Top shop-?
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Top shop-?

  1. #1

    Top shop-?

    Postovani forumasi,nisam bas sigurna da sam na pravom mestu,ali volela bih da podelim sa svima Vama svoje lose iskustvo sa veoma navalentno-ljubaznim osobljem TOP SHOPa.Vec neko vreme sam clan KLUBa 5 zvezdica i povremeni korisnik ponekih proizvoda koje se mogu kupiti preko pomenutih.Poslednja moja kupovina je bila poprilicno velika (oko 23000 din) a kako sam clan kluba posedovala sam vaucere za popust na kupovinu (vaucer od 500 din za iznos od 5000 din).Znaci iskoristila sam 4 vaucera.Medjutim,nesto od porucenog nije uspunjavalo moja ocekivanja pa sam isti vratila.Iznos vracene robe je 4500 din a ja sam kao povracaj dobila samo 2500 din.Na moje reagovanje - dobila sam odgovor da je ceo iznos vaucera odbijen od povracaja.Naravno, SOK !!! Znam da se mnogo nece promeniti ni posle ove objave ali zbog mogucih slicnih slucajeva - OPREZ svima koji nameravaju da saradjuju sa TOP SHOP-om.Pozdrav !!!!

  2. #2

    Odgovor: Top shop-?

    Ne razumem se bas naj naj u te vaucere i klubove i zvezdice...
    Ali da su extra navalentni...jesu...
    Jednom, slucajno, sam kod njih pazarila...i to nisam ja vec neko u moje ime...neki klinaC...
    I od tada imaju moj fix. i mob. u evidenciji...
    ...i svako malo me cimaju...rodjendani, bozici, nove i stare godine, slave, osmimartove...
    Jednom su mi cak poslali ciCu na adress...da mi uruci tu famoznu zvezdicu karticu za cca 2000...vrnula sam ga odakle je doso'...
    I onda usledili pozivi...
    memorisem im ja nUmber...ali dzavli su to...menjaju svako malo....
    I tako....poslednji put kada su zvali ja im reko' da sam se upokojila....
    Malko me zalili i...odustali....

    Slava MI...
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #3

    Odgovor: Top shop-?

    Da, desava se svaki dan da neka glupa firma da sebi za pravo da okrene tvoj privatni broj telefona i oduzima ti tvoje rodjeno privatno vreme bez imalo skrupula. Medju njima je i taj nazovi klub 5 zvezda. Ciljna grupa im je interesantna - izlapeli penzosi da putuju po svetu, odsedaju u hotelima sa pet zvezdica, pokrivaju se zdravim prekrivacima, spavaju na zdravim podlogama, kuvaju u zdravim posudama.......OTIMACINA i MANIPULISANJE usamljenim starcima i staricama! Na sajtovima garantuju tajnost podataka ali ne i pravo na neuznemiravanje. I kad im lepo kazes da se taj i ta odselila / odselio, upokojila/upokojio oni i dalje nastavljaju da zovu u najneprilicnija doba dana. Zakonski im ne mozes nista. I tako nasa lepa domovina neguje prevarante i lopove dajuci im mogucnost da vas ugnjetavaju kako im drago.

  4. #4

    Odgovor: Top shop-?

    ne kupujem iz fotelje, uglavnom prodaju ono sto vec ima kod kineza.

  5. #5

    Odgovor: Top shop-?

    Kupio ja neku sveskicu k'o "do dobrog vida za šes meseci".Ostavit ćeš naočare za par meseci....itd.itd....
    Prošla i godina a meni ništa bolje.
    'bem ti lebac al su me shebali

Slične teme

  1. Pljuni pa prilipi shop
    Autor Mrak u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 21.10.2013, 14:37
  2. Sexy shop
    Autor Mish u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.05.2009, 14:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •