Prisustvovati porodjaju - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 66
  1. #16

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Kada sam radjala svog sina prije osam godina moj je zakoniti celo vreme bio uz mene.Porod je trajao preko 12 sati i ne znam kako bih izdrzala bez njega. Bio mi je velika pomoc.On danas kaze da je za njega to bio dogadjaj kojeg nikada nebi zeleo propustiti.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  2. #17

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Vama treba priprema , pa sta mi da kazemo..Ah, da da.. Nas je majka priroda "pripremila" - ima i tu istine, ali opet vi ispadoste ugrozeni i istraumirani..
    pa znas kako gogo vi i nemate nekoga izbora, ili jesi ili nisi ... i kad nemas izbora nema ni priprema ... ALI kad mozes da biras, k'o sto je to sa muskima u ovom slucaju e onda trebaju i te kakave pripreme
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #18

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Mislim da je skroz OK da "muskarac" prisustvuje porodjaju, ali u mom slucaju bi to bilo neizvodljivo, jer ja kad vidim neku operaciju, krv, skalpele i sve to, ja to odmah osetim na sebi (zamislim, hteo ne hteo) ... i oooooo op padam u nesvest. Tako da ja ako i budem imao dece necu to gledati, ali ne iz balkanizma, vec iz prirodnih problema.

  4. #19

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Nemam nista protiv ko zeli
    ali mislim da se u mom slucaju to nece desiti
    Ne bih volela da kad za to dodje vreme moj muskarac prisustvuje tom cinu radjanja ...

  5. #20

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Sigurno cu prisustvovati jer je to trenutak koji vredi vise od bilo cega na svetu...

  6. #21

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    ...ni u najludjim mislima...

  7. #22

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Ne bih volela da suprug prisustvuje.
    Nisam sigurna kako bi on podneo sve to tamo. Mislim, ja sam se zgrozila kad sam videla postaljicu a to bese deo mene...
    Ne znam, tamo bi se nagledao svega i svacega i posle toga ja treba da mu budem privlacna, da pozeli da vodimo ljubav...
    Nisam u potpunosti protiv toga, lepo je videti da je neki muskarac spreman da prodje kroz to zbog majke svog deteta, ali ja ne bih volela da mi se ovaj moj tamo mota.!

  8. #23

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    savim normalna stvar prisustvovati porodjaju supruge.kada smo ih pravili bili smo zajedno,a i onaj ko to nije doziveo nezna sta prica ako kaze da to nije ok.ja sam licno prisustvoao kod oba svoja dijeteta.

  9. #24
    Eto, ja preživeo 2 puta, a nadam se i trećem ...

    Moja supruga tvrdi da joj je tako mnogo lakše - mada ne znam kad je probala da se porodi bez mene (???), dok seša kaže da bi je njen muž, a moj zet samo nervirao ako bi prisustvovao.



    Prvi put mi je bio 02/11/2002 kada mi se u 19:28 rodila ćerka Teodora, i bio je super provod. Drugi put mi je bio 25/04/2005 kada mi se u 14:30 rodio sin Ognjen. Tog dana su svi na odeljenju bili kao posvađani, a Ogiju je pukla desna klavikula jer su ga bukvalno izvukli za glavicu. Sećam se da se neka sestra naljutila na mene jer sam se jedini javio kada je pitala porodilje na indukciji: "Jeeel tera nekog da kaki!?"
    Poruku je izmenio goldie, 21.02.2007 u 12:35 Razlog: spojene dve poruke
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  10. #25

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    E pa ja mislim da i muskarac treba da je prisutan na porodjaju,jer je jako lako napraviti bebicu,ali roditi je nije bas tako lako,a i zena treba da je mirna jer njen muz/momak deli s njom te bolne trenutke,a u isto vreme,to je najlepsa i najcudnija stvar kad se rodi bebica,najzad vidis lice,tako sitno,tako musavo,samo imas volje da uzmes to sitno pakovanje i da je/ga gledas da ga/je cuvas,pa da kazes tvom muzu/momku "ej,vidi sta smo uradili",to bi trebalo svaki muskarac da uradi,nije to nista gadno ni odvratno
    No me toques

  11. #26

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Nije prisustvovao zato sto se plasio,a kad malko razmislim mozda i bolje tako nego da sam morala jos i o njemu da brinem na onom stolu...
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #27

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Ja sam prisustvovao.
    Jedino sto mogu da kazem je:
    Ako neki muskarac zeli da oseti pravu srecu i da ga preplave osecanja mnogo puta jaca od svega sto je do tada osetio (prvi poljubac, prvi put preko 200km/h, prvi sex...) neka ode na porodjaj sa svojom zenom.
    Trenutak kada se zacuje prvi plac ....... jednostavno receno, neopisiv.

  13. #28

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Moj muz nije prisustvovao mojim porodjajima iz razloga sto bi to bila komicna scena. Bilo bi kao u jednoj epizodi Simpsonovih,kada se Mardz poradjala, a Homer je gurnuo doktora i rekao da ce on to bolje obaviti! E pa tako bi i ovaj moj.
    Iskreno, mislim da psihicki ne bi podneo da stoji pored mene i gleda kako se mucim, a zna da ne moze da mi olaksa bol.
    A u tim momentima ne pomaze drzanje za ruku i nezne reci utehe, bar ne meni, tako da sam lakse prebrodila sve to jer sam bila sama. Da je muz bio pored mene verovatno bih kukala i zapomagala, a ovako sam se skoncentrisala samo na bebu, stisnula zube i oba puta se porodila brzo i bez problema.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #29

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Ja sam prisustvovao radnjama koje su se deşavale
    9 meseci pre porodjaja

    kolko se seçam u Betaniji je bio zabranjem ulaz nezaposlenma !
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #30

    Odgovor: Prisustvovati porodjaju

    Ja nisam za te avanture , pre su se zene u kuruzu poradjale pa im nista nije falilo!

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •