Opadanje kose-linjanje!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19
  1. #1

    Opadanje kose-linjanje!

    Ajd jel neko ima neki pametan savjet protiv opadanja kose.Kako dodje septembar ja se uplasim da cu ocelaviti,mada zaustavi se to samo od sebe al sta raditi u medjuvremenu dok traje linjanje????
    SVAKI NOVI DAN JE NOVA SANSA!

  2. #2

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Ma, nem' pojma, ja ostavljam trag svuda oko sebe ( ), al' nikako volumen da mi se smanji, tako da me to i ne brine posebno, sem sto samo cekam dan kad cu zapusiti usisivac usisavajuci kosu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Ah,blago tebi sto se ne brines.Ja i onako nemam nikakav volumen,bar sto se kose tice.
    Sto se tice usisivaca,moj se udavio u dlakama!
    SVAKI NOVI DAN JE NOVA SANSA!

  4. #4

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Pa ako je to baš u tolikoj meri, proveri hormone i krvnu sliku mada je sasvim normalno da ti opadne i do 100 dlaka dnevno jer na njihovo mesto dođu nove Uzmi neki dodatak ishrani, vitamin B ili gvožđe (ali to nakon što proveriš krvnu sliku), nemoj puno stezati kosu, ako to inače činiš, i bez stresa ako je moguće, samo opušteno

    Probaj ovaj šampončić, ja ga često pravim:

    • Kosili šampon
    • Pantenol rastvor
    • AD vodene kapi
    • Apotekarski kantarion (on nije mnogo masan)


    Odeš u apoteku, kupiš, smućkaš all together i pereš

    Ako ti i pored toga kosa nenormalno opada, a nemaš je baš mnogo, poseti i dermatologa
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Svake jeseni se desava ista stvar.Negdje u septembru pocne da opada i tako neko vrijeme.Sto se tioce stezanja,e tu mozda i pretjerujem.Stalno mi je vezana u rep ili podignuta snalom.Sto se tice stresa kao moguceg uzroka,mislim da i to ima dosta udjela jer sam nedavno prezivjela jedan jako stresan dogadjaj.
    Samponcic cu probati kasnije jer sam upravo kupila neki protiv opadanja kose.
    Pozdrav
    SVAKI NOVI DAN JE NOVA SANSA!

  6. #6

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Probaj ovaj šampončić, ja ga često pravim:

    • Kosili šampon
    • Pantenol rastvor
    • AD vodene kapi
    • Apotekarski kantarion (on nije mnogo masan)
    Ja probala odličan je recept
    Jedini šampon od kojeg se deci sija kosa

  7. #7

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Evo i mene sa istim problemom Kad god prodjem rukama kroz kosu ostane mi zbun u rukama. Jos uvek ne brinem, jer ma koliko da mi opada, gustina se ne smanjuje Ali dokle ???

    Citat squaw kaže:
    Probaj ovaj šampončić, ja ga često pravim:
    Kosili šampon
    Pantenol rastvor
    AD vodene kapi
    Apotekarski kantarion (on nije mnogo masan)
    Probacu sigurno pa cu vam javiti rezultate Da li postoje posebne proporcije koliko cega ide ili... ???

  8. #8

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Ja sam kupila Kosili od 500ml i sve to smućkala- odjednom

  9. #9

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Probaj ovaj šampončić, ja ga često pravim:
    • Kosili šampon
    • Pantenol rastvor
    • AD vodene kapi
    • Apotekarski kantarion (on nije mnogo masan)
    a za sta je tacno ovaj sampon koji buckas? Bas ciljano protiv opadanja kose ili..
    u poslednje vreme mi zesce opada kosa, nije normalno da otpadne toliko brate mili
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #10

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    a za sta je tacno ovaj sampon koji buckas? Bas ciljano protiv opadanja kose ili..
    u poslednje vreme mi zesce opada kosa, nije normalno da otpadne toliko brate mili
    Ako ona opada zbog spoljašnjeg faktora. Toliko se sranja gura u šampone kako bi dobili na volumenu, na loknama, na raznim đavolima da to može i da ti ne prija i da ti kosa opada zbog neodgovarajućeg šampona. Onda farbanje i ostale hemikalije - takođe utiču. Preparati kojima nameštaš friz, ako ih koristiš... itd... ili da jednostavno koži glave prija blag šampon.
    Mnogo je češći onaj unutrašnji. Jer, sasvim je normalno da organizam ne troši vreme na ono što je samo nama bitno - kosa i nokti - već popravlja neko žarište zbog kojeg nam kosa opada, a mi se listamo, krzamo i opadamo. Pa sad ti vidi jesi li pod stresom, kakva ti je krvna slika, da li ti fali nešto u ishrani, kakvi su ti geni - da ne bude da ćelaviš na babu, tetku i ujku... mislim razloga je koliiko hoćeš.
    A i jesen je, a nisi zimzelena.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Gorica i Dragan sada pričaju o ovoj temi .

    Imam neki recept sa komovicom (spoljna uporabba), gde beše


    na pola litra komovice istucaju se 2-3 (cela) bela luka (piše u sms-u: nikako ne onaj kineski ). kad odstoji 24 sata maže se vatom po temenu, u koren(nje) dlake. mnogo smrdi.
    Poruku je izmenio DrinChe, 05.11.2008 u 07:51

  12. #12

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    mnogo smrdi.

    I deluje. Mom komšiji porasla kosa Ćelavio je baš, a mlad čovek. Vezivao neko maramče na glavu i mazao, mazao, bio uporan i sredio glavu. Jedino nisam sigurna oko tog stajanja, ali znam da je tinktura sa belim lukom, mislim tj mota mi se po glavi neki podatak da treba na suncu da odstoji duže... možda čak i 40 dana... al' moguće da sam nešto i pomešala
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #13

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Da nisi pomešala sa mućkanjem aloe, saća, cigure... i ostalih muć buć stvarčica za jačanje imunog sistema? Za to znam da treba da odstoji 40 dana.

    U ovaj smrdljevak se par ljudi koje poznajem kune, a mirišljavu varijantu mi je pokazao frizer. Revlonove ampule, sa sve mašnicom i to skupom, ali i to radi.

  14. #14

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Da nisi pomešala sa mučkanjem aloe, saća, cigure... i ostalih muć buć stvarčica za jačanje imunog sistema? Za to znam da treba da odstoji 40 dana.
    Je je, moguće kod mene je generalno zbrkano stanje uvek Pitaću ga kad ga sretnem, moguće i da su sastojci slični samo se drugačije spravlja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Opadanje kose-linjanje!

    I orahovača isto stoji 40 dana, na suncu najbolje. Puna je joda, pa je za bolesnu štitastu žlezdu i jajnike melem.
    Taj recept ne znam napamet, a naći ću pa na neku nekosmatu temu...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Presadjivanje kose
    Autor datusam u forumu Lepota
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.11.2016, 10:28
  2. Nadogradnja kose
    Autor Lady S u forumu Lepota
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 05.06.2009, 11:12
  3. Top 10 mitova u vezi kose!
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.10.2006, 19:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •