Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?

    Građani Francuske koji podupiru desno orijentiranog Nicolasa Sarkozyja prakticiraju seks 6,7 puta mjesečno, a oni koji podupiru socijalista Françoisa Hollandea čine to 7,6 puta mjesečno Najnovije istraživanje provedeno u Francuskoj otkrilo je da konzervativci uživaju u stabilnijem, ali manje intenzivnom seksualnom životu, dok liberali pak imaju življi seksualni život i nerijetko uživaju u aktivnostima poput analnog seksa.

    Građani Francuske koji podupiru desno orijentiranog Nicolasa Sarkozyja prakticiraju seks 6,7 puta mjesečno, a oni koji podupiru socijalista Françoisa Hollandea čine to 7,6 puta mjesečno, piše thelocal.fr, prenosi Tportal.

    Istraživanje također otkriva da liberalni glasači češće uživaju u seksualnim eksperimentima. Primjerice, 81 posto liberalnih žena voli prakticirati oralni seks. U konzervativnim krugovima stvari stoje drugačije pa u oralnom seksu uživa svega 69 posto žena. Također, analni seks češće se prakticira u liberalnim krugovima.

    Zanimljivo je da najlošiji seksualni život imaju oni koji ne podupiru nijednu stranku, odnosno oni sami su u istraživanju izrazili nezadovoljstvo svojim seksualnim životom. Rezultati tog neobičnog istraživanja nisu previše iznenadili javnost s obzirom na to da većina smatra da su liberalni glasači opušteniji pa samim time i više uživaju u seksu.

    Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu? | LJUBAV I SEKS | Oslobođenje | Bosanskohercegovačke nezavisne novine - vijesti iz BiH, osvrti, mišljenja
    Eto, tako se krešu političko opredeljeni u Francuskoj. Ne znam kako je to kod nas u uslovima pomešanih i nedefisanih programa partija i stranaka, ali izgleda da pristalice levih i liberalnih opcija to čine češće od konzervativaca i desničara.

    Pa tako, posle čitanja ovog teksta, prosto mi je žao što nemam neku švalerku iz LDP-a ili, bar iz SPS-a, odnosno DS-a, kao dve najuticajnije leve opcije u ovoj državi. Ček, ček, ma ne bi bila loša ni neka Čankova ligašica...

    Šta mislite da li stvarno političko opredeljenje ima veze sa intenzitetom i kvalitetom seksulanog života?
    Poruku je izmenio memento, 08.04.2012 u 19:55
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?

    doslo vreme da covek vise ne sme ni da se politicki izjasni....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #3

    Odgovor: Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Primjerice, 81 posto liberalnih žena voli prakticirati oralni seks. U konzervativnim krugovima stvari stoje drugačije pa u oralnom seksu uživa svega 69 posto žena. Također, analni seks češće se prakticira u liberalnim krugovima.
    Чуј свега 69%... мало ли је на ову скупоћу...

    Кад размислим, све моје партнерке су биле десно оријентисане, али без пуно предрасуда. А трећа је била странкиња...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #4

    Odgovor: Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?

    Uglavnom dosledna prvobitno zauzetom stavu...tu i tamo spremna da se povinujem novinama,
    ukoliko mi ne narušavaju osnovnu koncepciju.
    U cilju što boljeg napretka i u korak s'vremenom, predusretljiva...Možda za nekog nakrivo nasađena,
    ali sve u svemu bitno da je krajnji ishod obostrano zadovoljavajući..bez obzira na obećanja.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #5

    Odgovor: Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?

    Jaoj ,kad videh ovaj naslov...setih se sad Believerkinog malopređašnjeg posta u kom opisuje izraz lica novog nam predsednika,
    pa se zapitah oma' kakav li je seksualni život onima koji su glasali za njega...a cifra je?
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #6

    Odgovor: Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?

    Možda izgleda malo čudno ali...ja nešto nisam primećivao drastične razlike zbog političke "obojenosti".
    Više mi se čini da "ili si lav ili nisi" !
    A da budem iskren...mnogo mi više prija kada je partnerka tada samo ženka koja se ne libi svojih potreba i želja . Tada je moguće se čak i našaliti, u vreme cigaret pauze, oko političke "obojenosti" i shvatiti da je deljenje po njoj notorna glupost.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #7

    Odgovor: Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Jaoj ,kad videh ovaj naslov...setih se sad Believerkinog malopređašnjeg posta u kom opisuje izraz lica novog nam predsednika,
    pa se zapitah oma' kakav li je seksualni život onima koji su glasali za njega...a cifra je?

    aj posteno,s kim bi se radje vacarila? s Borisom ili s Tomom? a?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #8

    Odgovor: Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku


    aj posteno,s kim bi se radje vacarila? s Borisom ili s Tomom? a?
    Najradije sa njom

    Ime: 9361956e4c969b5abaac7b4f1799.jpeg Pregleda: 32 Veličina: 120.9 KB

    Ruby Dhalla Maxim, član kanadskog parlamenta.
    Poruku je izmenio Hiawatha, 21.05.2012 u 02:37

  9. #9

    Odgovor: Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?

    ...interesantna tema...recimo,verujem da levicarke drkaju levom?......liberali verovatno vole pising ili eventualno da se iskenjaju nekome na groodi?......radikali mi deluju kao prikriveni transvestiti...oblace mamine haljine i obozavaju da ih sljepaju po golom dupetu?...
    ...da ne nabrajam...ja sam demokratski orijentisan...volim sve sto vole mladi...skupljam salvete i znacke...imam sve brojeve Mikijevog zabavnika...sto se sexa tice...nemam predrasuda...zveknuo bih i sebe da mogu......
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #10

    Odgovor: Šta političko opredjeljenje govori o vašem seksualnom životu?

    @angus

    moz' se tjoramo ? imam znacke ruskog fudbalskog saveza iz 1958 , valjaonice iz sevojna 1962, asocijacije slabo koriscenih udovica i raspushtaljki iz 1990 ?
    za salvete ne znam , ali mogu da ti nabavim one u lepoj roze boji sve sa chi *kom / citati kako treba /, sto naravno ne vodi u zakljucak o tvojoj sex.opredeljenosti .


    a da ...
    levicar sam po opredeljenju ali desnjak sam kad zatreba sto govori u prilog tome da sam se prilagodio posle pada berlinskog zida ...
    Poruku je izmenio rusty nail, 15.01.2013 u 18:17
    worst day of fishing is better than excellent day at work

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.02.2019, 07:56
  2. Najsrećniji trenutak u vašem životu
    Autor bobby u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 10:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •