Koliku ulogu ima duzina penisa? - Strana 15
Strana 15 od 37 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 551
  1. #211

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Glavne uloge uglavnom dobijaju veliki i talentovani glumci.
    Osrednji moraju da rade na sebi, da ispeku zanat, pa imaju šansu da napreduju.
    Ostali dobijaju sporednjake, treći plan, samo glava u kadru... na rez, pa gotovo... Pa sad, ko ga primeti...
    Vrag odneo šnalu...

  2. #212

    10 Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat boki2006 kaže: Pogledaj poruku
    Interesuje me vase misljenje,koliku ulogu za dobar sex ima duzina penisa.
    duzina malise na pocetku sexa ili
    duzina malise kad se obraduje sexu je isto kao i kad decaci piske u dalj pa ko dalje. Sve je samo u dobrom uglu.
    ali uvek je bitno ne pokvasiti svoja stopala

  3. #213

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    20 ili...


  4. #214

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Glavne uloge uglavnom dobijaju veliki i talentovani glumci.
    Osrednji moraju da rade na sebi, da ispeku zanat, pa imaju šansu da napreduju.
    Ostali dobijaju sporednjake, treći plan, samo glava u kadru... na rez, pa gotovo... Pa sad, ko ga primeti...
    Ne šlihtam ti se pok. mi babe... al' volim taj tip žena koje znaju šta hoćepa makar bilo iz zasede...

  5. #215

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Ова барбика је створила жељу у мени да никада ни не покушам да имам девојку али хвала Богу па нису све барбике... колико ја знам...

  6. #216

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    A sta je sa "Fi" ?
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  7. #217

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    A sta je sa "Fi" ?
    ...jel to Figaro?...

  8. #218

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Kod mene se među narodom kaže za osobu koja postiže velike uspehe u nečemu:
    - Hoće ga ko budalu q**c!

    Ne znam da li je to tačno i kakva je uzročno posledična veza između činjenice da je nako budala i efikasnosti i veličine njegovog đoke, ali verujem da bi u tome moglo biti i trunka istine. Naime, sećam se jednog paora iz obležnjeg sela, za kojeg se pričalo da su žene za vreme prvog kopanja kukuruza mogle da tačno uoče onu njegovu stvar kada piša, iako se nalazi na, recimo, na suprotno kraju vrste, ili čak i dalje. Da li teba da napomenem da je važio za seosku budalu?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #219

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Kod mene se među narodom kaže za osobu koja postiže velike uspehe u nečemu:
    - Hoće ga ko budalu q**c!

    Ne znam da li je to tačno i kakva je uzročno posledična veza između činjenice da je nako budala i efikasnosti i veličine njegovog đoke, ali verujem da bi u tome moglo biti i trunka istine. Naime, sećam se jednog paora iz obležnjeg sela, za kojeg se pričalo da su žene za vreme prvog kopanja kukuruza mogle da tačno uoče onu njegovu stvar kada piša, iako se nalazi na, recimo, na suprotno kraju vrste, ili čak i dalje. Da li teba da napomenem da je važio za seosku budalu?
    ...evo dokaza za mementovu tvrdnju...jedan je Misa tumbas...


    http://i461.photobucket.com/albums/q...n_Czvezda_.jpg
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #220

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Najineresantnije je kad muskarci diskutuju na ovu temu. Valjda oni i najbolje znaju koliku ulogu ima duzina, ali i obim ne treba zapostaviti
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  11. #221

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    Najineresantnije je kad muskarci diskutuju na ovu temu. Valjda oni i najbolje znaju koliku ulogu ima duzina, ali i obim ne treba zapostaviti
    Da li je to diskretno ukazano na još jednu (važnu) dimenziju famoznog muškog organa, tako nezgrapno zvanog penis?

    Znači li to da bez odgovarajuće (što veće) debljine, dužina penisa i nije neki poseban dar, odnosno kvalitet koji uveseljava dame tokom seksualnog čina. Ili dužina i debljina idu nekako ruku pod ruku. A možda i ne. Zaista zanimljivo mišljenje. Figurativno bi se moglo reći da je dužina kao napun struje, a debljina kao njena snaga. A šta bi bilo osigurač, odnosno da li je, u ovom seksualnom smislu, i potreban?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #222

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Znači li to da bez odgovarajuće (što veće) debljine....

    ovo me podseti na vic, kada je Lalu ujela osa za kitu, a ona nabrekla za jedno 5 brojeva. Kada je to Sosa videla umal' joj oci nisu ispale. Odvede ga ona kod lekara, a lekar kaze da moraju da mu izvade zaoku. Sosa ce na to: Ta manite... dajte mu samo stagod za bolove
    Poruku je izmenio Mish, 03.12.2008 u 20:56 Razlog: ispravka citata
    neunistiva zlojebaba!

  13. #223

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li je to diskretno ukazano na još jednu (važnu) dimenziju famoznog muškog organa, tako nezgrapno zvanog penis?

    Znači li to da bez odgovarajuće (što veće) debljine, dužina penisa i nije neki poseban dar, odnosno kvalitet koji uveseljava dame tokom seksualnog čina. Ili dužina i debljina idu nekako ruku pod ruku. A možda i ne. Zaista zanimljivo mišljenje. Figurativno bi se moglo reći da je dužina kao napun struje, a debljina kao njena snaga. A šta bi bilo osigurač, odnosno da li je, u ovom seksualnom smislu, i potreban?
    Sve da bude srazmerno i umereno. Ni u cemu ne treba preterivati

    Ne valja kad je dugacko, a tanko, a ni kad je debelo, a kratko. Sto znaci, neka sredina je najbolja. To je moje misljenje. Mozda se neke zenske, a i neki muskarci nece sloziti s tim.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  14. #224

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Pa to je valjda kao i u ribolovu-deblja i duza struna,sa odgovarajucom
    tehnikom,uvek izvuce naj vecu ribu!

  15. #225

    04 Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    S obzirom da je dubina vagine između 7 i 9 cm.i da se g tačka nalazi na 7 ili 8 centimetru u vagini,u tom slučaju svaki penis od 10cm.je dovoljan za postizanje zadovoljstva,preko 10 cm.je višak i nekoj može samo da smeta.
    Naravno da ja nism taj od 10cm.imaga oko 15.ali dokazano je da veličina ne igra glavnu ulogu u sexu.
    Poruku je izmenio srba79, 22.12.2008 u 22:05

Strana 15 od 37 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 12:43
  2. Koliku ulogu ima prečnik vagine?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 22:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •