Muškarac
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11

Tema: Muškarac

  1. #1

    Muškarac

    Prvo što mi je palo na pamet kada sam sebi postavio pitanje - Šta je to muškarac? - bile su sledeće misli:

    Muškarac je sinonim za odgovornost i čvrstinu, ali i za ljubav i nežnost. On štiti one koje voli i brine o svojoj ženi, deci, svojoj porodici....

    Pravi muškarac, kada se oženi i postane otac, odmah shvati da više ne voli da jede batak i karabatak, okrajak od hleba i još dosta toga što se iznosi na trpezu. Takođe, daljinski mu prestaje biti važan i srećan je ako ima polovni i dotrajali računar, koji više niko neće...
    Bez puno filozofije, šta mislite šta je to muškarac?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Muškarac

    Sto nis' ovo bacio u zenski kutak, pa da opletemo


    Muskarac nije onaj koji pokazuje svoju muskost time sto, za razliku od zena, moze da pusi dok ide ulicom, moze da pije pivo iz flase i moze da krese sve redom a da ne dobije epitet kurve, vec onaj koji pokazuje muskost tamo gde je to potrebno i nema potrebu da posle toga ide okolo i qrči se.
    Muskarac je onaj na koga zena moze da se osloni u svakom momentu i koji je nece izneveriti kad joj je najpotrebniji.
    Muskarac je onaj koji pojam "jaci pol" ne dozivljava bukvalno, koji nikad ne koristi to sto je fizicki jaci, kada je rec o odnosu prema bilo kojoj zeni iz njegovog okruzenja.
    Muskarac je onaj koji voli jednu zenu, dok ga 19 drugih jure. I kojem nece biti frka sto u ocima tih drugih 19 nije ispao mačo.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Muškarac

    A muskarac..Meggy je to čudo lepo definisala.Ja bih dodala još samo da čuda postoje ako zaista veruješ u njih
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  4. #4

    Odgovor: Muškarac

    Možda ponekad...inače ,ne hvala..ne treba mi takav.

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #5

    Odgovor: Muškarac

    Pravi muškarac je onaj koji ti razmaže ruž a ne maskaru
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #6

    Odgovor: Muškarac

    Onaj koji ima "dovoljno sebe" da uvek stane iza svojih dela.
    Nipošto onaj koji bi "hleba preko pogače" lažima (za koje ona zna da su baš to jer je "uradila domaći").
    Znači...muškarac je onaj koji nipošto NE POTCENI ženu (samo iskusan zna da žene imaju načina da saznaju sve).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #7

    Odgovor: Muškarac

    Onaj koji je dovoljno siguran u sebe ,da se ne boji svoje "mekse" strane ,nije emocionalno hendikepiran,koji i kad cuti govori mnogo,
    onaj koji ne voli hiljadu zena nego jednu na hiljadu nacina
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  8. #8

    Odgovor: Muškarac

    Bez puno filozofije, šta mislite šta je to muškarac?

    @kolateralna štet...očina

  9. #9

    Odgovor: Muškarac

    Muškarac je onaj čovek koji ima hrabrosti da prekine vezu koja ga ne ispunjava , brak u kom se oseća loše ili bilo kakav odnos koji ga suštinski ne čini srećnim,ne čekajući da to učini ona, kako je često zove.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  10. #10

    Odgovor: Muškarac

    Muskarac je onaj koji je registrovao da su mi "post-it" kljucna zivotna orientacija/navigacija...
    Muskarcina je onaj koji ih je procitao, zapamtio & logicki iskombinovao...
    Zivotni sapAtnik je onaj koji je poceo i sam da ih koristi...

    Never confuse movement with action.

  11. #11

    Odgovor: Muškarac

    Ako sačekaš da ti žena kaže "Ajde lenčino iznesi ovo prokleto đubre, ove riblje glave već pet dana smrde ovde..."
    ...onda nisi muškarac.
    Ako ustaneš pre žene i izneseš đubre onako potajno - i o tome nikada, nikome ne spomeneš ni reči...
    ...onda si muškarac.
    Krajnji efekat je suštini isti. Racionalno gledano đubre je iznešeno u oba slučaja.
    Ali žene su pomalo iracionalne i svemu pridaju nekakav značaj. U svemu traže nekakve znakove, razloge, poruke...
    Pravi muškarac to zna i ne pridaje tome nekakvog posebnog značaja.
    Jednostavno sledi ta besmislena pravila kao što sledi saobraćajna pravila, ne iz razloga jer veruje u njih,
    nego iz razloga "da ga murija ne za*ebava ili da ne plati kaznu".
    Muškarac je onda muškarac ako je mentalno "iznad", nikad ne izađe iz takta i vodi brigu da se stvari odvijaju bez
    konflikta.
    Muškarac je muškarac ako prvo razmisli pa onda odgovori.
    Muškarac je muškarac ako se ponekad odrekne "da bude u pravu" jer je nekad bolje da drugi bude u krivu, ali da zauzvrat bude mir u kući.
    Muškarac donosi velike odluke a puno sitnih odluka prepusti ženi - da bi bila sretna i zauzeta odlučivanjem.
    Pravi muškarac se ne raspravlja, cenka, ucenjuje sa ženom... ili odluči pa amen ili kavaljerski prepusti sa blaženim osmehom na licu uz reči "tako je ljubavi - kako ti kažeš".

Slične teme

  1. Kada je muškarac najranjiviji?
    Autor biterlemon u forumu Muška kafana
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:27
  2. Pametan ili glup muškarac?
    Autor čista iluzija u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 11.12.2017, 00:33
  3. Naj muškarac
    Autor memento u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 13:11
  4. Da li je vaš muškarac samo vaš
    Autor alokin74 u forumu Astrologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 20.12.2009, 08:53
  5. Muškarac kao ljubavnik
    Autor Najgora u forumu Astrologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.03.2007, 19:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •