Suveniri
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Suveniri

  1. #1

    Suveniri

    Maločas gledam Sex&Grad. Priča o nepokupljenim/izgubljenim (ličnim) predmetima koji su ostavljeni kod bivših ili pak koji su bivši ostavili kod nas. Ili pak, na one na koje se naleću po kućama svežeg ulova.
    One su to nazvale erotkim suvenirima.

    I tad napravih inventar svojih. Komada jedan, vrednost 0.
    Jedna četkica za zube. Kupila sam je sebi, pa dala njemu da je koristi.
    A ostavila sam kod istog svoju četkicu za zube.
    I jedan CD sa jednim od omiljenih filmova. Narezan mi je opet.
    I možda po koja gumica za kosu koja se zaturila negde u žaru borbe, pa se kasnije nije dala pronaći.

    Desilo mi se da primetim u kupatilu kupku za tuširanje, žensku, ili zaboravljen karmin. Od nekih bivših.

    Ali, znam za one koji su dugo žalili za omiljenom knjigom ili za dobrim komadom veša ili spavaćice koja je ostala tamo gde su vrata zatvorena. I muške koji imaju lepu kolekciju ženskih kišobrana.

    Kakav je vaš inventar?
    Imate li nešto što je ostalo tamo negde i za čim žalite?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: Suveniri

    ja sam to zvala "zapishavanje teritorije"...ta potreba da se ostavljaju sitnice u tom nekom stanu,da se na neki nacin obelezi teritorija
    zene to cesto rade,mnogo cesce od muskaraca,i perfidnije
    ne ostavljaju zene svoje stvari tamo samo zbog njega,nego i zbog drugih zena koje ce eventualno doci u taj stan
    kao mladja sam ostavljala...haljinu u ormaru....cetku za kosu....parfem...
    ne kod svakog,nego samo tamo gde mi je bilo vazno da ostane

    posle raskida,vredi li zaliti za sitnicama?
    i da ostavite petsto eura u stvarima nije li to sitnica u poredjenju s onim sto ste imali pa izgubili...

    jebesh stvari....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #3

    Odgovor: Suveniri

    A meni su trebale godine da bih ostavila i četkicu za zube. I to skoro na njegovu inicijativu.
    Nisam imala taj poriv "zapišavanja".

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    posle raskida,vredi li zaliti za sitnicama?
    i da ostavite petsto eura u stvarima nije li to sitnica u poredjenju s onim sto ste imali pa izgubili...

    jebesh stvari....
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #4

    Odgovor: Suveniri

    Desi mi se da ostavim, ne zato da bih zapishala teritoriju, nego mi se desi da zaboravim da pokupim sve pa nesto ostane
    Nemam potrebu da vracam stvari, niti da trazim svoje nazad, bezveze je, a i te stvari su u datom trenutku najmanje bitna stavka.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Suveniri

    Ako sam dobro razumela temu...
    Svoje ne ostavljam nigde...hmmm...mozda s' toga sto su se bitni (tzv) dogadjaji odigrali na mojoj teritoriji...ne'am pojma
    Posedujem ponesto zaboravljeno...i volim da cuvam to....kao neki nemi podsetnik...
    Budi pametan i pravi se lud

Slične teme

  1. Suveniri,maskote Moj Hobi I Dopunsko
    Autor zvecanac u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.09.2008, 00:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •