Тома Николић, наш председник - Strana 10
Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 173
  1. #136

    Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Ne znam odakle se neistomišljenici, vazda prozivaju za komuniste, ateiste i srbomrsce i da l' postoji neka vakcina za tu boles'?

  2. #137

    Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    to je rekreacioni sport , biti profesionalni patriota . nasledje 90 tih .

    vakcine za boljku nema . transplatacija sivih celija je jos u eksperimentalnoj fazi .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #138

    Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Pa sad...ja nigde ne videh više tih "sportista" nego u "braće" Hrvata ! Toliko su u tom tripu da izgiboše po komentarima pišući o nekim nazovi Udbašima, o veličanju "domoljublja", o takozvanim "braniteljima" ( ček...je l' to isto što i domobrani ili sam negde skrenuo levo od Albukerkija ?) o "tisućvekovnoj" itd...
    Čitajući ih neko sa strane bi se smeo zakleti da su bar 25 godina zaostali u razvoju ali...bože moj, važno da je njima lepo.
    Toliko im je lepica da im je glavna rekreacija kampovanje na trgu, naravno sa sve šatorom.
    Verujem da će im sledeći zakon biti onaj o nasleđivanju naknada za "domoljublje" a možda ga nazovu Hrvatska spomenica 91 ? Čisto da budu u trendu, je l' te.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #139

    Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Pa sad...ja nigde ne videh više tih "sportista" nego u "braće" Hrvata ! Toliko su u tom tripu da izgiboše po komentarima pišući o nekim nazovi Udbašima, o veličanju "domoljublja", o takozvanim "braniteljima" ( ček...je l' to isto što i domobrani ili sam negde skrenuo levo od Albukerkija ?) o "tisućvekovnoj" itd...
    Čitajući ih neko sa strane bi se smeo zakleti da su bar 25 godina zaostali u razvoju ali...bože moj, važno da je njima lepo.
    Toliko im je lepica da im je glavna rekreacija kampovanje na trgu, naravno sa sve šatorom.
    Verujem da će im sledeći zakon biti onaj o nasleđivanju naknada za "domoljublje" a možda ga nazovu Hrvatska spomenica 91 ? Čisto da budu u trendu, je l' te.
    Ne znam kakve veze ima ovaj lament pa još i netačan sa temom. Kao da našu bedu ublažava činjenica da je još neko bedan?!
    Dodaću još i Brehtovu misao: “Svako neka se bavi svojom sramotom, ja ću svojom”.

    Elem, obožavam ovog čoveka.

    Ne radi državni vrh ništa toliko navrat-nanos da bi mu bio potreban njegov lični vazduhoplov, nije vlada gorska služba spasavanja, nego je deo činovničke nomenklature koja o svemu mozga unapred i koja nema potrebe da upada u cajtnot. Vladi avion ne pripada ne samo zbog toga što smo mi, krivicom, gle, baš sviju vlada, ovoliko osiromašili i takoreći propali, ne, čak i da smo razvijeni, bogati i svi zbrinuti, ja bih bio protiv da Vlada ima dva lično svoja aviona. Daj, molim te, to su dve starudije koje malo malo pa hoće da se sruše bilo u sinje more, bilo na neko gusto naseljeno mesto, bilo na krš, kraš ili karst.

    - See more at: http://www.istinomer.rs/retrovizor2/....BvhItZLA.dpuf

    Ljuba Živkov
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #140

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku


    Комуњаре, атеисти и Србомрсци (не кажем да то троје нужно иде заједно) не могу да поднесу кад све није у складу с њиховим уверењима, а највише воле да тргну пену кад се трефи нешто што није "довољно секуларно".

    Смарате, јепте се, досадни сте. Не, ствари неће бити по вашем 100%, не може и тачка.
    Ne radi se o uverenjima v ec o prostoj cinjenici da je da je Srbija daleko od sekularne drzave a tako klerikalna ( blagodatno receno )

    ....unosenje badnjaka i zgradu predsednistva ......skolska slava uz prisustvo svestenika sa svim rekvizitima ....postrojena garda ispred patrijarha ....slava policije ...politickih partija ....i ostalih ..itd .... drzavnih institucija ... Svestenici u vojsci ...krstovi ogromnih razmera u gradovima ( Kragujevac ..Nis ..) gde god nadjes slobodno mesto tu crkvu sagradi ......zapaljivi ratno - huskacki sovinisticki govori vladika na politickim skupovima ......mesanje crkve u drzavne poslove ......i ovo poslednje mi se najvise dojmilo ....Toma ...kao kurir Jovica (znas onog Jovicu iz NOBa ) nosi poruku Papi od naseg Patrijarha.
    S tim da je dobio njegov blagoslov , to jest , odobrenje.

    Srbomrsci ?

    Cek ...stani .....zar i tebi nisu dragi ....ne volis bas ...npr ...Srbe LDPeovce ..autonomase ....Srbe iz nekih nevladinih organizacija ...neke novinare ..kolumniste ....javne licnosti ..od Glumaca ...preko rezisera ( No Nemanja ) ...sportista ...itd ...svih onih koji se ne uklapaju i ne cene te neke :" vrednosti "
    od Kulina Bana do RMa i RKa.

    Tako da je pojam srbomrsci ....relativan pojam.

    Ateisti ?

    Cek stani .....
    Zar ne bi bilo posteno da svako ko je vernik placa porez za veru ( jer sta je to malo spram vere ?) a oni koji ne placaju porez placaju ulaz za prisustvo liturgiji .....naprimer ...i da se crkva tako finansira.
    A ne ovako.
    Znas i ti sam kako.

    Ako bi tako bilo ..mislim da bi broj vernika bio 5 ...10 posto.

    Komunjare ?

    Tvoje ime ( nik ) mi tako komunjarski zvuci ...za razliku od , naprimer ...mog.
    Ali slucajnosti se desavaju.

    A sto ces >
    Preobraceni ...novokomponovani Srbi su uvek bili najveci Srbi .
    Eto ti primer onog komunistickog generala. koji posle svih suma i gora ..od Srebrenice stigne do Lazareva.

    A sad stvarno ..ali stvarno ...trebalo bi se zafvalitt drugu Titu ...i traziti oprost.
    Reci ...izvini ...bio sam u zabludi .....citao te neke lazne spise ..pa poverovao .....Izvini ....ti sto si sagradio .....napravio ..ucinio da Srbija i srpski narod prozive skoro pedeset godina u miru ...dobro zive ..kao nikad u svojoj istoriji ...sto si izgradio puteve ...fabrike ....hidroelektrane .. nasipe .a sada se ruse fasade kad su dosli ovi Nasi koji su rasturili Jugoslaviju i od ove zemlje kojoj je Crna Gora podarila nezavisnost ....napravili zemlju ...drzavu ...tuge ...cemera ..ocaja ...jada ...beznadja ...bede ...nepravde ......(treba li jos ?) u kojoj su moral .....cast....postenje //misaona imenica a lopovluk ....mrznja ....kriminal .....bauljanje u mraku ..korifeji izdaje ...propasti ......cista pozitiva..
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  6. #141

    Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku

    Ne znam kakve veze ima ovaj lament pa još i netačan sa temom. Kao da našu bedu ublažava činjenica da je još neko bedan?!
    Dodaću još i Brehtovu misao: “Svako neka se bavi svojom sramotom, ja ću svojom”.
    lilit..da si pročitala makar post pre mojeg nikada se ne bi pitala "čemu lament". Ali, odavno je jasno da mnoge "mrzi čitati", naročito ako su već naoštreni da nešto kritikuju. Prema tome...ili čitaj sve u kontekstu ili ODBIJ!

    O temi..
    Narodu je teško ugoditi! Ogromnoj većini je SMETAO prethodni preCednik jer je em kršio Ustav (Istovremeno predsednik republike i predsednik stranke a ČAK je i Milošević morao zamrznuti svoje predsedavanje strankom; mešanje u posao premijera...) a sada onima koji su takvog podržavali smeta kada predsednik gleda svoja posla po Ustavu? ALOOOO...
    Predsednik republike ima ovlašćenja kao engleska kraljica tj..samo da se "slika", polaže cveće, prisustvuje protokolarno nekim događajima! Nipošto da ima ikakve ingerencije vlasti!!!! Šta tu ne valja, moliću lepo? Uvek ću pre poštovati čoveka od reči i onog koji se drži zakona nego bilo kakvog kabadahiju koji pomisli da je uhvatio narod za jaja!!!
    Čemu lament oko aviona? Zar nije skoro istovremeno se slično desilo i drugima?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #142

    Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Čemu lament oko aviona? Zar nije skoro istovremeno se slično desilo i drugima?


    I miris i ukus... Falkon.

    Izvini molimte ovu petljavinu sa kafom i motorima moze da izbunari samo neko ko je vec neko vreme pozdravljen i sa uzrokom i sa posledicom. Avion koji je padao "kao kamen" iznad jadrana pao pravo u Srbiju.
    Prvo sam pomislila da je vest objavio njuz.net.

    Cirkuzanti.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #143

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Stvarno je tuzno , deprimirajuce , depresivno...sto predsednik ove drzave , kao takav . lazni intelektualac , lazni strajkac gladju, deli ordenje ...znacke ...medalje ..akademicima ..profesorima ...ljudima koji bi trebalo da su elita ovog drustva a oni svi stoje mirno ....klanjaju se jednom lopovu ( ukrao diplomu a za lovu ne znam )...coveku kojem je moral , znanje ....kultura .......misaona imenica..
    . Ljudi. su... ljudi su... ljudi.
    Parce metala vaznije je od nekih moralnih i drugih principa.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #144

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Ček...siguran si da je bolje kada Elizabeta II, engleska kraljica koja je pre 2 dana napunila 89 g, pre dodele titule viteza (Ser) pita trojicu muzičara čime se bave? Mislim da je tada Eric Clepton dobio titulu, a možda i Brajan Mej.
    Reci mi samo zašto tada ne lamentira nad "obaveštenošću" kraljice?
    Shvataš li ti da onaj koji dodeljuje diplome, titule, priznanja zaslužnima je SAMO FIGURA koja predstavlja državu koja JEDINA dodeljuje priznanja. Državna priznanja OSTAJU a ko je trenutno ih predavao je nevažno pošto je podložno promenama.
    Koliko ja znam ni jedan državnik nipošto NIJE RANGA dobitnika priznanja.
    Ali...jbg...tebi je lepo kada možeš da opljuneš. Nema veze što to veze nema sa stvarnošću.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #145

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ček...siguran si da je bolje kada Elizabeta II, engleska kraljica koja je pre 2 dana napunila 89 g, pre dodele titule viteza (Ser) pita trojicu muzičara čime se bave? Mislim da je tada Eric Clepton dobio titulu, a možda i Brajan Mej.
    Reci mi samo zašto tada ne lamentira nad "obaveštenošću" kraljice?
    Shvataš li ti da onaj koji dodeljuje diplome, titule, priznanja zaslužnima je SAMO FIGURA koja predstavlja državu koja JEDINA dodeljuje priznanja. Državna priznanja OSTAJU a ko je trenutno ih predavao je nevažno pošto je podložno promenama.
    Koliko ja znam ni jedan državnik nipošto NIJE RANGA dobitnika priznanja.
    Ali...jbg...tebi je lepo kada možeš da opljuneš. Nema veze što to veze nema sa stvarnošću.

    O dzizas !!!!
    Porediti englesku Kraljicu i rakijasa iz Bajcetine !!!!
    Kakva paralela.
    Koja projekcija !

    Ali . druze Sivi iz NOBa (velika slova ) pricao mi je drug Mrki ( na borbenom polozaju u pauzi izmedju 2 bitke u tom herojskom narodnooslobodilackom ratu ) kako mu je drug Brka rekao da je cuo od druga Uče koji je saznao od vrapca na grani da se Engleska kraljica prilikom dodele titule Polu Makartniju obratila istom ovim recima " Eltone Miče mora da je tesko igrati fudbal s onom jajastom loptom i jos je ubaciti u rupu sve konja jasuci u punom trku ...."

    Kako ne shvatas da je falsifikovanje diplome krivicno delo i da bi pocinilac te krivicne radnje u svakoj normalnoj zemlji zavrsio na sudu i bio kandidat za izricanje presude a ne kandidat za predsednika kojeg je jos i izabrao narod . I tako sada stoluje sve sa badnjakom i time krsi Ustav ....flangratno.....sve sa pogledom na one tri kuce na Savi ....bespravno podignute ...ali se iskupio gradnjom velelepnog manastira u svom dvoristu uz blagoslov svestenika ...normalno.

    Ne radi se o gafu vec o dignitetu Institucije koju predstavlja ...radi se moralu.......lazi .....prevari .....na koju pristaju uceni ljudi ...elita ovog drustva ...koji bi trebalo da budu savest ...primer .kako se cuva dostojanstvo.
    O gafovima predsednika bi se mogla napisati knjiga debljine Markesovog Kapitala (moje omiljeno štivo )

    Ali da engleski ...zna....zna.

    https://www.youtube.com/watch?v=EFUSb1kxnZE

    Bolje od engleske kraljice
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #146

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    ...
    Bigračer...ti si rešio da voziš neki trip bez obzira na validne činjenice? Pobogu čoveče, zar su olimpijske medalje Džesija Ovena manje vredne jer ih je osvojio u Berlinu 1936 g, u leglu najvećeg rasiste Hitlera?
    Pokušavam da ti predočim da je sama nagrada, titula, medalja ono što se pamti, računa i beleži a ko protokolarno je predaje je totalno nebitno.
    BTW...zašto ne bh "poredio" našeg predsednika i Englesku kraljicu? Oboje su predsednici, stim što naš predsednik je izabran voljom naroda a engleska kraljica NIJE! I jedno i drugo se moraju držati propisanih protokola i obavljati, u ime države, neke zvanične dužnosti. Usput, ta pomenuta kraljica poseduje oko 500 miliona evra kapitala, bez ikakvih zasluga. Što ne meriš istim metrom? Ili...samo zato što je nešto tuđe tebi je vrednije? Smešno deluje koliko si zadrt a svaku činjenicu koja treba da te osvesti zanemaruješ.
    I da...siguran sam da Toma bolje vlada engleskim nego kraljica srpskim (Kad već pominješ nešto bezvezno onda daj sliku obe strane).
    Poruku je izmenio Sivi, 24.04.2015 u 11:12
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #147

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    ..ne bi da se mesam,osim ovog da kraljica nije izabrana voljom naroda..jeste..pproveravano na referendumu,i dok god narod ostrva zeli monarhiju,ona je po pravilima tu..

  13. #148

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Bigračer...ti si rešio da voziš neki trip bez obzira na validne činjenice? Pobogu čoveče, zar su olimpijske medalje Džesija Ovena manje vredne jer ih je osvojio u Berlinu 1936 g, u leglu najvećeg rasiste Hitlera?
    Pokušavam da ti predočim da je sama nagrada, titula, medalja ono što se pamti, računa i beleži a ko protokolarno je predaje je totalno nebitno.
    BTW...zašto ne bh "poredio" našeg predsednika i Englesku kraljicu? Oboje su predsednici, stim što naš predsednik je izabran voljom naroda a engleska kraljica NIJE! I jedno i drugo se moraju držati propisanih protokola i obavljati, u ime države, neke zvanične dužnosti. Usput, ta pomenuta kraljica poseduje oko 500 miliona evra kapitala, bez ikakvih zasluga. Što ne meriš istim metrom? Ili...samo zato što je nešto tuđe tebi je vrednije? Smešno deluje koliko si zadrt a svaku činjenicu koja treba da te osvesti zanemaruješ.
    I da...siguran sam da Toma bolje vlada engleskim nego kraljica srpskim (Kad već pominješ nešto bezvezno onda daj sliku obe strane).
    O omiljeni smajlic .
    To ono da se stekne prednost u startu.
    Kao Dzesi Ovens.
    Kada si vec kod nemaca , u Nemackoj je ministar podneo ostavku zbog laznog doktorata.
    U Nemackoj nacisti ili neki slicni njima vise nikada nece doci na vlast za razliku od Srbije.
    Korifeji iz devedesetih su opet na vlasti.
    Davanje sendvica da im se nadje na tom putu u jednom pravcu zvuci poznato.
    Sto muslimana za jednog Srbina je tako slicno ...isto .....onoj naredbi iz 2. svetskog rata.
    Ti ljudi , autori i propagatori ovog programa" su sada na vlasti u Srbiji.
    Ako takve ljude branis i podrzavas to pomalo govori i o tebi.
    Jako je bitno ...sto tebi ne ulazi u glavu , ko dodeljuje nagrade.
    Iz cijih ih ruku primas.
    Ako ih primas iz ruku coveka koji je falsifikovao diplomu . jos ako si akademski gradjanin ,odbiti nagradu je moralni cin.
    Nacin da sacuvas dostojanstvo.
    Kao sto je to uradio
    r http://www.021.rs/Info/Srbija/Akadem...Mitrovica.html

    I sta kazes ?
    "
    BTW...zašto ne bh "poredio" našeg predsednika i Englesku kraljicu? Oboje su predsednici, stim što naš predsednik je izabran voljom naroda a engleska kraljica NIJE! "

    Oboje su predsednici.
    razlika u izboru

    Posle ovakvog gafa u stilu tvog predsednika postavlja se pitanje treba li uopste polemisati s tobom?

    Izabran voljom naroda.?
    Izabran je voljom jednog dela naroda (znas kojeg ) tako da on moj predsednik nije.

    I ta volja je jako upitna s obzirom na konfiguraciju glasackog tela....jer ko rece ono ..." Narod je pucina grdna "
    To se ovde kod nas lako moze videti gledajuci samo u statistiku.

    I kako ne razumes koliko je plitko necije bedastoce ..pravdati recima ....".a kolko je on "..
    .ili ..".i oni su nama to radili "...i oni su nas."....
    .To ne potire sopstvenu krivicu.

    Ako je tacan taj finansijski podatak za englesku kraljicu ....ti milioni su se sticali vekovima , na ovaj ili onaj nacin dok dinastija Nikolic , sve sa kraljicom Dragicom , joj se velikom brzinom priblizava za samo nekoliko godina.
    Iskljucivo na onaj nacin.

    Kao Dzesi Ovens.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #149

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku


    Комуњаре, атеисти и Србомрсци (не кажем да то троје нужно иде заједно) не могу да поднесу кад све није у складу с њиховим уверењима, а највише воле да тргну пену кад се трефи нешто што није "довољно секуларно".

    Смарате, јепте се, досадни сте. Не, ствари неће бити по вашем 100%, не може и тачка.
    Ne radi se o uverenjima v ec o prostoj cinjenici da je da je Srbija daleko od sekularne drzave a tako klerikalna ( blagodatno receno )

    ....unosenje badnjaka i zgradu predsednistva ......skolska slava uz prisustvo svestenika sa svim rekvizitima ....postrojena garda ispred patrijarha ....slava policije ...politickih partija ....i ostalih ..itd .... drzavnih institucija ... Svestenici u vojsci ...krstovi ogromnih razmera u gradovima ( Kragujevac ..Nis ..) gde god nadjes slobodno mesto tu crkvu sagradi ......zapaljivi ratno - huskacki sovinisticki govori vladika na politickim skupovima ......mesanje crkve u drzavne poslove ......i ovo poslednje mi se najvise dojmilo ....Toma ...kao kurir Jovica (znas onog Jovicu iz NOBa ) nosi poruku Papi od naseg Patrijarha.
    S tim da je dobio njegov blagoslov , to jest , odobrenje.

    Srbomrsci ?

    Cek ...stani .....zar i tebi nisu dragi ....ne volis bas ...npr ...Srbe LDPeovce ..autonomase ....Srbe iz nekih nevladinih organizacija ...neke novinare ..kolumniste ....javne licnosti ..od Glumaca ...preko rezisera ( No Nemanja ) ...sportista ...itd ...svih onih koji se ne uklapaju i ne cene te neke :" vrednosti "
    od Kulina Bana do RMa i RKa.

    Tako da je pojam srbomrsci ....relativan pojam.

    Ateisti ?

    Cek stani .....
    Zar ne bi bilo posteno da svako ko je vernik placa porez za veru ( jer sta je to malo spram vere ?) a oni koji ne placaju porez placaju ulaz za prisustvo liturgiji .....naprimer ...i da se crkva tako finansira.
    A ne ovako.
    Znas i ti sam kako.

    Ako bi tako bilo ..mislim da bi broj vernika bio 5 ...10 posto.

    Komunjare ?

    Tvoje ime ( nik ) mi tako komunjarski zvuci ...za razliku od , naprimer ...mog.
    Ali slucajnosti se desavaju.

    A sto ces >
    Preobraceni ...novokomponovani Srbi su uvek bili najveci Srbi .
    Eto ti primer onog komunistickog generala. koji posle svih suma i gora ..od Srebrenice stigne do Lazareva.

    A sad stvarno ..ali stvarno ...trebalo bi se zafvalitt drugu Titu ...i traziti oprost.
    Reci ...izvini ...bio sam u zabludi .....citao te neke lazne spise ..pa poverovao .....Izvini ....ti sto si sagradio .....napravio ..ucinio da Srbija i srpski narod prozive skoro pedeset godina u miru ...dobro zive ..kao nikad u svojoj istoriji ...sto si izgradio puteve ...fabrike ....hidroelektrane .. nasipe .a sada se ruse fasade kad su dosli ovi Nasi koji su rasturili Jugoslaviju i od ove zemlje kojoj je Crna Gora podarila nezavisnost ....napravili zemlju ...drzavu ...tuge ...cemera ..ocaja ...jada ...beznadja ...bede ...nepravde ......(treba li jos ?) u kojoj su moral .....cast....postenje //misaona imenica a lopovluk ....mrznja ....kriminal .....bauljanje u mraku ..korifeji izdaje ...propasti ......cista pozitiva..
    Пиши ко нормалан свет па ћи читати све редом.

    Секуларна држава није једнако атеистичка држава. Тачка.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #150

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Тома Николић, наш председник

    Na proslavi Dana pobede U Moskvi:

    '' ...u razgovoru s predsednikom Indije Pranabom Kumarom Mukerdžijem...
    - Rekao sam mu da naš narod obožava indijske serije, on nije znao ni naziv serija koje naši građani obožavaju..''

Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Никола Пашић
    Autor Turkmenbashi u forumu Političari
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 15:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •