Još jedna u nizu sramota za prosvetu..
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Profesorica diskriminiše manjine


    Profesorica engleskog jezika u Srednjoj mašinskoj školi Jelena Popović-Ivanović navodno je širila nacionalnu mržnju preko svoje fejsbuk stranice, pozivajući pritom i na otvoreno nasilje nad homoseksualcima. Ova profesorica je na svojoj stranici na kojoj se predstavlja kao Nikita Če Buraška, napisala da se ne slaže da manjine trebaju da imaju jednaka prava kao većinski narod i da su promoteri tolerancije "izopačeni".

    "Manjine nikad ne smeju imati ista prava kao većinski narod! Ovo je naša zemlja, srpska, bre!"

    "Kakav je to projekat na kome se od đaka traži da pišu sastav poznanicima manjina i njihovom uticaju?? Volimo različitosti, to je neka tema konkursa. Je*e mi se za različitosti dok se taj različiti izjašnjava kao Srbin. Ako se ne izjašnjava tako, različit je i tačka. Moje lično pravo je da li ću da ga volim ili mrzim"

    "Je*o vas vaš projekat o nasilju, debili izopačeni,crknite sa sve tim parama koje ste pokrali za tako debilne projekte kojima zatupljujete narod"

    "Nemo' da me neko kritikovao za ovaj status zato što sam profa! Ima da se derem o čemu poželim"

    "Je*ala vas tolerancija, gonite se u pm i vi i vaše pozitivne diskriminacije!"

    Pored toga, ona smatra da homoseksualce i transrodne osobe, koje naziva stokom, treba ućutkati na sve načine, predlažući premlaćivanje kao najbolji lek. Da situacija bude gora, prepiska pokazuje da je veliki broj učenika, koji su joj prijatelji na pomenutoj društvenoj mreži, podržao njene stavove odobravajućim komentarima i "lajkovima". Ona je problem transparentnosti LGBT osoba opisala na sledeći način:

    "Kada vam neko ne da prava da budete normalni u Srbiji, odvalite ga, bre, od batina!"

    "Jeste, pederi su bolesnici i treba ih se kloniti, ignorisati, zanemarivati i ućutkati na sve načine, jer vrše propagandu bolesti!"

    "Kad vam neko opsuje kevu, neko treba da ih mlatne u njušku, da ih nauči pameti"

    Direktor škole Miloš Mazalica kaže za Radio 021 da je šokiran ovom vešću i da će sa kontroverznom profesoricom danas imati razgovor nakon čega će biti utvrđene eventualne sankcije za nju. Prema njegovim rečima, slučaj neće otići pod tepih i već je pozvao prosvetnu inspekciju koja će odlučivati o sudbini mlade profesorice koja u Mašinskoj školi radi već sedam godina.

    "Nama Zakon i Statut škole nalažu da u ovim situacijama reagujemo i adekvatno kaznimo neodgovorne prosvetne radnike, ali ne bih prejudicirao eventualnu kaznu dok god ne obavimo razgovor sa njom"

    "Profesor svojim ponašanjem i odnosom ne sme ni na jedan način da ugrozi ili vređa integritet učenika i drugih građana"

    "Jako je problematično to što su njene navodne stavove podržali učenici, jer se u trenucima krize mora biti jako oprezan u davanju sličnih ocena"

    NDNV: Novinari moraju da budu policajci

    Prepisku je obelodanilo Nezavisno društvo novinara Vojvodine kojem se požalilo nekoliko roditelja učenika Mašinske škole, zabrinutih što im profesorica javno doji decu mržnjom. Kako za 021 kaže predsednik ovog udruženja Dinko Gruhonjić, činjenica da su se roditelji obratili njima, a ne nadležnima, je simptomatična za naše društvo gde mediji moraju da alarmiraju javnost umesto institucija predviđenih za to.

    "Ja mogu samo da pretpostavim da su ti roditelji razočarani činjenicom da je rukovodstvu škole poznato sa kakvom osobom rade, a da ništa povodom toga nisu preduzeli. Osim toga, u Srbiji je, nažalost, postalo uobičajeno da mediji preuzimaju ulogu istražnih organa umesto onih koji bi trebali da istražuju nenormalnosti u našem društvu kojih ima na svakom koraku"

    Kontroverzna profesorica je uvredljive sadržaje uklonila sa svoje fejsbuk stranice, ali su roditelji i Nezavisno društvo novinara Vojvodine pohranili svepodatke koji će biti iskorišćeni kao dokaz da je Popović-Ivanović širila mržnju i netrpeljivost preko društvenih mreža.
    (Miodrag Sovilj)


    preuzeto sa GayEcho - Vesti: Profesorica diskrimini
    pogledajte više na Profesorka engleskog iz Ma


    Pitanje koje se postavlja - imaju li zaposleni u obrazovanju pravo na zastupanje stavova koji mogu ugroziti neku društvenu grupu?
    Da li uopšte postoji moralna odgovornost vaspitnih i obrazovnih ustanova, ili govori ko šta hoće i na kakav god hoće način?
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #2

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Profesorica diskriminiše manjine
    Ваљда се каже професорка? Барем се тако говорило кад сам ја похађао институције образовања...

  3. #3

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    nekad su na Uciteljski isle udavace i osrednji djaci
    danas nemam pojma ko ide,ali je greota da ne prolaze rigorozne psiho testove.....
    pola njih bi otpalo ko trinaesto prase.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #4

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Kreten isfrustrirani.
    Al' da nije prosvetni radnik, prica bi prosla skroz nezapazeno
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    slazem se da bi mozda prosla nezapazeno da je trafikantkinja
    ili sluzbenica
    ili uzgajivacica koza
    ali ona je prosvetni radnik
    ona je prosvetni radnik 24 sata dnevno
    ili bi bar trebalo da bude
    zanimanja kao sto su prosvetni radnik ili svesteno lice nemaju stalno radno vreme...to je u neku ruku zanimanje koje ti odredjuje ponasanje svuda i uvek
    ne dolikuje da se uciteljica nocu urolja ko majka i igra oko sipke u klubu a ujutru trtomudi o kojecemu,jer njena rec ce biti umanjena,i njen kredibilitet
    ta zanimanja imaju drustvenu odgovornost i tako ih treba shvatiti
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #6

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Tacno.
    Isto tako je i roditeljsko zanimanje dvadesetcetvorocasovni posao. I isto tako su o mlacenju pedera na svojim fejsbuk profilima pisali i mnogi moji poznanici koji nisu prosvetni radnici i cija su deca to isto tako mogla da procitaju. Dakle, nadje se poneki gresnik i medju neprosvetarskim zivljem, a da nista manji uticaj na decu nema.

    No, to nije razlog da ja odmah popljujem sve roditelje i trazim da se podvrgnu psiho testu. Nije bas da tu niko ne bi otpao.

    Mrzim generalizaciju svake vrste. Isto se tako zbog nekih izolovanih slucajeva pljuje i po lekarima i po svestenicima i po svim ostalim javnim profesijama. To je ko kad bih ja rekla "Sve kancelarijske sluzbenice lakiraju nokte i grickaju suncokret na radnom mestu" ili "Sve domacice su dokolicarke koje vole da vode tudju brigu".

    Najlakse je pljunuti. A da u svakom zitu ima kukolja, to bas i nije neko narocito novo saznanje.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Ima i prosvetar pravo na svoj stav. Ima i pravo da ga iznese. U kući, među svojim prijateljima, porodicom, možda čak i u zbornici.
    Ali ne u učionici, ne pred učenicima. Pa tako ni na FB gde su mu prijatelji učenici.
    I nemojmo to poistovećivati sa odgovornošću roditelja (pri čemu odgovornost roditelja ne umanjujem). Nije isto.
    Verujem da bi se digla halabuka i da je isti govor mržnje imao roditelj koji među svojim FB prijateljima ima sve školske drugare svog deteta.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #8

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ima i prosvetar pravo na svoj stav. Ima i pravo da ga iznese. U kući, među svojim prijateljima, porodicom, možda čak i u zbornici.
    Ali ne u učionici, ne pred učenicima. Pa tako ni na FB gde su mu prijatelji učenici.
    I nemojmo to poistovećivati sa odgovornošću roditelja (pri čemu odgovornost roditelja ne umanjujem). Nije isto.
    Verujem da bi se digla halabuka i da je isti govor mržnje imao roditelj koji među svojim FB prijateljima ima sve školske drugare svog deteta.
    naravno
    ja sam roditelj SVOM detetu i odgovorna sam kao roditelj iskljucivo za dete koje sam rodi;a.Ako sam los roditelj trpece moje ali ne i komsijsko dete.
    ali prosvetar ima siri uticaj,i dobrim delom ucestvuje u odrastanju i vaspitanju dece ,tako da se te stvari ne mogu porediti

    ponovo kazem,svestena lica i prosvetari imaju drustvenu odgovornost koje moraju i treba da budu svesni.....i da se ponasdaju u skladu s tim...inace bi trebalo da menjaju profesiju.....
    znam da praksa sve podnosi ali ja govorim o tome kako bi trebalo da bude....nista vise
    i da,ovo nije nista licno,kako god to neko mislio
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #9

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Tako sam i mislila


    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Verujem da bi se digla halabuka i da je isti govor mržnje imao roditelj koji među svojim FB prijateljima ima sve školske drugare svog deteta.
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ali prosvetar ima siri uticaj,i dobrim delom ucestvuje u odrastanju i vaspitanju dece ,tako da se te stvari ne mogu porediti
    Racunam da niko od tih roditelja ni slucajno medju prijateljima nema drugare svog deteta. Jok. A ni slucajno se ne moze desiti da taj nastavnik na svojoj listi prijatelja mozda ima i manje skolske dece nego sto ih ima neki roditelj, Mozemo sad danima da mrsimo oko toga, ali to je nebitno jer i Jelena Karleusa ima veci uticaj na decu i omladinu nego sto ga imam ja, pa to opet ne skida odgovornost sa mene

    Imam ja poseban FB nalog na kojem imam ove lokalne dusebriznike i decurliju iz skole. I tu nista ne pisem, nikakve narocite slike ne kacim i konstantno sam u grcu razmisljajuci da l' ce neko od mojih prijatelja napisati nesto zbog cega cu ja morati da crvenim. I nekako mi dodje smesna ova halabuka oko podstrekivanja mrznje, uticaja na decu i tako toga, kad se setim da je juce jedna mala iz sedmog stavila status: "Znaci, boli me kurac sta misle o meni jebene klinke iz sestog!" To je, izmedju ostalog, videla i njena majka koju ima medju prijateljima. I? Nista. I to ja citam svaki dan. I niko ni na sta ne reaguje.


    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ima i prosvetar pravo na svoj stav. Ima i pravo da ga iznese. U kući, među svojim prijateljima, porodicom, možda čak i u zbornici.
    Mozda cak i u zbornici! Wohoooo!
    Nema pravo da ga iznese jer se i medju prijateljima nadje neko_ko_zna_nekoga_kome_ja_predajem. I eto skandala. Prosvetni radnik ne sme ni kad je van ucionice da popizdi, ni da opsuje, ni da kaze sta misli, ni da nedajboze zivi nevencan u gresnoj zajednici, stavise, prosvetni radnik uopste nije covek od krvi i mesa, pa u skladu s tim i treba da se ponasa.



    (OFF: Ima jedna jako zanimljiva situacija od pre par godina koja se prepricava i dan-danas... Naime, nas nekoliko krenemo na pizzu, bilo negde oko 10 uvece... izlazimo iz te neke picerije jer nema mesta i na vratima nalecem na svog ucenika iz drugog razreda koji sa majkom ulazi u piceriju... dete k'o dete, zaboravio da nismo u skoli, sav razdragan vice "Heloooouuuu tiiiičr!", dok majka sa sve nekom snebljivom facom promrmlja kroz zube nesto u fazonu da "nije bas primereno sto se srecemo na ovakvom mestu". Rekose mi posle da mi je izraz lica bio neprocenjiv. Al' neka, neka bude da je primereno sto ona svoje dete od osam godina dovodi u 10 uvece u kafanu )
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #10

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Mozemo sad danima da mrsimo oko toga, ali to je nebitno jer i Jelena Karleusa ima veci uticaj na decu i omladinu nego sto ga imam ja, pa to opet ne skida odgovornost sa mene
    ovo je banalizovanje i isterivanje maka na konac i u neku ruku potreba da se vrati svaka lopta
    odgovarajuci na temu,uopste nisam mislila na tebe ili na nekog s foruma
    generalno,nemam losa iskustva s prosvetarima iz prostog razloga sto ih moje dete nema
    ne djipam na losu ocenu
    ne podmicujem
    ne opsedam
    gledam svoja posla,sto je u mom slucaju moje dete
    i ne dozvoljavam da to isto moje dete preda mnom nastavnika geografije zove Alkosom niti nastavnicu neceg drugog Droganom
    znaci: moji stavovi na temama su moji i nisu upuceni kao otrovne strele nikome
    verovala ili ne

    dalje,kad vec pominjes Karleusu
    ne znam u cemu je stos sa tim besmislenim poredjenjem
    dokle vise to gledanje preko plota
    svaki nastavnik bi trebalo radi svog licnog ispunjena,svoje male,licne misije da ucini da makar jedno dete u razredu bude Neko i Nesto zahvaljujuci njegovom zalaganju
    ubedjena sam da je to onda nemerljivo zadovoljstvo
    mikrokosmos
    mikrokosmos
    mikrokosmos
    to je poenta
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #11

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Pa, dobro, mi ćemo na svaki ovakav ili sličan primer neprofesionalizma u prosveti ćutati ne bi li tako sprečili da se jednom lošom kritikom pojedinca nađu pogođeni svi prosvetari.

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Mozemo sad danima da mrsimo oko toga, ali to je nebitno jer i Jelena Karleusa ima veci uticaj na decu i omladinu nego sto ga imam ja, pa to opet ne skida odgovornost sa mene


    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Mozda cak i u zbornici! Wohoooo!
    Nema pravo da ga iznese jer se i medju prijateljima nadje neko_ko_zna_nekoga_kome_ja_predajem. I eto skandala. Prosvetni radnik ne sme ni kad je van ucionice da popizdi, ni da opsuje, ni da kaze sta misli, ni da nedajboze zivi nevencan u gresnoj zajednici, stavise, prosvetni radnik uopste nije covek od krvi i mesa, pa u skladu s tim i treba da se ponasa.
    Bio neko prosvetar ili ne, pretpostavlja se minimum profesionalnog ponašanja. Ne iznosim ni ja sve svoje životne stavove na poslu, niti sebi dozvoljavam što-šta na poslu što inače u drugim situacijama mi ne bi bilo strano.
    Prosto, kao i svaka druga profesija, i prosveta mora da bira kad i pred kim može da se razgoliti, na ovaj ili onaj način.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #12

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    ona je prosvetni radnik 24 sata dnevno
    ili bi bar trebalo da bude
    Ja sam bio prosvetni radnik onoliko časova za koliko sam bio plaćen i sitno mi se jebalo šta će deca da misle.
    Mene nastavnici nisu vaspitavalai, pa ne nameravam ni ja tuđu decu i da se pravim fin pred njima zato što su njihovi roditelji zakazali kad je trebalo.
    eto, jedan moj učenik je opljačkao nekakvu kladionicu, pa nije valjda škola kriva za to, jok kriv je on i njegovi roditelji što ga nisu usmerili kako treba.

    Bio neko prosvetar ili ne, pretpostavlja se minimum profesionalnog ponašanja.
    A to je da dođe na posao, odradi svojih 8 sati i ode kući i bude šta voli, jer je ono što on radi u svoje slobono vreme stvar lična svakog pojedinca.


    Imam ja poseban FB nalog na kojem imam ove lokalne dusebriznike i decurliju iz skole.
    Jok sine, ti si podvojena ličnos'

    Pa, dobro, mi ćemo na svaki ovakav ili sličan primer neprofesionalizma u prosveti ćutati ne bi li tako sprečili da se jednom lošom kritikom pojedinca nađu pogođeni svi prosvetari.
    Prvo, ako je ona tu decu dobro naučila predmetu koji im predaje, šta koga boli patka što mrzi pedere ili crnce ili koga već navedoše tamo. To je njena stvar, a roditelje to ne bi trebalo da zanima.
    Ja sam imao ludu hemičarku koja je bila pijana k'o letva svaki put kada drži čas, pa te prozove i u stanuju je da ti da tri jedinice za jedan čas , ali je bila odličan predavač, šta mene briga što je ona volela da šljoka, ako sam ja (doduše ne baš ja ) naučio sve što je imala da ispredaje.

    svaki nastavnik bi trebalo radi svog licnog ispunjena,svoje male,licne misije da ucini da makar jedno dete u razredu bude Neko i Nesto zahvaljujuci njegovom zalaganju
    ubedjena sam da je to onda nemerljivo zadovoljstvo
    U ovom i ovakvom društvu? Čista utopija.
    Pri tom ne znači da je neko zbog nekakvog glupavog statusa na fb loš nastavnik, niti obratno.
    Ni na koji način ne treba mešati lične stavove i struku, to su dve potpuno odvojene stvari.
    Ima profesora, npr na mom faxu, koji su sjajni predavači, ali su pri tom žešći fašisti, barem iz mog ugla gledanja stvari.

    dok majka sa sve nekom snebljivom facom promrmlja kroz zube nesto u fazonu da "nije bas primereno sto se srecemo na ovakvom mestu".
    Ta je ćurka, ali to ne znači da su svi roditelji isti.

    Al' neka, neka bude da je primereno sto ona svoje dete od osam godina dovodi u 10 uvece u kafanu
    I moj je sin imao prošle godine 2.5 kada sam ga izveo u Šansu, pa je ostao sa mnom i kolegom do kasno, i ne smatram to nekim prevelikim grehom, čak je on insistirao da ostanemo duže, ljubi ga tata.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #13

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ovo je banalizovanje i isterivanje maka na konac i u neku ruku potreba da se vrati svaka lopta

    dalje,kad vec pominjes Karleusu
    ne znam u cemu je stos sa tim besmislenim poredjenjem
    Stos je u tome sto je to jednako smisleno kao i argument da roditelj nekog deteta koji bi eventualno na fejsbuku napisao neku slicnu gadost kao ova mentolka ima manji uticaj nego prosvetni radnik. Jer nema. A sve i da ima, to opet ne umanjuje ulogu roditelja i njegov uticaj kako na njegovo dete, tako i na svu ostalu decu sa kojom je u kontaktu. Ili da pojednostavim: ako neka gospodja mama na svom profilu ima dvadesetoro dece sa kojima njeno dete ide u razred i na tom istom profilu pise kako pedere treba lemati, da li to znaci da ona nema uticaj zato sto nije prosvetni radnik? A fakat znam jednu koja to stalno radi, a mogla bi tri odeljenja da otvori kolko dece ima na listi prijatelja.
    E, na to sam mislila kad sam rekla da bi proslo neopazeno da to nije uradio prosvetni radnik.


    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    odgovarajuci na temu,uopste nisam mislila na tebe ili na nekog s foruma
    Kad sam napisala da "to ne skida odgovornost sa mene", nisam mislila samo na sebe licno, vec na sve prosvetne radnike.


    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    svaki nastavnik bi trebalo radi svog licnog ispunjena,svoje male,licne misije da ucini da makar jedno dete u razredu bude Neko i Nesto zahvaljujuci njegovom zalaganju
    ubedjena sam da je to onda nemerljivo zadovoljstvo
    A zar je neko rekao da nije zadovoljstvo?
    Mene samo iritira kad se svi trpaju u isti kos, pljunu svako malo (cim se ukaze prilika... a, na kraju krajeva, ne mora ni da se ukaze), a da pola tih sto pljunu ne znaju ni koga su sve pljunuli, niti blage veze imaju kako ko od tih ljudi radi svoj posao, vec se sve odigrava po principu rekla-kazala.


    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    generalno,nemam losa iskustva s prosvetarima iz prostog razloga sto ih moje dete nema
    Samim tim mi je jos manje razumljivo ovo:

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    o tome koliko su deca primarna nastavnicima mogla bih stosta da kazem...izuzev casnih izuzetaka vec dugi niz godina ne videh u skoli ni entuzijazam,ni ljubav prema deci ni predanost poslu
    zbornice su mesta za rekla-kazala,kupovinu sanerske robe,ogovaranje koleginica koje su mladje i lepse,bezanje od licnih sjebanih porodica i tako dalje
    kad bi makar jedno dete u odeljenju zahvaljujuci nastavnickoj posvecenosti bilo zanesheno predmetom i poneto da i samo istrazuje to bi bio uspeh za nastavnika,i prava satisfakcija..nazalost,posao se uglavnom odradjuje...
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nekad su na Uciteljski isle udavace i osrednji djaci
    danas nemam pojma ko ide,ali je greota da ne prolaze rigorozne psiho testove.....
    :
    Jer, na kraju krajeva, taj isti Uciteljski je zavrsila i uciteljica koja te je opismenila.


    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Pa, dobro, mi ćemo na svaki ovakav ili sličan primer neprofesionalizma u prosveti ćutati ne bi li tako sprečili da se jednom lošom kritikom pojedinca nađu pogođeni svi prosvetari.
    Ni ne kazem da treba da se cuti? Jesam li ja to negde rekla?
    Radi se samo o tome da je ona prvenstveno kreten od coveka, a takav njen stav ne bi bio nista manje uzasan ni kad bi se ona bavila necim drugim. Jedina razlika je u tome sto bi tad proslo nezapazeno.
    I ja mislim da su mnogi roditelji omanuli u toj svojoj ulozi i da su napravili svojoj deci mozda i vise stete nego ova nesretnica, ali to opet ne znaci da su svi roditelji po defaultu kreteni, niti da ce bilo ko da se osvrne na taj problem.

    Nadam se da sam bila jasnija.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #14

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    "o tome koliko su deca primarna nastavnicima mogla bih stosta da kazem...izuzev casnih izuzetaka vec dugi niz godina ne videh u skoli ni entuzijazam,ni ljubav prema deci ni predanost poslu
    zbornice su mesta za rekla-kazala,kupovinu sanerske robe,ogovaranje koleginica koje su mladje i lepse,bezanje od licnih sjebanih porodica i tako dalje
    kad bi makar jedno dete u odeljenju zahvaljujuci nastavnickoj posvecenosti bilo zanesheno predmetom i poneto da i samo istrazuje to bi bio uspeh za nastavnika,i prava satisfakcija..nazalost,posao se uglavnom odradjuje..."

    rekla sam,da
    ali
    ne znam kakve ovo veze ima s izjavom da ja nemam problem s nastavnicima
    ja ga i nemam
    ali ga nemam samo zato sto sam apsolutno i potpuno posvecena svom detetu
    a ono sto sam navela je istina
    makar u dve skole koje poznajem
    pa,svemujebem,imam i ja drugarice i poznanice prosvetne radnice...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #15

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Родитељи додају школске другове своје деце за пријатеље на Фејсу? Па ја бих својима откинуо главу за такво нешто... втф?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Jedna mala ljubavna teorija
    Autor WEISHAUPT u forumu Ljubav
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 10.06.2011, 22:50
  2. Nar, ili jedna stranica života
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.11.2009, 17:46
  3. Još jedna studija o polovima (muškim i ženskim)
    Autor Goga u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 25.10.2007, 18:31
  4. Pancevo - jos jedna epizoda
    Autor nattydread u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.04.2007, 22:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •