Sudbina ili slučajnost - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 65
  1. #16

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Ništa,amo baš ništa se u životu ne dešava slučajno.
    ajde da probam ovako ,potrudiću se da budem jasna

    Kada bi slučajnosti postojale,ova bi sigurno bila jedna od njih...u pitanju je novčanica od 20 dolara



    pa onda ovako..



    i naravno ovako...



    Pentagon!?

    A sa druge strane



    slučajnost..ili..
    odlučite sami....
    Ćuti i prenesi dalje....

  2. #17

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    ju... bogtemazo....


    shto se teme tiche...
    ne verujem mnogo u sluchajnost... pre u sudbinu.
    mada opet ne kazem da se sudbina ne moze menjati...
    ustvari, da ne lupam previshe: nemam pojma!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  3. #18

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Hmm...smatram da dobrim delom upravljas svojim zivotom...a mnogi su skloni da slegnu ramenima i kazu "sudbina"...ALI...nije bas da ne verujem u sve to...neke stvari se dese na najneverovatnije nacine...neke jako drage ljude u svom zivotu sam upoznao na najcudnije nacine...mnogo je kockica tu moralo da se sklopi...e sad...ok, mozda sam se i sa mnogima za trenutak mimoisao...kao u pesmi...

    Dakle...verujem da se neke stvari jednostavno dese sa razlogom...da se jednostavno poklope...da li to ima neke veze sa rasporedom zvezda u tom trenutku, ne znam...ali lepo mi je da verujem da ima ...i da se neko vec postara da te stvari dodju na svoje...

    Za kraj, naravno, jedan stih na zadatu temu...Dj.B, zna se...

    "da l grom odabira hrast?
    ili se to pak hrast munjama nametne?Za to bas nemam reci
    bog zna kako pametne...
    to je ta sudbina,valda?"
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  4. #19

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    mislim da slucajnost ne postoji,
    mislim da svako ima svoju sudbinu a naravno moze da je menja ,pa kako ispadne

  5. #20

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Sve sta treba desi ce se ali mi odredujemo dali zivot ce nam prodze na tezi ili lesnije.Ljudi mogu D A MENJA OKOLNOSTI ALI SUDBINA NE.

  6. #21

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Mislm da imam vise srece od onog sto bi dobio igrom cistog matematickog slucaja. To su slucajnosti koji me spasavaju da gresim, ponekad spasavaju moj ili tudji zivot, ponekad dolazim do nekih prednosti zbog toga.
    Kao da mi neko taba put kojim prolazim...

    Ipak daleko je to od osecaja sudbine!
    Desilo mi se jednom da sam poverovao u sudbinu.
    Dolazak jedne veoma posebne osobe u moj zivot je bio toliko lep, sa toliko cudnih znakova na svakom koraku, da sam poverovao u sudbinu.
    Postavio sam sebi test, trazio sam znakove i uvek iznova sam nailazio na dokaze da je to sudbina.
    I kada sam bio na vrhuncu dozivljaja, kada sam pevao od srece i smisljao pisanje romana na tu temu, odjednom je ta osoba nestala kao fatamorgana, razbivsi svu iluziju i bacajuci me u duboku depresiju!

    Od tada ne zelim verovati u sudbinu!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #22

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Ne verujem u sudbinu. Ono sto nam se desava desava se jer mi tako zelimo, svesno ili nesvesno.
    Ne mogu da krivim sudbinu za ono lose sto mi se desava, niti da joj se radujem ako mi se desi nesto lepo. Sami odlucujemo kakav ce nam zivot biti, i "krivac" ne moze biti tamo neka sudbina.
    Ima i slucajnosti... Mada mislim da te slucajnosti nisu neke velike, vazne stvari.
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  8. #23

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    -Meni se svidja izraz: On hoda prema svojoj sudbini, ima veze i sa onom: Sa stitom ili na njemu, i tako taj rad.
    Sudbina je ono sto zasluzimo ili zaradimo, bilo dobro ili lose i nema veze sa kosmickom pravdom vec sa faktorima i izazovima kojima smo se suprotstavili.
    "To je njena prva borba bila"

  9. #24

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Ne verujem u sudbinu. Ono sto nam se desava desava se jer mi tako zelimo, svesno ili nesvesno.
    Ne mogu da krivim sudbinu za ono lose sto mi se desava, niti da joj se radujem ako mi se desi nesto lepo. Sami odlucujemo kakav ce nam zivot biti, i "krivac" ne moze biti tamo neka sudbina.
    Ima i slucajnosti... Mada mislim da te slucajnosti nisu neke velike, vazne stvari.
    i ja sam ranije tako mislila... ali, neke stvari se ne mogu objasniti...
    jedan dogadjaj u zivotu me je naterao da to shvatim...
    neke stvari su sudjene... moraju se desiti... nema tu pravde...
    i dalje verujem da ne mozemo sudbinu kriviti za stvari koje smo sami izbrali... za nashe greshke-svesne ili nesvesne.
    ali za neshto jednostavno ne mozesh naci nijedno drugo objashnjenje osim zle sudbine i da je to negde samim rodjenjem moralo biti zapisano...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  10. #25

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Sudbina je previše da bih je mistifikovao i verovao,ali ni u slučajnosti teško da mogu da poverujem... pravo mesto,pravo vreme,a slučajni slučajevi koji to posle ispadne da nisu,pa mistifikujemo...zaboravimo koliko je lepih slučajnosti bilo koje smo zaobišli...

  11. #26

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Sve ima svoje zasto i desava se sa razlogom,a sudbinu mislim da sami sebi krojimo.....
    ....ne...brze od zivota.....

  12. #27

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Nishta u zivotu nije slucajno i sve se desava s razlogom.
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #28

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Ne verujem u sudbinu jer ne bih mogla da se pomirim sa činjeniciom da mi je ceo život unapred isprogramiran i sredjen, i da ja tu nemam baš nikakvog uticaja... E sad... I gospodin Slučaj zna ponekad da bude "nameštaljka"...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  14. #29

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    Ne verujem u sudbinu kao nešto unapred predodređeno.
    Svaki čovek kreira svoj put u životu.
    Stvari koje nam se dogode a nad kojim nemamo kontrolu nisu slučajnost.
    Sve se događa sa razlogom.
    Rekla bih da ne verujem ni u jedno ni u drugo.
    U svemu treba naći smisao, pa čak i tamo gde se čini da ga nema.
    Pozivanje na sudbilu ili slučajnost je samo izgovor za nemoć kada ne vidimo smisao onoga što nam se događa.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #30

    Odgovor: Sudbina ili slučajnost

    U zivotu se desavaju slucajnosti, koje vecina nas naziva sudbinom. Mozda su mnogi od nas rodjeni, a da nisu bili planirani, znaci slucajno! Slucajno sam se zaljubila, jer sam ga slucajno upoznala.... mnooooogo je primera slucajnosti. E sad, od slucajnosti do slucajnosti, sve izmedju, ili skoro sve, mi sami kreiramo.
    Ali, postoji samo jedna sudbina u koju verujem. Nema smrti bez sudnjega dana. Mozda i gresim!?
    neunistiva zlojebaba!

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kafana je moja sudbina
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 17.02.2010, 22:09
  2. Sudbina Nemaca u Vojvodini
    Autor Sunny u forumu Politika
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 01.02.2009, 19:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •