Radna subota
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14

Tema: Radna subota

  1. #1

    Radna subota

    Danas mi je prva neradna subota posle meseci i meseci radnih, sve zbog prirode posla.
    Prosto ne znam kako da se ponašam subotom kod kuće.
    Kada sam počeo da radim, prvih nekoliko godina nisam imao radne subote,...petak je već bio od podne tutanj - kud koji mili moji.
    Posle pet godina staža sam promenio posao i već petnaest godina imam i radne subote. Desi se ponekad da nema posla, al većinom se radi. Mogu da ne ugovorim neke "TEZGE", i izbegavao sam da radim kad imam dobar razlog,...pa sam bližim kolegama nabacivao moje viškove zadataka kako bi zaradili štogod. Ove godine se baš zaredjalo i nisam bio u mogućnosti nešto puno da odbijam poslove, a i toliko sam se navikao subotom da sam na zadatku, da mi je čudno kad sam ceo dan kod kuće. Svašta sam stigao da uradim što odlažem danima, nedeljama... Postaću ljubomoran na one koji ne rade subotom.
    Saturday Night Fever!
    Radite li neradnim danima?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  2. #2

    Odgovor: Radna subota

    Meni je svaka prva subota u mesecu radna, sa doduše skraćenim radnim vremenom ali opet moram da budem na poslu. Da budem iskrena, prosto se naježim kad ta subota dođe jer mi otkine od ono malo slobodnog vremena koje vikendom provodim sa decom, jer mi poremeti planove koje unapred zacrtam i onda ih obavezno prepravljam kad se setim da moram na posao,...što se mora nije teško ali radne subote nikako da svarim.
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #3

    Odgovor: Radna subota

    Mogu slobodno reći da sam u svojoj karijeri radila svakako. I subotama i blagdanima pa čak i smjene od 36h (ne pitajte).

    Kao zaštitar sam radila kao crnac. Subote, nedjelje, Nova godina.. Kao fakturista sam odrađivala samo prvu subotu u mjesecu radi što bržeg fakturiranja računa koji su morali do sredine mjeseca biti napravljeni. Kao administrator i, na kraju, kao tajnica sam oslobođena subota i nedjelja i sada uživam.
    Poruku je izmenio little fairy, 23.08.2012 u 22:34 Razlog: slovce..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #4

    Odgovor: Radna subota

    Bogumi...radne su mi i subota i nedelja. Radim kao da me plaćaju. Tak'a sam ti ja.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #5

    Odgovor: Radna subota

    Desi se da ne radim dvije, tri...a onda kad oplete, pa se sastavi sa nedjeljom..ne znam gdje bih od srece.
    Mene ta radna sub ne smeta sama po sebi, smeta mi sto mi direktno utice na petak vece.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #6

    Odgovor: Radna subota

    Meni je tokom školske godine svaka subota radna, ali takav je pos'o

    Živeo raspus'

  7. #7

    Odgovor: Radna subota

    Meni je svaka subota neradna i skroz mi je ok to i zahvalan sam na tome

  8. #8

    Odgovor: Radna subota

    Ove godine su mi dve bile neradne, a isto tako i dve nedelje.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  9. #9

    Odgovor: Radna subota

    Radne subote ne volim, volim da sam vikendom slobodan.

  10. #10

    Odgovor: Radna subota

    Tek kad ćaskam s prijateljima koji rade u javnom preduzeću i ne znaju za radnu subotu i uzberu 80, 90 hiljada plate, shvatim kako život i u Srbiji može biti lep.

    Radim svaku subotu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #11

    Odgovor: Radna subota

    ranije je bilo retkost, ali sad se cesto desava da radim i subotom. to nije rad od 9-17, ali ipak oduzme mi slobodno vreme koje planiram da provedem s detetom.


  12. #12

    Odgovor: Radna subota

    meni je od jula do novembra svaka subota radna.. ondaK imam nedelju i ponedeljak slobodno.. sta znam, meni ne smetaju radne subote, a tek sto volEm da imam ponedeljak slobodan.. onaj osjecaj kad svi rade, a ti si kuci
    moomoo meee jooouu

  13. #13

    Odgovor: Radna subota

    Ne radim subotom
    Tj, subotom i nedeljom ne idem na posao. Ali radim... Posto uvek preostane nekog posla (najcesce od projekata koji nisu vezani sa redovnim obavezama po opisu radnog mesta) i to onda od kuce zavrsavam subotom
    A secam se kada sam pre tri godine presla u ovu kompaniju i kada su mi rekli-petkom radimo do tri, subota i nedelja se ne rade... Uh tesko je bilo to privikavanje da ti subotom ne zvoni budjenje za posak. Prosto sam ustajala i sedela po ceo dan i blejala u jednu tacku, tacno nisam znala sta sa sobom da radim... Ali vremenom se naviknes. Sada bih verovatno odlepila da moram ici na posao i vikendom

  14. #14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •