Kane Korso - Cane Corso Italiano - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 55 od ukupno 55
  1. #46

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Citat karakajacc kaže: Pogledaj poruku
    Otac mi je kupio Kane Korsoa ... po slikama mi ovaj moj lici na Kane Korsoa al samo da se uverm dali je stvarno Kane Korso ...
    PozZzZzZz svim ljubiteljima pasa :D
    kaze da ima 3,5 mjeseci

    http://img577.imageshack.us/img577/5...537600x450.jpg
    Jok ni blizu. Pogledaj slike, ima ih mnogo na ovoj temi, pa uporedi.


    p.s. jos ako ga je tajo platio kao Cane Corso...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #47

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    cao svima...

    procitao sam sve sto ste napisali o rasi cane corso,ali i dalje nzm da li da ga kupim,jer do sada sam cuvao samo lovacke pse,i zanima me da li je tesko cuvati ga?

  3. #48

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Pozdrav,
    evo slika naseg ljubimca !!!

    Zove se Bili i ima 17 meseci.
    Priložene slike Priložene slike      

  4. #49

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Oni vole da se maze ja imam jednu zenku veoma su pametni preporucujem ga svima sa malom decom pravi porodicni pas!!!

  5. #50

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    da li je kod Cane Corso obavezno seci usi , i zbog cega se seku? (da li je bolje seci usi ili ne)

  6. #51

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Pozdrav, sečenje ušiju i repa je zabranjeno Zakonom o zaštiti i dobrobiti životinja. Ipak, mnogo nas, i dalje kupira svoje pse, i verujem da će to tako jednostavno i ostati. Kupira im se rep jer je vema težak i jak, i nije baš ok kad njiše njim te njegove kukove, verovatno je da pospešuje mogućnost nastanka displazije.
    Uši... Meni je bolje. Lakše se čiste, finija je glava.

    Svejedno, uskoro ću predstaviti mog psa, i najavu legla!

    Pozdrav svima

  7. #52

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Citat bagzi98 kaže: Pogledaj poruku
    Oni vole da se maze ja imam jednu zenku veoma su pametni preporucujem ga svima sa malom decom pravi porodicni pas!!!
    Kao prvo da naglasim da se meni licno Cane Corso veoma dopada kao rasa zbog svojih genetskih predispozicija ali se nikako ne slazem sa ovom generalizacijom celokupne rase. Svaka jedinka je za sebe i u vecini slucajeva ce biti onakva kako je mi ljudi vaspitamo.
    Pas je iz grupe Molosa, veoma aktivan pas i genetski predodredjen za odbrambene zadatke.

  8. #53

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Citat Kaetano kaže: Pogledaj poruku
    Kao prvo da naglasim da se meni licno Cane Corso veoma dopada kao rasa zbog svojih genetskih predispozicija ali se nikako ne slazem sa ovom generalizacijom celokupne rase. Svaka jedinka je za sebe i u vecini slucajeva ce biti onakva kako je mi ljudi vaspitamo.
    Pas je iz grupe Molosa, veoma aktivan pas i genetski predodredjen za odbrambene zadatke.
    Tako je, slažem se u potpunosti.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #54

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    dobro jutro!napokon da ima neko ko moze da mi pomogne,ja sam totalni autsajder na ovi poljima ali znam da hocu deci da kupim ovakvog psa pa vidim da je po vama to skroz ok. ali se plasim sta ako ne uspem da ga naucim osnovnim stvarima? do sad sam imala male pse mada mislim da su opasniji od velikih,pa sam htela rota najlepsi su ali po pisanju i najopasniji pa sam odustala. vidim da imam ponudu da jeftino kupim zenku kane korso,samo mi recite da se necu pokajati i ja cu vam verovati.
    p.s psi su vam prelepi svi do jednog bez razlike

  10. #55

    Odgovor: Cane corso

    Caos uzeo sam pre par dana stene kane korso tigrastog,ima oko mesec i 6 dana interesujeme malopre sam se igrao sa njim i uhvatio sam ga za stomacic da ga ceskam poceo je da rezi i ujeo me je udario sam ga po njuskicu uzeo ga u ruke i poceo ponovo da ceskam i ujeo me je ponovo samo sto mi je probio prst.Interesuje me dali zato sto ga boli nesto ili ima neku agrsivnu lozu ??

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •