Survivor Kostarika - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Survivor Kostarika

    najogavniji lik mi je Bekvalac....mislila sam da nema goreg od Marka al eto,ima....
    pobednik? nemam pojma....neko od muskaraca ..
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Sebastijan je pametan i dobar dečko.Uravnotežen je skroz.Baletan Milan mi je isto ok.Nekako je normalan.
    Žene su prilično gladne pobede i nekako mi deluju zle,sve do jedne.Mala Kiki je najlicemernija i najproračunatija od svih.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Sebi mi se bas bas smuciJo...
    Toliko ljigavo, dvolicno, mnogolicno stvorenje....
    Nazalos' ulazi u finale
    U pocetku mi biJo simpa...ali kako vreme odmicalo tako je pokazivao svoje pravo lice....
    Zato...

    ZARE....legendo...CARE....kako je samo izmajmunisao /lepu/ Jelenu...ma, svaka mu casT...naizgled bzvze zaHebancija otkrila bas prekoToga....

    Milan mi je bio antipatican u pocetku....njegova energija / u borbama i van njih/...jako me podsecao na nekog iz RL...koga ne trpim bas najvise.....a tek ono njegovo beJbe, macoU....i sl. inglicizmi....
    Ali...kako vreme odmicalo...sve je vise bio on...sve manje moje lose iskusvo....i zgotivila sam ga...
    Po meni ce Vlada da pobedi...dovoljno je neutralan da ne bode oci...dovoljno lep da u iste upadne...
    OK momak...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Sebastian je prvi finalista


    Crvi, muve, iznutrice, fetus lešinara... samo je bio deo menija u borbi za finale. Sebastian je bio "najgladniji". Jelena nazvala Nikolu i Kristinu mitskim bićem (?!), "robinzone" rasplakale poruke od najmilijih.


    Svake godine "robinzoni" strepe od "fuj-bljak" menija sastavljenog od "namirnica" koje ni u ludilu nikome ne bi palo na pamet ni da pomiriše, a pogotovo da proba, ali svi su jeli jer nagrada je i više nego vredna - finale.

    Za "predjelo" su dobili žive ostrige, kravlji jezik i kravlji želudac. Martina i Kristina nisu mogle ni da pogledaju u tanjire, a Milan i Sebastian su bez muke odmah prešli u vodstvo.

    Međutim, kada im je servirano "glavno jelo" - embrion pileta, svinjski mozak garniran mravima i riblje oči, plus dezert - hladni frape od svinjskih srca sa pčelama, svima se stomak okrenuo, nekoliko puta, ali želja za pobedom je bila jača.

    Bilo je mučno i gledati ih kako pokušavaju da se izbore sa sadržajem na tanjiru. Sve su pokušali: držali su zatvoren nos dok su pili frape, žmurili da ne bi videli ono što jedu, gutali bez žvakanja... Baletan i snouborder su jedini "preživeli" frape. Tu gadostima nije kraj, mora da se proba i "specijalitet kuće" - skakavci, zmijske oči i fetus lešinara! Sebastian je, bez oklevanja sve nagurao u usta, sa mukom progutao i tako postao prvi finalista Survivora Kostarika. Čestitamo!

    "Presrećan sam! To je bila moja želja, zapravo želeo sam da dobijem šansu da se borim za finale i uspeo sam. Šejk mi je bio najgori, dva puta sam umalo 'bacio peglu'. Sad imam još tri dana uživancije, iskoristiću ih najbolje što mogu", rekao je Sebastian i ponovio da muškarce vidi u finalu, ali da su se Martina i Kristina pokazale kao dostojni protivnici...

    JELENA: KRISTINA JE ŽENA SA KONJEM U DUPETU!

    Nove članice Velikog veća su dojučerašnja ozbiljna kandidatkinja za pobedu Aleks i "devojka bez koje ovaj Survivor ne bi imao smisla" - Ava Karabatić. Naravno da ih je dočekala Jelena, koja ne može da veruje da je Kristina opet ostala u plemenu, a Nikolu i nju je spojila u "jedno mitsko biće".

    "Kristina i Nikola, to nisu osobe, to je mitsko biće. To je žena-konj! To je žena sa konjem u dupetu. Zato ona stalno ima zatvor i verbalne dijareje, a gospodin u tom položaju niti čuje, niti vidi, niti može nešto da kaže. On prosto ne zna", besnela je Jelena, ali nove članice Velikog veća se nisu mnogo time opterećivale.

    Ava je "morala" da saplemenicima pošalje poruke - naravno od srca i poručila Vladi da za njega navija.

    "Drago moje pleme, trudite se i dalje, verujem u vas. A sad za svakog po jedna topla reč. Kiki - moja modna asistentkinjo, Marti - vedar duh, Niki - emotivac kao ja, Milan - moj najveći kritičar, Seba - moja snaga, Vlada - moj anđeo čuvar. Svi ste sjajni, ali Vlado, navijam za tebe!"

    Svi su oduševljeni njenim pismom jer, kažu, Ava je "posebna i jedinstvena bez koje ništa ne bi bilo isto".

    SINE, VOLI TE MAMA...

    Nakon što su na najoriginalnije načine snimili poruke za svoje najmilije, tek nekoliko dana pre kraja najsurovijeg rijalitija, učesnici su prvi put čuli i videli rodbinu, prijatelje, ljubavnike... Bilo je i suza i smeha, ali najviše čežnje za toplim domom.

    Poklon laptop sa "maminim" porukama umalo je završio na otpadu jer su svi želeli da odmah vide ko i šta ima je poručio. Brzo je zaboravljen odvatni obrok, sada se stomak prevrtao od sreće.

    "Ovde je minus 280, šta da ti kažem - sankamo se i grudvamo. Izdrži", poručili su prijatelji Vladi.

    Nikolu su rasplakali i nasmejali njegovi veseli prijatelji i sestra, koji su mu poruku snimili dok su jeli ogromne sendviče i punih usta pokušavali da mu nešto kažu...

    "Nadam se da nisi gladan. Već si dugo bez mamine hrane, ali znaš ti da se brineš za sebe. Vrati se kao pobednik", poručila je mama prvom finalisti.

    Milan poruku kao da nije ni slušao, lio je suze od prvog sekunda. Dok je gledao svoje ćerke neprestano je ponavljao: "Kol’ko ste porasle!"

    Poruku je najemotivnije podnela Kristina. "Ćao Kiko Kiko. Šta radiš? Jel ti zabavno?", pitala je ćerkica Petra i mami poslala jedan veliki poljubac. Kristina je bez daha gledala snimak i ponavljala često i ne slušajući šta joj sestra Nataša, mama i tata govore: "Sine moj, sine moj!" Zašto roditelji ćerke zovu sine, verovatno je jedna od najvećih misterija čovečanstava.

    (MONDO)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Poruku je najemotivnije podnela Kristina. "Ćao Kiko Kiko. Šta radiš? Jel ti zabavno?", pitala je ćerkica Petra i mami poslala jedan veliki poljubac. Kristina je bez daha gledala snimak i ponavljala često i ne slušajući šta joj sestra Nataša, mama i tata govore: "Sine moj, sine moj!" Zašto roditelji ćerke zovu sine, verovatno je jedna od najvećih misterija čovečanstava.
    Patetika,patetika,patetika.
    Da,samo ona ima dete i mamu i tatu i seku i drugarice.Fuj! Malo ogavno manipulatorsko biće.

    Milan je moj favorit.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Survivor Kostarika

    U finalu su Sebastijan, Milan i Vlada
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    U finalu su Sebastijan, Milan i Vlada
    Moji favoriti
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku

    Moji favoriti
    A večeras finale, će da vidimo ko će pobediti, ja mislilm da Sebastijan uzima lovu
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku

    Moji favoriti
    A večeras finale, će da vidimo ko će pobediti, ja mislilm da Sebastijan uzima lovu
    I ja mislim isto,mada bih volela da to bude Vlada.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Od tih četvorice bih najviše voljela da lovu dobiju ili Milan ili Vlada. Nikako mi se Sebastijan ne sviđa a Nikola mi je nekako njanjanja. Tijekom trajanja današnje emisije povremeno nabacim pogled na ekran ali sve mi je to nekako mlako. Očekivala sam ipak nešto više.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Survivor Kostarika

    ...I bi Vlada
    Nemam nista protivU momka...ali mi je malo da nesretna Ava Karabatic onako nesretno zaljubljena u Vladu odlucuje o pobedniku...
    Valjda ce Vlada biti toliki dJentlmen...ko sto mislim da nije....pa da je odvede na jedno piCe...
    A s obzirom da se neko vece jedva pojavio na njen rodjendan....
    Ono sto mi je drago, ali bas bas drago da je Sebastijan dobiJo 0...slovima NULA...tj zero glasova saplemenaca....
    ...cime dolazim do zakljucka da nisam bas ja toliko slepa and gluHa and looda....

    i nesto sasvim licno....da mi je neko pre samo par nedelja rekao da cu navijati svim snagama za Milana...ijuuu....rekla bih, ma svasta bih rekla....ali....volim kada me neko iznenadi...u pozitivi....na negativu sam nekako i navikla....
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Zao mi je sto nije pobedio Milan i milo mi je sto kintu nije uzeo Sebastijan.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Znala sam da će pobediti Vlada jer takvi danas dobro plivaju u svim vodama.

    Žao mi je što nije pobedio Milan jer sam shvatila da je on jedan NORMALAN čovek,ali takvi danas na žalost nisu na ceni,ljudi koji nemaju problem da kažu ono što zaista misle ,koji su im pravi motivi i ciljevi.

    Sebastijan je veliko razočarenje.Totalni opozit od onoga kako se pokazivao.Zaslužio je to što nije dobio.
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Survivor Kostarika

    Odgledah kraj reprize jucerasnjeg finala jer su me "ubedjivali" da je Ognjen imao nalakirane noTke
    ...i jbt...ziva istina....ladno seta plavi lak na noktima...
    I nesto mi smrdi onaj "glas publike"...tj...glas Ave...uvek je na nedeljnim pregledima Vlada vodio a Stanija bila druga...
    Kako god, ispal bi isto...tj...Vlada bi odneo pobedu...mada, ne bila mu u kozi ako mu se ova luda sada nakaci
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  2. VIP Survivor
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 05.01.2011, 22:10
  3. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:06
  4. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •