Sta vas nervira kada niste sami u kolima? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 52 od ukupno 52

Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

Suvozač: PAZIIIIIIIIII!
    Ja: Ma, šta se dereš?
    Suvozač: Nisam znao/la da li si videla?

Ili:
    Skrećem iz ulice levo. Ali, ma ne treba vozač da vidi da li neko ide sa leve strane. Glavonja od suvozača je tu da ti se uglavati u vidno polje i kaže "Može, vozi".

Ali, više od svega me nerivarju oni koji nemaju položeno, ali sve dozvole da seru vozačima su stekli. I to me ne nerviraju toliko kad meni seru koliko kada sam sa njima zajedno u ulozi putnika (suvozača).
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ali, više od svega me nerivarju oni koji nemaju položeno, ali sve dozvole da seru vozačima su stekli.
    bolje da ti moja majka ne ulazi u autu.
    trebas imati zivce ko kabl.
    mislim ja nju mnogo volem i uvek sam tu kad joj trebam, ali svaki put kad treba da je odvezem negde meni je stres.
    bukvalno stres! jer ona samo sto kroci u autu upozori me da vozim pazljivo. jer se boji.

mi lepo pocnemo voznju, zapricamo se nesto. ali samo do prve krivine i izlazak na bulevar gde je gust saobracaj
    - Pazi!Ej daj smanji malo brzinu (a ja jedva idem sa 50)
    - Vidi s desne strane onaj ludak zeli da se ukljuci! (pa koji ludak, covek samo stao i ceka)
    - koci, koci, kociiiiii bre udarices ispred sebe!

a najbolje mi je
    - prikoci malo sad ce crveno na semaforu (a mi samo sto nismo prosli kroz zeleno naravno!)
    i kad prolazim blizu trotoara
    - Jaooooo pa dali ti vidiiiiiiiiiiiiiiis! Umalo si udarila zenu po ruci !

i meni se polako dize pritisak, dok ne pocnem da mumljam i pretim joj kako ce da se sledeci put voziti nazad

mislim da bi joj najvise prijala nocna voznja, kroz prazne ulice i pust grad
    Poruku je izmenio Bombica, 14.08.2012 u 22:25

-kad neko ne zna da vozi (kad je nesiguran, ili je previse siguran, je l')
    -kad je losa muzika u autu
    -kad ne mozes da se opustis, sve u svemu
    (ja ne vozim)
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

Ma svasta,od lupanja vratima,preko suvozaca koji prica i rukama i nogama,likova koji se plase i najmanjih sitnica ili se ponasaju ko da je auto tu da oni sjebu nesto,pa sve do ostalih ucesnika u saobracaju...samo nasao sam lek,kad popizdim ja pocinjem da nerviram sve oko sebe...a meni nirvana...

...zaludni koji samo vrte radio,antialkoholicari i jos svasta,ko svega da se seti...

Pričanje do besvesti. Od vremena, preko dešavanja oko nas. I kad neko zapali cigaretu i otvori prozor. Volim da vozim i ćutim ili da vozim i pevam.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Tišina me nervira, volim da pričam dok vozim.

Muž. Sa svojim beskrajnim komentarima, sugestijama, histeričnim napadima. A kada on vozi, imam utisak da gledam smrti u oči, prekrstim se i kada krenemo i kada stignemo. Rezultat je da često svako ide svojim kolima. Nije ekonomično ali je dobro za brak i živce.

Osim toga, nerviraju me saputnici koji stalno pričaju, bla, bla, bla, bez kraja. Protiv njih koristim radio odvrnut na "da li si normalna". Provereno odustaju.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

1. Sta obicno radite kada ostanete sami na forumu?
    Autor Savone u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 23:27
  2. O čemu razmišljate kada ste sami?
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 21:54
  3. Sta vozate u kolima?
    Autor Captain Jack u forumu Auto-moto
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 18.05.2012, 13:43
  4. Slikaj me kod kolima