Postavi pitanje drugu clanu :)
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 61
  1. #1

    Postavi pitanje drugu clanu :)

    Znaci, 'vako:

    Postavis pitanje nekom sa foruma (ne mora da bude ni osoba iznad, ni ispod tebe, ni ta trane) i taj kad doDZe na forum (i primeti da mu je postavljeno pitanje) odgovori na njega ako 'oce. A ako mu/joj se sitno je... da odgovori, nije frka, nece ga/je niko spankovati

    Niko ne ceka nikog, pitajte kad vam se sta cefne, a u odgovoru bi valjalo citirati pitanje, da ne dodje do konfuzije ako bude vise pitanja. Blago vama ako ste me shvatili, posto ja sebe nisam bas najbolje



    D'otvorim sezonu
    Adrijane, kako je bilo na skijanju? Gukni
    Poruku je izmenio Meggy, 25.01.2012 u 15:04
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #2

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Primetih ja još juče da sam im'o čast da mi se prvom postavi pitanje, no, kako nisam hteo da "samo" odgovorim sa nekom frazom (dobro, super, odlično...) malo si sačekala na odgovor.

    A zaista, bilo je fenomenalno. Imam oko 30 sezona skijanja za sobom i verujte mi da mi nikada lepše skijanje nije bilo. Normalno, morali su se poklopiti različiti faktori koji imaju uticaj na takav osećaj, a pre svega vreme. Još nisam doživeo 7 vezanih dana bez oblačka na nebu tokom zimovanja. Drugi faktor je prelepi, kompleks žičara, liftova, gondola i vozova sa preko 300 kilometara staza, dva svetski poznata ski centra Tinj i Val Dizer. Treći faktor je smeštaj koji nije nešto posebno, ali je zadovoljio osnovni kriterij, a to je higijena. Ostali faktori su lične prirode, ono kao društvo, zdravlje i slično. Ove godine je skoro sve bilo na vrhunskom nivou.

    Evo i par sličica.













    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #3

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Evo jedno konkretno pitanje za Čistu Iluziju :-)

    Reci nam kakve utiske nosiš sa zadnje pozorišne prestave koju si gledala.
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  4. #4

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Evo jedno konkretno pitanje za Čistu Iluziju :-)

    Reci nam kakve utiske nosiš sa zadnje pozorišne prestave koju si gledala.
    Evo da Čista iluzija odgovori Bliskom istoku

    Zadnje što sam gledala zapravo je bio balet u SNP.Gledala sam LABUDOVO JEZERO,a utisci su malo je reći fenomenalni.Znaš šta me je samo malo nerviralo.Jedna razvodnica je non-stop izgovarala pssssssssst.Došlo mi je da ustanem i zamolim je da izadje iz sale.

  5. #5

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Adrijane, bila sam na istom mestu prosle zime (hm, zime u aprilu), tako da tacno znam o cemu pricas
    Leleeeee, sad mi se ide ponovo


    Imam ja pitanje za b'liverku.
    Je l' junior stasao za momcenje i ima l' neka snajka na pomolu? I 'oces biti zajebana svekrIva?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    kandidatkinje jos nisu zvanicno prijavljene
    doduse,juce mi je rekao se u skoli,naime,desila jedna vrlo cudna stvar:Dok je ,okrenut nazad pricao Vanji o Betovenu (kojim je opcinjen,a Vanja ga je pitala je l to onaj pas iz filma? ),drugarica Micka (koja sedi s Vanjom) je slusala,gledala ga pravo u oci,spustila svoju ruku na njegovu i tako je ostavila nekoliko sekundi,a onda sklonila i zivot je nastavio dalje.

    a onomad sam,dok sam mu objasnjavala za sta se zalagao Zan-Zak Ruso,a za sta Volter a za sta Monteskje, stavila sam lampu na sto i metnula naocare na nos (stari se,svemujebem,a ko bi reko!) ,snimim ja brcice
    i kazem:Alo ,Brko,prosvetiteljstvo je ono na na cemu se temeljila francuska revolucija,kapito?
    a on kaze :Zezas?
    A ja kazma evo ti ogledalo!
    a on kaze:S t v ar n o ?
    a onda smo se malo smejali i radovali i ja sam se kao malo zgrozila na samu pomisao da ce da odlakavi kao majmunce,a on je bio srecan kao jos uvek cosavo majmunce
    i tako....
    uzdam se da moje ulaganje u njega nije smuti pa prospi i da nekako nece da mu se dopadaju devojke koje slusaju recimo Daru Adzic ako on odlepljuje na Betovena (Mocart mu je,kaze,nekako suvise histerican )
    i tako..
    kakva cu da budem svekrva?
    ja se nadam da ce mi ostati neka ziva prijateljica i da cu da u svom stanu da igram remi posle serije,a da ce on negde u svom stanu da bude sretan s tom njegovom
    i da ce da me pozove telefonom da cuje kako sam stvarno a ne da me skine sa grbace...

    znaci,bicu kul,
    ali skroz

    mada,volela bih da ta ume da razvuce pitu preko stola ...on to mnoooooogo voli.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #7

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Meggy, posto smo ozbiljni ljudi, hajde vise da ne gubimo vreme. Svako odlaganje je
    gubitak dragocenog vremena. Zasto odlagati nesto sto je neminovno.

    Zato pitanje za tebe je vrlo jednostavno. Kad planiras da pocnes da proucavas Bibliju?

  8. #8

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Citat Fines kaže: Pogledaj poruku
    Zato pitanje za tebe je vrlo jednostavno. Kad planiras da pocnes da proucavas Bibliju?
    Nemam odgovarajucu literaturu. Cekam da mi ovi tvoji pokucaju na vrata i odmah se bacam na posao. Nadam se da ce doci pre smaka sveta, ne bih d’umrem u neznanju.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Leleeeee, ...
    šta ti je, šta ti je ?

  10. #10

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Aj jedno za Najgoru

    Di ste bre svi nestali?

  11. #11

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    zbilj uozbilj

    smučilo nam se od preteranog seha

  12. #12

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Pitanje postavljam drugu Finesu.

    Kakvo te je zlo nateralo da se pridružiš JS?
    Koliko kinte im daješ mesečno?
    Da li bi se družio sa Cvrčkom da nije JS, priznaj da ne bi.

    I molim bez citata iz Biblije i sličnih palamuđenja, probaj onako iz glave svojim rečima (al' nemoj da izmišljaš nove reči i da tvrdiš da su tvoje ), znam da možeš
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #13

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Mojne aj brzo priznaj kakve smejalice koristiš?
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  14. #14

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    Mojne,mangupe...što nisi odgovorio našoj prijateljici Iluzijici, na pitanje
    ...i gde si se sad opet zagubio...juhuuuu

  15. #15

    Odgovor: Postavi pitanje drugu clanu :)

    pa kad je forum TAK nepregledan a sad ne razumem pitanje

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prići... ili ne... pitanje je sad?
    Autor jellena u forumu Ljubav
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 12.04.2012, 23:17
  2. Pitanje
    Autor rakisvu u forumu Online savetnik
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.12.2010, 10:04
  3. kupiti ili ne, pitanje je sad
    Autor Vojvotkinja u forumu Ekonomija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.10.2009, 17:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •