Reputation komentar - Strana 19
Strana 19 od 29 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 424
  1. #271

    Odgovor: Reputation komentar

    ...jao, blago vama...a sad malo ja...
    Reputation komentar 22.07.2009 09:19 muka je svima vec od tebe prestani da kenjas

    Eto. Još jedan koji govori u ime svih. A pouzdano znam da nije baš svima muka od mene . Drugo, što ja volim kad me ne vole ovako fini, kulturni i hrabri ljudi.

  2. #272

    Odgovor: Reputation komentar



    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    @maksimiljan nemas pojma,znas kako je stwarno stanje:imamo super tim za gazenje Groblja i ostalih luzera
    sto se tice twoje zelje da zvezda nestane..mislim da si ispao samo smijesan i u nasim ocima ,bezvezan...ko se jos raduje tudjim nesrecama ..samo vi..najgora sorta ljudi!
    s moj maksi....pa dje ti widis smisao za humor u owom postu



    eto..samo sam rekao da nije lijepo radowati se tudjim nesrecama...a ti to radis...i kakaw si ti to humor widio...aj mali,mlijeko i pawanje
    Poruku je izmenio egzotic, 24.07.2009 u 22:42

  3. #273

    Odgovor: Reputation komentar

    Neka ponašanja i pored sve moje dobre volje nikako ne mogu da shvatim. Ne moraš se nikada potpisati jer se lako prepoznaš... Ljudska glupost zaista nema dna. Evo primera....



    Na ovaj crveni reput nisam ni reagovao jer je bilo više nego očigledno da se njoj neće svideti moj moj iskreni odgovor. Znači nebitno sasvim .

    Zatim, na moj post gde sam napisao da je život lep kada slaviš detetu rođendan sledi ponovo njen crveni reput,



    Tada sam se zapitao o čemu i čime ona razmišlja ....

    Na kraju ipak ne može sakriti svoje pravo lice i piše




    Umesto zaključka:
    Na kontrolnoj tabli auta u trenucima kada je gorivo ispod minimuma pali se crvena lampica.
    Ova tri crvena reputa jasno mi daju do znanja da ti je nivo pameti pao ispod crte. Prema tome, nemoj više...nema potrebe, jasno mi je, zaista ti nije lako pa makar sebe smatrala i božanstvom .
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  4. #274

    Odgovor: Reputation komentar

    Hvala vam, lepe reči, nema šta



  5. #275

    Odgovor: Reputation komentar

    Zlostavljanje... 08.08.2009 15:10 licno mislim da oznaka 1983 ne mora predstavljati samo Acu1983, mozda tu ima jos ljudi koji znaju njegovu sifru

    .....ovo mi je najjača negativna reputacija ever...teorija zavere, pa još nepotpisana...dobro bRe, zar stvarno treba da razmišljam koliko se ljudi krije iza nečijeg nicka?

  6. #276

    Odgovor: Reputation komentar



    4 all
    & underpaid......

  7. #277

    Odgovor: Reputation komentar





    Najcrnje je sto se zahebala/o i ispao pozitivan

    ali sto se nisi potpisao/la? a?
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #278

    Odgovor: Reputation komentar



    moraćeš da staneš u red

  9. #279

    Odgovor: Reputation komentar

    Polako se pripremam za odlazak na odmor, pa pre plaska na vreme da se zahvalim prijateljima na podršci

    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  10. #280

    Odgovor: Reputation komentar

    Leonard Cohen 2.... 03.09.2009 02:22 Odoh ja da se ubijem. Laku noć. Bazarov


    ...nasmeje me opet i opet...znači, mali je čudo. Oličenje kulture. I u samoUbijanje kreće uz "laku noć".

  11. #281

    Odgovor: Reputation komentar

    moj ocigledno nije bio dovoljno suptilan.Zaboravila sam da kazem to famozno Laku noc.
    Pa neka.
    Covek se uci dok je ziv.
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #282

    Odgovor: Reputation komentar

    Leonard Cohen 2.... 03.09.2009 01:42 najezih se.Da ides u picku materinu.Nina
    A pokušao sam da u javnosti sačuvam imidž tebe kao nežne i suptilne dame...al' ne da mi se...


  13. #283

    Odgovor: Reputation komentar

    Da ispravim malko:

    Najezih se.Da ides u picku materinu.Laku noc.Nina

    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #284

    Odgovor: Reputation komentar



    Aha, sumnjas u mene

    A da si se potpisao, mozda bi se i uverio u tvoju tvrdnju
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #285

    Odgovor: Reputation komentar

    ...ali uteha stizze za (tili) cas

    Budi pametan i pravi se lud

Strana 19 od 29 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •