Kane Korso - Cane Corso Italiano - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 55
  1. #31

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Pozdrav za sve prisutne, ovoje moj pas AMBA CORSO IMPERIJUM rodjena 16.03.2008 god

    otac Viktor Strajano ( Lotar x Sara )

    majka Regguna Custodi Nos ( Tajson x Naomi Del Rosso Malpelo )


    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    Kako vam se cini
    Poruku je izmenio Bombica, 04.06.2009 u 12:53 Razlog: previse slika

  2. #32

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Pozdrav druze.... dobro dosao ..:-) Lepa zenkica.... svaka cast. S' obzirom na roditelje... mogl'o se ocekivati ovako nesto..

  3. #33

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Hvala na dobrodoslici a hvala i na komentaru za Ambu.

  4. #34

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano





    Poruku je izmenio Bombica, 02.09.2009 u 19:15 Razlog: slike

  5. #35

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Pozdrav svim ljubiteljima i odgajivacima CC-a. Imam stene staro 4,5 meseca,muzijaka,i jos uvek mi nisu stigli papiri (nedavno sam ga uzela), ali znam da mu je otac Viktor Strajano pa me zanima,gde si ti SPIKERBN uzeo stene? Moje je iz Krusevca... Inace,sve pohvale za zenkicu

  6. #36

    10 Odgovor: Cane corso

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Sto se tice stucanja nemoj da se nerviras, jer stene ne zna da zvace hranu vec je guta, i halapljivo jede pa zato i stuca nemoj mu davati veliku kolicinu hrane, posto je stene trebalo bi da jede 4 puta dnevno, a sto se tice secenja usiju najbolji period je od 3 do 4 meseca.

    Cao...Pozdrav...Imam stene cane corso,staro 4 nedelje...Interesuje me moram li da joj secem usi...Ja ne bih...
    Poruku je izmenio Bombica, 02.09.2009 u 19:14 Razlog: citat

  7. #37

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Pozdrav svim ljubiteljima Cane Corso-a...

    Uskoro dobijam stene Cane Corso, do kuce imam blizu 100 stepenica, pa me interesuje smeta li to njemu, zbog kicme ili kukova?????


    Hvala, Unaprijed...

  8. #38

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Citat ketica04 kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav svim ljubiteljima i odgajivacima CC-a. Imam stene staro 4,5 meseca,muzijaka,i jos uvek mi nisu stigli papiri (nedavno sam ga uzela), ali znam da mu je otac Viktor Strajano pa me zanima,gde si ti SPIKERBN uzeo stene? Moje je iz Krusevca... Inace,sve pohvale za zenkicu
    A ko je majka od psa

  9. #39

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Evo jos nekoliko slika od Ambe





  10. #40
    CANE CORSO-usi se kupiraju
    CANE CORSO- sece se rep
    JA imam cane corso,ARONA i ASTRU, ZAMBATU,BJANKU I SIBELIUSA

    Mene ste zaboravili,moju astru i sibeliusa bjanku i zambatu psd

    usput, ako zelite da znate ,ovaj ,,opasni pas,, je ASTRA kada jebila beba.

    Poruku je izmenio Bombica, 22.11.2009 u 10:54 Razlog: uzastopne

  11. #41

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Super izgleda
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #42

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Caos
    Treba mi pomoc..(obracam se pre svega kompetentnim uzgajivacima i onima koji dobro poznaju rasu )
    zelim da kupim musko stene..i gledajuci oglase, videla sam da cena varira od 200e pa do 700e i vise..
    interesuje me sta mislite o stencima koji su oko 250-300e,a garantuju mi da je cistokrvno?, treba da dobijem papire na uvid..receno mi je da mu roditelji nisu takmicari,osvajaci itd., da li mislite da je zbog toga niza cena? imate li kakve negativne stavove prema takvim stencima?

    i ako mozete da mi date instrukcije, na sta da obratim paznju pri kupovini stenaca, u smislu: da li postoje neke odredjene ustaljene "cake-fore" na kojima mogu da primetim da kod stenaca nesto nije uredu, da nisu cistokrvni itd..? na sta treba da obratim paznju u papirima? da li treba nekako posebno gledati oci, usi, gradju, sape itd.. ?

    Nadam se da cete uspeti da razumete sva moja pitanja unapred hvala..

  13. #43

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Pozdrav svima.

    Od pre neki dan sam ponosna vlasnica zenkice Cane Corsa. Stara je dva meseca i moram priznati da vec posle prvog dana nisam mogla a da ne primetim koliko su ti psi inteligentni :-))
    Jedini mali problem koji imam sa njom je sledeci: nije onako zivahna kako stenci znaju da budu. Ne trci onako razdragano po kuci, ne skace i ne grize sve sto stigne. :-) Mozda i ja malo rano sudim jer je tek tri dana kod mene a i ima samo dva meseca ali zaista ceo zivot imam pse i nekako sam navikla da su onako nestasni. Ne znam da li je u pitanju karakter cane corsa , da li se ona mozda jos nije opustila ili je nesto trece. Uglavnom spava, jede ali ne halapljivo i poigra se sa nama , sa igrackama, cak ponekad i zalaje

    Ako nema ima nesto na ovu temu da mi kaze bila bih mu zahavalna :-)))

  14. #44

    11 Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Otac mi je kupio Kane Korsoa ... po slikama mi ovaj moj lici na Kane Korsoa al samo da se uverm dali je stvarno Kane Korso ...
    PozZzZzZz svim ljubiteljima pasa :D
    kaze da ima 3,5 mjeseci

    http://img577.imageshack.us/img577/5...537600x450.jpg
    Poruku je izmenio karakajacc, 11.11.2010 u 15:24 Razlog: lose napisao

  15. #45

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Citat karakajacc kaže: Pogledaj poruku
    ...dali je stvarno Kane Korso ...
    nije, i pozdravi taju

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •