Sudbina ili slučajnost - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 65 od ukupno 65
  1. #61

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Dugo sam verovala u misao "Sudbina je budalin izgovor za sopstveni neuspeh",a onda me je kao i uvek stvarnost demantovala.Postoje neke stvari i neki događaji na koje koliko god se trudili ne možete da utičete.Ne mislim da je to sudbina,već je jednostavno sve tako posloženo da ste nemoćni da bilo šta promenite.Pitanje je samo kako ćete reagovati na to.I na kraju uvek dilema"jesam li nemoćan ja ili su nemoćne moje navike".

  2. #62

    13 Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    "U pravom trenutku, na pravom mestu".......mislim da to ipak nije slucajnost, vise neke sudbinske putanje, jos na rodjenju nam odredjene..

  3. #63

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    ako bude levo onda je sudbina a ako je desno, biće da je slučajnost:
    eci
    ........peci
    pec
    ........ti
    si
    .......mali
    zec
    .......ja
    sam
    .......mala
    prepelica
    .......eci
    peci
    ......pec
    bice da je slučajnost:

  4. #64

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost



    Evo ova motivaciona poruka,skinuh je sa fb-a,da li je ovako ili je ovo cista prica o sudbini?

  5. #65

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Ova poruka je interesantna! Ne bih rekla da je samo sudbina ta koja nam kreira život. Ubedjena sam da je potrebno da se uključe psihološki momenti : snaga volje i namere, moć promene i vere kako bi ova poruka gore imala smisla, Želja, misao i naravno akcija koje prati pozitivan osećaj bez obzira na prepreke.
    Moja životna situacija je bila vrlo komplikovana, teška, bezizlazna...ipak sam izašla iz nje , da li je sudbina, verujem u nju ali svakako sam i sama puno na sebi radila ...
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Kafana je moja sudbina
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 17.02.2010, 22:09
  2. Sudbina Nemaca u Vojvodini
    Autor Sunny u forumu Politika
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 01.02.2009, 19:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •