Ugljanina, naravno ako Suljo bude jedan od kandidata za tu funkciju.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #9

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Pripadam onima koje je jako teško motivisati da izađu na izbore jer sam svestan koliko su nam političari loši. Izlazim samo kada "dara prevrši meru" i kada postanem izuzetno osetljiv na "vređanje inteligencije". Pominjani kandidati za predsednika su toliko minorni, sumnjivih izvora finansiranja i upitnog patriotizma da ja NEMAM ZA KOGA GLASATI.
    Naravno, Vučića ne bih glasao ni lud, a ovakve alternative vređaju zdrav razum. Prema tome...mene ovi izbori neće videti.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #10

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Kandidat za predsednika Srbije Saša Janković pozvao je lidera LDP Čedomira Jovanovića da ne glasa za njega napisavši juče na svom tviter nalogu:

    "Pročitao pažljivo. Javno molim g. Jovanovića koji me ovako javno "podržao" da ne glasa za mene. Hvala."

    Ne znam baš sigurno šta se to događa sa opozicijom u Srbiji, ali Sale Prangija (kako već neki zovu kandidata Jankovića) je ovom svojom izjavom lupio Čedi snažnu "šamarčinu" da mi je prosto bilo žao našeg dramaturga i proizvođača testenina...

    Koliko je to dobro, ili nije dobro (kako i za koga) videćemo, ali moj lični stav je da me ne brine samo vlast, već možda još više i opozicija...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Ja rado izlazim na izbore.To mu kod nas dodje omiljena godisnja zabava.Mnogo volim i one sto'nemaju za koga da glasaju',cisti foliranti,to bre stoji u redu da ubaci prvi listic.Kako se samo radujem omiljenim folirantima tipa'ne zna se izvori finansiranja',hahaha..svi ostali svetski politicari inace redovno obavestavaju svoje glasace o izvorima finansiranja..aha!Kako se tada ljudi informisu o 'suprotnickim' kandidatima,pa svi imaju neke svoje teorije,izvlace iz malog mozga,konstruisu teorije,kao vagaju..
    Moja simpatija je najmladji kandidat,volim piletinu,priznajem,glasacu za njega.

  12. #12

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Citat davorjanka kaže: Pogledaj poruku
    Mnogo volim i one sto'nemaju za koga da glasaju',cisti foliranti,to bre stoji u redu da ubaci prvi listic.Kako se samo radujem omiljenim folirantima tipa'ne zna se izvori finansiranja',hahaha..svi ostali svetski politicari inace redovno obavestavaju svoje glasace o izvorima finansiranja..aha!
    Umeš li ti uopšte da išta kažeš o temi a da ne prozivaš i karikiraš druge koji učestvuju?
    U mom postu da li sam pomenuo ikog drugog koji je glasač?
    A ti si našla da mi jašeš po grbači zato što ja ne vidim vrednog kandidata za glasanje? I to u smislu kao da me lično znaš i kao da znaš da baš takvi stoje u prvom redu da ubace listić? Da li si ti normalna? Znaš...to što se ti ovde foliraš da nešto "pametno pišeš" a nepismena si, zajedljiva i dosadna sa kačenjem ne znači da su i drugi foliranti! Stoga, ubuduće...o****i u troskoku od mene. Hvala unapred.
    Ja ne foliram ni sebe a kamoli druge! Da...izašao sam na izbore pre 5 godina i glasao za Nikolića jer je Tadić prekardašio i Bogu i narodu! Zanimljivo, Nikolić je ispoštovao da Predsednik ne može biti i predsednik stranke što Tadić NIKADA nije!
    Drugo...bio sam i na ovim zadnjim parlamentarnim i glasao ZAVETNIKE jer ono što se nudilo (SNS, SPS i sl..) nije bilo NIZAŠTA u mom Valjevu.
    Malopre sam upravo slušao intervju sa Sašom Jankovićem i mogu reći da nije budala ali...nije ni svetac! Da li je odgovorio na pitanje da li se pre prekida mandata bavio politikom i da li se to sudara sa pravom? NIJE! Onih famoznih 100-tinak su sve moj do mojega koji su ga, šatro, naveli da se kandiduje. Oduvek je bilo da je "teško žabu u vodu uterati".
    A kakva ovlašćenja ima Predsednik sve što sadašnji kandidati obećavaju je gola laž jer NEMAJU INGERENCIJE!

    Btw...skidoh kapu makedonskom predsedniku jer je imao m**a da odbije dati mandat koaliciji koja bi državu uvela u podele! Bez obzira na pritiske SAD, EU retarda i kerova, "komšija" iz čuvene "daleko im lepa kuća" on je postupio kao odgovoran čovek.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #13

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Sivi,ja se tebi dopadam,jelda? ..a ispostavi se i da je ponesto od onog sto rekoh tacno,hahaha...

  14. #14

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Citat davorjanka kaže: Pogledaj poruku
    Sivi,ja se tebi dopadam,jelda? ..a ispostavi se i da je ponesto od onog sto rekoh tacno,hahaha...
    Opet promašaji!
    Ne spadaš u kategoriju žena koje mi se dopadaju i ništa od prethodno rečenog u tvom postu nije tačno.
    Srećom, ne spadam ni u "piletinu" pa ću se provući .

    O temi...
    Nisam slep pa da sam nesvestan da se u državi sve teže živi. Mogući kandidati meni lično ne ulivaju poverenje da će išta nabolje promeniti te stoga niko od njih i neće dobiti moj glas.
    1.Jeremić mi je dalek još od pogibije na Topčideru dvojice mladih gardista jer sam se uvek pitao kako "gušter" da bude upućeniji od Načelnika Generalštaba.
    2.Janković je, možda, dobar igrač pokera, jer mi deluje kao neko ko može u svašta da ubedi protivnike ili pristalice a da samo za sebe zadrži prave namere. Ne pada mi na pamet da se "kockam" sa takvim kao predsednikom!
    3. Vučić mi od početka ide na živce sa "slikanjem" i bombastičnim izjavama kao i stalnim "kukanjem" i glumom žrtve. Pravi muškarac nikada tako ne bi postupao već bi radio svoj posao u tišini i rezultati bi govorili umesto njega. Neće on rečima ubediti one koji misle i koji svakodnevno gledaju i trpe bahate idiote koje je okupio u svakom gradu.
    4.Šešelja nikada nisam glasao ni podržavao sem dok mu se sudilo jer je pokazao da je pametniji od kvazisuda u Hagu. Smučili su mi se polukreteni koje ima oko sebe.
    5.Čanak je bahata i umišljena baraba koja uvek nađe način da bude na državnoj sisi!Trebao je odavno da odleži za prebijanje čoveka pred kafićem bivšeg vaterpoliste.
    Usput, jako dobar pokazatelj kakav je kandidat ja vidim u njegovim "sledbenicima" iliti tačnije...podguznim muvama koje piju krv poštenim i vrednim ljudima.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #15

    Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

    Srbija je naša zemlja i niko nema prava da je otima, ni da pomisli da je on država, da su nečiji interesi jači od zakona , da su nezaposleni, penzioneri, lekari, zanatlije,vojnici,,, manje vredni i manje bitni od savetnika, sekretara, ministara, od predsednika.

    Svi imamo jednaka prava na život.Ne može neko samo da preživljava, a drugi da bude iznad života.Neko da živi u strahu, a neko da stahom vlada.Ne sme život da zavisi od nekog koalicionog sporazuma, partijske knižice, poznanstva, samovolje i kaprica.Niko ne sme da bude vlasnik naših života.Naša zemlja ne sme da bude zemlja fantomki, Beograda na vodi, a Srbije na hlebu i vodi, tajnih dogovora i javnog blaćenja. Zemlja u kojoj se kod lekara ide sa kovertom, umesto sa zdrastvenom knjižicom. U kojoj se plaća reket umesto poreza. U kojoj se diploma kupuje, a posao dobija preko partije. Gde seljake teraju sa zemlje, a mlade iz zemlje, dok sve nas zajedno teraju u rat, da bi se posle rata stideli časnih veterana, a da nam pridiku drže ratni zločinci. Ne treba da se plašimo države. Država treba da se plaši nas. Ona postoji da bi smo u njoj imali normalan život, a ne da bi neko imao vlast. Ne bratija i partija. Nego Srbija! Ovo je naša zemlja, ona ima zakon. Ko te zakone mora da poštuje? Pa prva vlast ! Zakoni moraju da važe za svakog podjednako, u po dana u po noći, u bilo kom selu u bilo kom gradu. Ako zakon ne važi podjednako, onda ovo nije država, nego družina. Niko ne sme da bude kriv bez suda, ni bogat bez truda. Sud mora da sudi po pravdi, ne po diktatu. Po zakonima države, a ne partije. Institucije nisu krpe. Treba im vratiti smisao, a nama dostojanstvo. Da ne šapućemo dok se kriminalci grohotom smeju iz državnih kabineta . Poslodavci treba da zapošljavaju, zdravstvo da leči, poljoprivreda i stočarstvo da hrani, prosveta da nas uči, turizam da nam ugađa. A Država ? Država treba samo da radi svoj posao i da odgovara za njega. A neko će morati da odgovara. Za lažne diplome, štetne ugovore, za rušenje kvartova, za vezivanje ljudi, za krađu penzija, za uhođenje novinara, vređanje sindikata, ostavljanja na cedilu invalida rada. Za živote iz helihoptera i poplava. Nismo osuđeni da trpimo, imamo pravo da živimo u uređenoj državi. Ne tuđoj već našoj. Imamo prava na dostojanstven život. Bez straha. Jer o nama se radi. Imamo ljude, reke, nebo. Svoju istoriju, kulturu i budućnost .Nismo ništa manje sposobni, ni manje vredni, ni manje pametni od bilo koje druge nacije. Ništa nam ne fali. Fali nam samo dobra uprava. Dobra država. Kad ona obezbedi fer pravila, pobeđivaće najbolji, a ispadati najgori.Dno više neće biti na vrhu. Ne treba mi da se menjamo. Država treba da se reformiše. To nam niko sa strane neće doneti. Ni Brisel, ni Peking, ni Vašington, ni Moskva. Ovo je naša zemlja. Srbija nije ničije igralište.Mi nismo igračke. Ovo je naša zemlja, mi smo ljudi sa kičmom, građani ne podanici. Promene moramo da pokrenemo i izvedemo mi, svako od nas posebno, i svi zajedno. Nema ko drugi.

    Ljudi koje čekamo smo mi.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sašu Radulovića za predsednika :dry:
    Autor memento u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.03.2017, 08:41
  2. Barak Obama izabran za Predsednika SAD
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.11.2008, 09:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •