Reputation komentar - Strana 6
Strana 6 od 29 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 424
  1. #76

    02 Odgovor: Reputation komentar

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не желим да претпостављам ништа без детаљне провере!

    Proveravaj se ...




    Ops
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #77

    Odgovor: Reputation komentar

    Ајде разумем девојке да воле да имају добру репутацију и да их иста прати, али мушкарци и добра репутација и типа онај феми ниво репутације - обасјава топлим сунчевим зрацима ми звуче некако геј, шта је следеће - диван је као Вини Пу и другари, па мислим докле бре више! И ова беби зелена боја ми је сувише млака, она крваво црвена је много боља, а тек она угаљ црна што има Некромансер, то бре хоћу, то је закон! Кад се сетим оних дивних црвених коментара - Даље руке од Чеде, Изчупаћу ти језик...то су били дани...

  3. #78

    Odgovor: Reputation komentar

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Ајде разумем девојке да воле да имају добру репутацију и да их иста прати, али мушкарци и добра репутација и типа онај феми ниво репутације - обасјава топлим сунчевим зрацима ми звуче некако геј, шта је следеће - диван је као Вини Пу и другари, па мислим докле бре више!
    То није феми ниво репутације, то је топли, радосни, смирени и опуштени ниво репутације. Ниво репутације добре воље и пријатељства, поштовања и доброте.
    То са сунчевим зрацима ми је премедено!
    Шта ћеш кад ми на Балкану патимо од мачистичке насилничке патријархалне културе на коју смо накалемили Стивена Сигала...

    И ова беби зелена боја ми је сувише млака, она крваво црвена је много боља, а тек она угаљ црна што има Некромансер, то бре хоћу, то је закон! Кад се сетим оних дивних црвених коментара - Даље руке од Чеде, Изчупаћу ти језик...то су били дани...
    Играли су коњи врани, коњи ритмом затровани...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Proveravaj se ...




    Ops
    Шоу ми јоурс енд ајл шоу ју мајн
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #79

    Odgovor: Reputation komentar

    Dobro, bre, bando raspuštena ovde ste našli da gomilate postove i udarate po ćakulanju vrći se na temu ovde ili ide tsunami u vidu supermoderatorskih opcija možemisepaštaakomisemožemisepaštaakomisemože
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #80

    Odgovor: Reputation komentar

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Dobro, bre, bando raspuštena ovde ste našli da gomilate postove i udarate po ćakulanju vrći se na temu ovde ili ide tsunami u vidu supermoderatorskih opcija možemisepaštaakomisemožemisepaštaakomisemože

    jedan reput (ko sme da uzme tiganj ) za SQUAW i vracam se na temu

    svi reputi su mi dragi nekada se slatko ili il a ima i onih malkice vrucih pa ovaj svima i fala
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  6. #81

    Odgovor: Reputation komentar

    To mozze samo Cezar 27.08.2007 11:14 ...važno je da si svoje komplekse izlečio...preko cezara doduše...ali preko nekog si morao.......lav...



    Paparazzo fotografije 26.08.2007 22:43 Некад имаш и духа, ал кад имаш онде је то до џ



    Paparazzo fotografije 26.08.2007 22:20 hehe, budalo :p


    Novi virus - MSN Worm... 22.08.2007 16:11 aj na msn, pa nek ide zivot



    Pivo: musko ili zensko... 21.08.2007 23:26 ja imam problem sa bananama. :D /goldie/



    Član meseca 21.08.2007 13:54 faaak pa tek sad vidim da si mi dao tu points jeee



    Paparazzo fotografije 18.08.2007 16:12 'Lebe, stvarno znas ljudima da ulepsas dan! pozz od la femme



    Gde ide umetnost? 16.08.2007 13:55 Umetničeeeeeeeee SQUAW ti kliče!


    Paparazzo fotografije 13.08.2007 22:07 За ширење форумске нетрпељивости! А и обе&#111


    Paparazzo fotografije 12.08.2007 22:36 Svaka cast majstore.... Pero_M :D


  7. #82

    Odgovor: Reputation komentar

    Izdvajam dve sa moje reputacije:

    negativna reputacija

    S verom u Boga, za... 30.08.2007 15:45 ala kenjas!

    nije se potpisao.

    pozitivna reputavija

    Invisibleman 28.08.2007 17:21

    Nije opomena - već mi je bilo žao, neko se potrudio zbog tebe, neko pažljivo čita tvoje postove... ... Infuzija je ... i ovde si originalan Goga...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  8. #83

    Odgovor: Reputation komentar

    Nedostaješ mi iako si... 31.08.2007 00:01 Dajem ti reputaciju,ali meni ovo ipak deluje tako stašno!

    Sram vas je?? Zašto? 27.08.2007 09:12 Lijepo je znati da nisam jedina u takvoj situaciji i s takvim 'problemom' -little fairy-


    Danas ste se smejali... 26.08.2007 11:27 To je osmeh od - a,kada se zubi vide Poz,Drina.

    Kako da budemo uvek... 15.08.2007 18:36 Evo tebi jedan mali zeleni za gospodina Osmeha.....................Mish

    Kako da budemo uvek... 15.08.2007 15:35 Tvoj avatar je meni izmamio osmeh na lice...mmm...njam, njam... :-) Gogi

    Kako ste naucili da... 14.08.2007 16:17 Za dragog mi clana VojvodinaCafea-pozdrav Aca1983

    Najdeblji čovek na... 14.08.2007 12:13 idi u dupe ~Kill

  9. #84

    Odgovor: Reputation komentar

    starsica 30.08.2007 15:34 zabac, evo ti jedan od mene... ZOE

    Na kakav sex ne biste... 29.08.2007 18:19 qq...umreh od smeha SansR

    Poljubac za...? 27.08.2007 21:43 hvala.i bilo je od srca,jer ih,na zalost,nemam,a volim ih koliko i oni mene-jega

    Kompliment za osobu iznad 27.08.2007 20:09 ...cao sele bas si zlatna ... pozz Sussi
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #85

    Odgovor: Reputation komentar

    Jako je smesno, ahahaa. naravno ironicno. O cemu govorim? O nepotpisivanju pri davanju reputacija. I to negativnih.

    Sada dajem javni poziv:

    Ti, sto pocinjes da me bombardujesh negativnim reputacijama, potpisi se, ako si covek. Ne brini, nema ovde osvetnika. A i kada bi bilo, to ne bih bio ja. daklem, za sada dve neg reputacije:

    Kada ste se najvise uplasili
    Na moju ispovest o tome kada sam se najvise uplasio, odgovoreno mi vako:
    a kako bi bilo da posetis psihijatra?

    Na sta mirisete trenutno?
    mind your language!
    Izvini, ne razumem, moze li to na srpkom? Ili ne umes bolje?


    Ponavljam. Zabole mene pimpek za negativnu reputaciju. Ili za bilo kakvu reputaciju, sto se toga tice. Ali, barem se potpisi. Verovatno se bojis da ne dobijes istu. Ako nisi zasluzio/la, ne brini, neces dobiti.

    Samo nepotpisivanje govori o osobi koja je tu reputaciju i dodelila:
    "Osoba koja ne ume da pametno koristi moc koja joj se eventualno stavi u ruke. Osoba se plasi da prihvati odgovornost, a ponajvise se boji kazne koja moze (ja podvlacim ovo MOZE, sto ne znaci da ce biti, prim. ur.) biti izrecena. Svoj poslove obavlja u tajnosti. Medjutim, i za sve to postoji razlog koji je pre 20 godina otkrio jedan od nasi kolega : nedostatak socijalne kulture. Osoba se u mladosti nije socijalizovala (ili se i dalje ne socijalizuje prim. ur.) tj, stupala u kontakt sa okolinom, a zbog toga se mogu pojaviti razni psihicki poremecaji, od kojih je najcesci takozvani SAD, Social Anxiety Disorder, a prevedeno na nas jezik znacilo bi jednostavno 'Socijalna fobija'. Moguc je i razvoj Aspergerovog sindroma, ali osoba se uglavnom radja sa doticnim. Lako je prepoznati osobu koja nije dovoljno socijalizovana. Uglavnom se kod nas nazivaju 'stidljivcima'. Ono sto ljudi ne razumeju jeste cinjenica da 'stidljivci', koji nam deluju bespomocno i bezazleno, mogu uciniti stvari koje niko ne ocekuje. Na neki nacin ih ne ocekuju ni oni sami. Delaju prema svojim instinktima tj, izoblicenim zeljama koje ne postuju nikakva pravila drustva.... "

    --Ovom prilikom zahvaljujem Organizaciji psihijatara amerike na iscrpnom odgovoru na moje pitanje, koji se nalazi u knjizi: "Diagnostic and statistical manual of mental disorders"

    /sa engleskog sam preveo ja, posto je i sama pisana knjiga na engleskom. Greske se mogu potkrasti, ali garantujem da je sustina ista. Identicna./
    --

    Naravno, postoji mogucnost, treca i finalna, da se osoba koja to radi stidi svog nicka, iz nekog takodje uvrnutog razloga.
    Sledeci put kada mi kazes da sam lud jer sam zamalo poginuo, potpisi se, mozda ce te neko pozvati na dublju psihicku analizu, naravno, u edukativne svrhe. Naravno.
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  11. #86

    Odgovor: Reputation komentar

    Volim - ne volim 01.09.2007 23:00 za cvrkut ptica vucica
    Da li ste izbirljivi... 01.09.2007 19:31 sorry ali tako si slatko to napisala- Lillith
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #87

    Odgovor: Reputation komentar

    Ima ih puno i svi su mi dragi ali ovaj izdvajam jer me je dobro nasmejao

    Tri stvari koje biste... 05.09.2007 au jbt, nisam znala da imas decu

    fala za reput strava si sele
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  13. #88

    Odgovor: Reputation komentar

    Knjiga kojoj se stalno vracam... 28.08.2007 21:10 Za Miku. SQUAW
    Pesma koja vas uvek... 26.08.2007 16:39 obriši suze, i budi happy... to ... Pozzz 42

    HVALA
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  14. #89

    Odgovor: Reputation komentar

    Hvala svima za repute.
    A posebno Skvojki koja me je svojim reputom dobrano nasmejala. A pri tom mi i dala na razmišljanje vredi li povećati kućni budžet.
    Da li plačete: Plačem na svadbama povoljno. Šifra: Mish.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #90

    Odgovor: Reputation komentar

    Smrtna kazna? 13.09.2007 16:46 ne seri i lepo idi na teme druzenje
    iako nema potpisa, znam ko je
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 6 od 29 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •