Koliku ulogu ima duzina penisa? - Strana 19
Strana 19 od 37 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 551
  1. #271

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Pa sada...i jeste i nije (kako se uzme)...ustvari tvrdila bih da jeste da se nisam (jednom) ubedila u suprotno..ili je tu posredi bilo nesto (sasvim) deseto

    Iskreno, ne verujem u te price "mali, ali tehnicar" ...mislimmm, koja tehnika il' sam mozda ja

    Jes' da je od same velicine bitnija i potencija (ali to je vec neka druga tema(tika))

    I zaista sam se uverila da je nekom priroda majka, a nekome maceha
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #272

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    ...o majko prirodo... ...hvala ti...

  3. #273

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    ..ima više uloga:
    1.Probleme...oko smeštaja (tesne farmerice),
    ...oko "ofiranja" (odmah je vidljivo kada ste stimulisani),
    ... oko nabavke graničnika,
    ... povećanog otpora vazduha(smanjenje koef. aerodinamičkog otpora)

    2.Prednosti...žemska radoznalost (e moram da vidim i to čudo)
    ...možete istetovirati ispod pupka tablu sa natpisom "Čudovište iz Loh Nesa" ,
    ...izneti peglu za opkladu,
    ...dobiti kompliment "čovek je Tiito za sve nas"

    ...zato (pošto je sredina zlatna) najbolje je biti "tu negde" jer izbegavate sve ranije navedeno .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #274

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Misalim da je to samo muskarcima jako vazno hahha,nesto drugo je vaznije od duzine_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  5. #275

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Naravno, postoje varijacije, ali gotovo svi u erekciji dostignu dužinu od 10 do 20 centimetara. Bar u Evropi.

    Često se muškarci hvale dužinom svog vršnjaka, ali ustvari, njegova širina je važnija za ženino zadovoljstvo.

    Ženska osetljiva genitalna tkiva smeštena su oko ulaza u vaginu to su klitoris i strukture koje ga okružuju, mokraćna cev i sunđerasta tela. Čak je i ženina G-tačka, smeštena nekoliko centimetara od otvora vagine. Što je veći pritisak na ove strukture, veći je njen užitak. S druge strane, dugačak penis može dodirivati vrat maternice, što uopšte ne mora biti prijatno, čak može biti i bolno.

    Neke žene uživaju u osećaju da nešto veliko ispunjava njihovu vaginu. Što je veći alat, osećaju se ispunjenije i zadovoljenije. Upravo je ovo razlog zbog kog žene biraju velike vibratore. Prilikom nekih istraživanja određeni broj žena je rekao kako im je orgazam intenzivniji kad im je vagina ispunjenija. U ovim slučajevima čak i najveći penisi nisu dovoljni da bi se zadovoljile njihove potrebe.

    Potreba za velikim penisom može biti i psihološka. Muškarac s većim penisom se obično smatra muževnijim, pa i žena koja privlači njegovu pažnju stoga deluje privlačnije i poželjnije. Žena može smatrati svoj položaj u društvu boljim ukoliko je njen partner obdareniji.

    Nekim damama čak i sam pogled na veliki penis može biti stimulišući. Jedne su fascinirane penisima, ne zato što im se sviđaju nego zbog toga što ih one same nemaju. Ova fascinacija obično nema nikakve veze s veličinom.
    Druge, opet, uživaju dok gledaju kako penis postiže erekciju u njenim ustima ili ruci.

    Uvek treba imati na umu da je mozak naš najveći seksualni organ.

    Ipak, postoje žene koje iz više razloga preferiraju manje penise. Veliki penis može izazvati neprijatnost prilikom felacija. Iako žena može imati veliku želju da muškarcu pruži oralno zadovoljenje, često to smatra previše zahtevnim ukoliko muškarac ima veliki penis.

    Fizička neprijatnost nadjačava emocionalno zadovoljstvo i dobitak. Neke će žene stimulisati partnerov penis oralno jedino ako je posve opušten ili tek u početku erekcije.

    Velik penis može biti problem prilikom vaginalnog, ali i analnog seksa. Žena koja uživa u analnom seksu često preferira maleni penis jer se bolje prilagodi njenom telu.
    I žene koje se boje gubitka tonusa vaginalnih mišića takođe ne žele partnera s velikim penisom. Kao što se može videti, veće nije uvek i bolje.

    Da je li veličina penisa zaista važna njegovoj partnerki? Odgovor je ne, bar za veliku većinu žena. One ne biraju partnera isključivo na osnovu veličine njegovog penisa. Ono što treba imati na umu jeste da bi žene, ukoliko su zainteresovane isključivo za veličinu penisa, lako mogle otići u seks-šop i kupiti, ili naručiti, vibrator željene veličine. Vrlo malo žena postavlja veličinu penisa na vrh liste kriterijuma za odabir partnera.



    Nemojte se brinuti ako vaš muškarac prebrzo svrši. To nije ništa drugo do kompliment vama, a pored toga, predstavlja problem koji je rešiv.

    Jedino što je potrebno za rešenje ove nedaće, je da krenete od osnove problema
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  6. #276

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat vrsac14 kaže: Pogledaj poruku

    Ipak, postoje žene koje iz više razloga preferiraju manje penise. Veliki penis može izazvati neprijatnost prilikom felacija. Iako žena može imati veliku želju da muškarcu pruži oralno zadovoljenje, često to smatra previše zahtevnim ukoliko muškarac ima veliki penis.
    Ma daj...
    Pa jest', možda ima i takvih žena koje i prilikom orala više vole da uspijaju nego da zinu...
    Vrag odneo šnalu...

  7. #277

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Orhideja_ kaže: Pogledaj poruku
    Misalim da je to samo muskarcima jako vazno hahaha,nesto drugo je vaznije od duzine_
    Kao na primer ??? Ima vaznijih stvari,tu si u pravu,ali ako mu je mali ...moz' ga o klin okaciti i patiti sto si se zaljubila u pogresnog
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #278

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    ima jednu od glavnih uloga, cak je i nosilac cijele price, na kanskom festivalu je nominovana za zlatni globus (ili palmu, ili nesto tako...) za glavnu musku ulogu

  9. #279

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Ima ulogu koliko i veličina sise kod žena..a kad okršaj počne ...to više i nije važno...

    ...ali složiću se sa onim, ipak.. od-do....

  10. #280

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Na račun ove dileme - dužina ili tehbika, mogu samo reći sljedeće...
    Uzeću banalan primjer. Postoje žene koje divno spremaju kolače. Ali im je naravno potreban materijal.
    Pa kad imaju NAČIN - mogu i da naprave DOBRU poslasticu.
    Ako samo imaju brašno i šećer - nema ni patišpanja.
    Što više materijala u iskusnim rukama - to bolji proizvod
    Tango je tuna misao koja se plee...

  11. #281

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    jebo patishpan....daj fil.....

  12. #282

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Upravo to i kažem - za sočan fil je TEK potreban materijal
    Tango je tuna misao koja se plee...

  13. #283

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    ..onoliku koliku mu nameniš.
    - Ukoliko je to jedini "adut" (kao "ja sam rođen u Parizu") onda se sve svede na to da očekuješ da ona "padne u nesvest" od "sreće". A ako joj slučajno padne na pamet da bi htela još koji put...onda ćeš imati problema sa hidraulikom. Da ne pominjem ostalo što čini jedan čin kompletnim.
    - Ukoliko je "ko Palčić"...onda ćeš sve dati od sebe da kompenziraš tu činjenicu, pa makar izvodio kojekakve bravure i akrobacije samo da bi "ostao u sedlu".
    - Ukoliko je tu negde oko proseka...onda ćeš moći da se posvetiš tom činu neopterećen, opušten (sem njega) i siguran u kombinaciju maženja i "grubosti".
    Nije sve u alatu, treba biti "majstor", dok sa druge strane...da bi bio dobar majstor ipak je potreban i adekvatan alat. Ko nađe "formulu"...on i uživa u zajedničkim trenucima .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #284

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Ima jedna smešna priča koja počinje sa: "Dužina nije bitna..." Elem, dužina i nije, ali kratkoća ume da bude.

    Koliku ulogu ima dužina? Hm... Pa može imati epizodnu ulogu, ako je neka hogkonška loubadžet produkcija, kad nema ni 15... finansijera. A može biti i neki crnački, hip-hop (hop-cup) blokbaster od 25... miliona. Ali, ne treba gledati ni tako usko. Šire, što šire... gledano, to vam je valjda i bolje.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  15. #285

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Kao na primer ??? Ima vaznijih stvari,tu si u pravu,ali ako mu je mali ...moz' ga o klin okaciti i patiti sto si se zaljubila u pogresnog
    Da, surovo, ali istinito..
    Mozhe da ima sve ( mislim na osobine, ne na novac), da bude sve ali ako nema odgovarajuce dimenzije koje su meni neophodne da bi bila zadovoljna, mozhemo samo da zaboravimo na intimiziranje.
    Srecom, nisu sve zhene iste, neke ne znaju, neke ne biraju, ne znam da li sam ja to istripovala ili sam megalomanka po prirodi, ali su mi dimezije bitne.
    I duzina i debljina.
    Problem je to itekakav..machka (machor) u dzaku, a ti pogadjaj...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 19 od 37 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 12:43
  2. Koliku ulogu ima prečnik vagine?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 22:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •