Sta vas nervira kada niste sami u kolima? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 56 od ukupno 56
  1. #46

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Suvozač: PAZIIIIIIIIII!
    Ja: Ma, šta se dereš?
    Suvozač: Nisam znao/la da li si videla?

    Ili:
    Skrećem iz ulice levo. Ali, ma ne treba vozač da vidi da li neko ide sa leve strane. Glavonja od suvozača je tu da ti se uglavati u vidno polje i kaže "Može, vozi".


    Ali, više od svega me nerivarju oni koji nemaju položeno, ali sve dozvole da seru vozačima su stekli. I to me ne nerviraju toliko kad meni seru koliko kada sam sa njima zajedno u ulozi putnika (suvozača).
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #47

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ali, više od svega me nerivarju oni koji nemaju položeno, ali sve dozvole da seru vozačima su stekli.
    bolje da ti moja majka ne ulazi u autu.
    trebas imati zivce ko kabl.
    mislim ja nju mnogo volem i uvek sam tu kad joj trebam, ali svaki put kad treba da je odvezem negde meni je stres.
    bukvalno stres! jer ona samo sto kroci u autu upozori me da vozim pazljivo. jer se boji.

    mi lepo pocnemo voznju, zapricamo se nesto. ali samo do prve krivine i izlazak na bulevar gde je gust saobracaj
    - Pazi!Ej daj smanji malo brzinu (a ja jedva idem sa 50)
    - Vidi s desne strane onaj ludak zeli da se ukljuci! (pa koji ludak, covek samo stao i ceka)
    - koci, koci, kociiiiii bre udarices ispred sebe!

    a najbolje mi je
    - prikoci malo sad ce crveno na semaforu (a mi samo sto nismo prosli kroz zeleno naravno!)
    i kad prolazim blizu trotoara
    - Jaooooo pa dali ti vidiiiiiiiiiiiiiiis! Umalo si udarila zenu po ruci !

    i meni se polako dize pritisak, dok ne pocnem da mumljam i pretim joj kako ce da se sledeci put voziti nazad

    mislim da bi joj najvise prijala nocna voznja, kroz prazne ulice i pust grad
    Poruku je izmenio Bombica, 14.08.2012 u 23:25


  3. #48

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    -kad neko ne zna da vozi (kad je nesiguran, ili je previse siguran, je l')
    -kad je losa muzika u autu
    -kad ne mozes da se opustis, sve u svemu
    (ja ne vozim)
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  4. #49

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Ma svasta,od lupanja vratima,preko suvozaca koji prica i rukama i nogama,likova koji se plase i najmanjih sitnica ili se ponasaju ko da je auto tu da oni sjebu nesto,pa sve do ostalih ucesnika u saobracaju...samo nasao sam lek,kad popizdim ja pocinjem da nerviram sve oko sebe...a meni nirvana...

    ...zaludni koji samo vrte radio,antialkoholicari i jos svasta,ko svega da se seti...

  5. #50

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Pričanje do besvesti. Od vremena, preko dešavanja oko nas. I kad neko zapali cigaretu i otvori prozor. Volim da vozim i ćutim ili da vozim i pevam.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  6. #51

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Tišina me nervira, volim da pričam dok vozim.

  7. #52

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Muž. Sa svojim beskrajnim komentarima, sugestijama, histeričnim napadima. A kada on vozi, imam utisak da gledam smrti u oči, prekrstim se i kada krenemo i kada stignemo. Rezultat je da često svako ide svojim kolima. Nije ekonomično ali je dobro za brak i živce.

    Osim toga, nerviraju me saputnici koji stalno pričaju, bla, bla, bla, bez kraja. Protiv njih koristim radio odvrnut na "da li si normalna". Provereno odustaju.

  8. #53

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Kad se upuvaju i prave se ludi...kao, nisam ja...pa onda ne znam kome da opsujem mater te im opsujem svima na gomili...dok ukapiramo da pas prdi jos od prvog vagona, mi smo se vec 16 puta posvadjali.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #54

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Bahati majmuni na autoputu. Em te naguzi dugim svetlima, em misli da je bogom dan da mu se svi sklanjaju u jarak.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #55

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Svasta.Omoti i zvake zavuceni u pepeljaru,pa nece da veze pojas,kao,ne brini,samo vozi,ja cu platiti kaznu,pa kad namerno zakocim,kuknjava ,jedna koja zeli da joj podesim retrovizor da vidi'kompletan utisak' koji ostavlja sminka,pa kad hoce da mi menjaju radio stanicu..

  11. #56

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Smeta mi kad je muzika toliko pojacana da moramo da se nadvikujemo
    Deca na zadnjem sedistu koja umesto da pristojno sede, skacu po kolima, pa se vozac non-stop cima i okrece ka njima.
    Ne vezivanja pojasa..
    Prekoracenje brzine...
    Debili koji idu u susret a voze mnogo brze nego sto bi trebalo.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. O čemu razmišljate kada ste sami?
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 23.08.2020, 11:50
  2. Sta obicno radite kada ostanete sami na forumu?
    Autor Savone u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:53
  3. Sta vozate u kolima?
    Autor Captain Jack u forumu Auto-moto
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 18.05.2012, 14:43
  4. Slikaj me kod kolima
    Autor Sonja u forumu Auto-moto
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 17.05.2012, 22:33
  5. Muzika u kolima
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 18.03.2012, 13:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •