Kako se osećate upravo sada? - Strana 902
Strana 902 od 953 PrvaPrva ... 402802852892900901902903904912952 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 13,516 do 13,530 od ukupno 14294
  1. #13516

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    K'o qr*c u sladoledu. Od juče palo preko 140 litara po metru kvadratnom. Grimi i sada dok kuckam post. Deca se razvila u strelece i kud koji, ja slušam Mućke i blejim u stranice ovog foruma.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #13517

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    sJutra ću da čitam babu...onako na trezno....danas sam već dovidjenCe.....
    Ja to radila juce.
    Chupe, cit'o sam te juce na "Danas ste se smejali". Opet sam se smej'o

    Bolje se osecam nego juce. Prolivam manje, iako prolivam. A i ne imala proliv za medalju kad jedem k'o nezdrava i to sve sto ne smem
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #13518

  4. #13519

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Malo bolje, jos imam neke napade totalne nadrndanosti kad mi je i muha u letu kriva za sve...ali obavljam razgovore sa samom sobom, ako se ne smirim, svi ce me poslati u 3pm.
    San me i dalje redovno zaobidje...njega prevarim ili promilima ili lexiliumom, kad mi se da...mislim da moram da mijenjam madrac.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #13520

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    San me i dalje redovno zaobidje...njega prevarim ili promilima ili lexiliumom, kad mi se da...mislim da moram da mijenjam madrac.
    istu muku mucim.....doslo mi nocas da sidjem u podrum i izvucem dusek za plazu,postavim ga nasred sobe i legnem ko covek....lepo cu da se ubijem zbog neudobnog kreveta....ne znam da l skrpim tri sata u cugu spavanja...a i tad sanjam nebuloze....Toma Nikolic i ja...zagrljeni,zagrljeni.....kamen gori,val se pjeni......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #13521

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    istu muku mucim.....doslo mi nocas da sidjem u podrum i izvucem dusek za plazu,postavim ga nasred sobe i legnem ko covek....lepo cu da se ubijem zbog neudobnog kreveta....ne znam da l skrpim tri sata u cugu spavanja...
    Tako sam ja uzela i napuhala onaj veliki dusek za goste fol...i lezala tako, pa jednu noc prespavala, a on lijep...onako meksi je od madraca, pa nekako utonem, naspavala se. Ali glomazan, pa smeta tamo, ovamo, i ja ga ispusem.
    Pocet cu sa mislima da mi neko stavlja nokte, kosu pod madrac....majke mi....milina mi spavanje na kaucu, cim mrak padne i krevet mi ne gine, mene strah.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #13522

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Sem što me sunce malKo opalilo i što sam goozicO nažulj'o na one kamenčiće...odlično sam...
    Btw...mene retko ko pita od prijatelja kako sam...samo mi pogledaju noTke...ako su mi okrečene...dobro sam...a sinoć sam se smanikorO
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #13523

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Kao ortodox plavuša
    Nakon 3 i poL godine otkrijem da na forumu ima "dugmence"..."označite forume kao pročitane" .
    ...a nakupilo se bilo 17 stranica nepročitanoga...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #13524

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    osećam se većom plavušom od tebe... gde je to dugmence ?

    a bolje možda da sačekam još koja godina da prođe?
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #13525

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    osećam se većom plavušom od tebe... gde je to dugmence ?

    a bolje možda da sačekam još koja godina da prođe?
    Skapirala bi i ti verovatno za koju godinu
    Kada klikneš na nove poruke, poslednja stavka u tom redu (ispod blog i novo).
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #13526

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    pa to sam baš i mislila,da sačekam još koju godinu...što da žurim sa svim tim otkrićima,
    plavuša sam...imam se kade,što da se zamaram...ima se prečega posla

    p.s.
    al' proveriću,ko zna šta mu padne na pamet još da ubaci
    Poruku je izmenio ANIBAS, 28.07.2012 u 14:34 Razlog: izbacila jedno slovo..zna plavuša pravopis!?
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #13527

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Umorno, danas je dan bio prenatrpan svim i svačim.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #13528

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    kao sto rekose Iluzija i Bazilej...sad sam nesto kao na temi "kada nisam s onom koju volem"...
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  14. #13529

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Osećam se čudno.Ne mogu da verujem da mi je jedan gest i jedna knjiga upravo otkrila suštinu života.Malo sam zbunjena.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  15. #13530

    Odgovor: Kako se osećate upravo sada?

    Posle ovoga...sJebano...poprilično...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Ne tragam vise za smislom.Sad mi je vec sasvim jasno da nikad necu biti pisac cije ce se knjige prevoditi na svetske jezike,cije ce knjige biti lektira generacijama koje dolaze.Ako je i bilo nekih talenata,bogme sam se svojski potrudila da ih zatrem.Mislim da necu ziveti na Menhetnu,niti cu godine posvetiti obilasku planete.Sad sam pomirena s tim da su neiskorisceni potencijali vise teret nego blagoslov.
    Pa onda,treba izvesti jedno dete na put.To je ozbiljan posao.ne samo nahraniti,obuci i obuti,nego nauciti ga da moze da svetli u mraku,kao zvezda,i da je dovoljno jak da hoda sredinom ulice.Da ne spusta bradu i celo.Da ne cini male,besmislene kompromise radi komotnosti.
    To dete je moja svetlost i ono sto dugujem svojim roditeljima ja dajem njemu.
    i zelim jednu mirnu udobnu starost,jewr mi je mladost bila puna lomova i previranja i sukoba sa samom sobom.
    dakle,zelim kartanje subotom,i casu dobrog pica,i udobnu fotelju,i naocare s pogodjenom dioptrijom da bih mogla da citam.
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 902 od 953 PrvaPrva ... 402802852892900901902903904912952 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 21:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 17:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 01:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 14:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 14:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •