Kane Korso - Cane Corso Italiano - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 55
  1. #16

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano


    Poruku je izmenio Necromancer, 02.02.2015 u 13:40

  2. #17

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    pozdrav svima!!!
    imam stene cane corso i citao sam standard i sve to al ipak mislio sam da pitam sve vas sta mislite o stenetu,
    07.04.2008 napunio je 5 meseci zove se Maximus

    mozete videti video snimke sa njim na http://www.youtube.com/ironleu


    Hvala Vam puno!!!!

  3. #18

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Poz svima, kupio sam pre 2 dana stene , koje sada ima 3 meseca, da li neko moze da mi kaze kad i koliko sme da se stene seta, posto sam cuo da zbog kicme nesme da se napreze mnogo, tj. da se seta!


    Hvala unapred!!!

    Pozzzz!!!!

  4. #19

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Citat cajs kaže: Pogledaj poruku
    Poz svima, kupio sam pre 2 dana stene , koje sada ima 3 meseca, da li neko moze da mi kaze kad i koliko sme da se stene seta, posto sam cuo da zbog kicme nesme da se napreze mnogo, tj. da se seta!


    Hvala unapred!!!

    Pozzzz!!!!
    Gde si kupio? Za koje pare? Hocu i ja... Ozbiljan sam...

  5. #20

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    kolikose krece cena jednogtakvog steneta

  6. #21

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    kupio sam ga od komsije u leskovcu, na pocetku je za svako stene trazio od 400 do 500 e, a ja sam ga uzeo malo povoljnije, ipak smo komsije
    nema vise nijedno stene, sve je rasprodao, jer su stvarno izuzetna!

  7. #22

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Pogledajte ove stence prodaju se.Imaju papire i sva sto treba,ne razumem se bas toliko u te stvari.Cinim šuraku uslugu.

  8. #23

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Cjas, druze, najbitnije je da mu dajes dosta kalcijuma, a nek seta koliko moze!! jedino nemoj dozvoliti da previse prekace, stepenice ili nesto slicno!

  9. #24

    13 Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Veliki pozdrav za ljubitelje i vlasnike Cane Corso

  10. #25
    psu nemojte slucajno kidati usi toje cista glupost,em nema svrhe ,em je ovako ljepsi,u Crnoj Gori je od 2008 zabranjeno da se kidaju usi i repovi kao i u svim drzavama evropske unije .
    tako da se psi koji imaju otkinute usi ili rep ne mogu takmiciti na izlozbama.to ce vjerovatno skoro uvesti i kod vas
    plus zamislite kako je psu i koliko ga to boli ako volite psa ne radite mu to.

    psu ne davati previse kalcijum tableta jer onda im srce radi ubrzano .
    po pravilu ide jedna tableta na 10kg psa znaci ako pas ima 18kg dati mu dvije na dan ,nikako zajedno nego jedna uvece jedna ujutru
    Poruku je izmenio silvia, 27.08.2008 u 20:56 Razlog: 2 uzastopna posta

  11. #26

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Ponuđeno mi je žensko štene CC starosti 5 meseci na poklon. Gazdi su ostale dve ženkice u leglu koje nije uspeo da proda pa su mu predpostavljam one sada teret i voleo bi da ih udomi. Deluju zdravo i sasvim OK. Da li je pametno da uzmem jednu sobzirom da nikada nisam imao psa. Imam lepo uređeno i ograđeno dvorište, pa mi je potreban i dobar čuvar. Čuo sam da su CC izuzetni u toj „ulozi” i da su još po nekim karakteristikama neprevaziđeni. Dvoumim se jedino zbog toga što imam utisak da su ove ženkice već poodrasle i ne znam kako bi se neka od njih privikla na novog vlasnika. Takođe me zanima do kog uzrasta se mogu seći uši i rep pošto njima to još nije učinjeno a meni se tako mnogo više dopadaju, iako znam da postoje mnogi koji su protiv toga. Ako uspem da nabavim sliku ubaciću je. Napominjem da sam totalni početnik u ovoj oblasti tj. poznavanju pasa a one imaju već punih 5 ili 6 meseci i već počinju da izgledaju kao odrasli psi a ne štenci. Unapred zahvalan na savetu.

  12. #27

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Citat vojinena kaže: Pogledaj poruku
    Ponuđeno mi je žensko štene CC starosti 5 meseci na poklon. Gazdi su ostale dve ženkice u leglu koje nije uspeo da proda pa su mu predpostavljam one sada teret i voleo bi da ih udomi. Deluju zdravo i sasvim OK. Da li je pametno da uzmem jednu sobzirom da nikada nisam imao psa. Imam lepo uređeno i ograđeno dvorište, pa mi je potreban i dobar čuvar. Čuo sam da su CC izuzetni u toj ulozi i da su još po nekim karakteristikama neprevaziđeni. Dvoumim se jedino zbog toga što imam utisak da su ove ženkice već poodrasle i ne znam kako bi se neka od njih privikla na novog vlasnika. Takođe me zanima do kog uzrasta se mogu seći uši i rep pošto njima to još nije učinjeno a meni se tako mnogo više dopadaju, iako znam da postoje mnogi koji su protiv toga. Ako uspem da nabavim sliku ubaciću je. Napominjem da sam totalni početnik u ovoj oblasti tj. poznavanju pasa a one imaju već punih 5 ili 6 meseci i već počinju da izgledaju kao odrasli psi a ne štenci. Unapred zahvalan na savetu.
    Pametno je da je uzmes... ali moras da znas da je to zivo bice ... da mora svakog dana da jede.. pije vodu... da se proseta.... redovno vakcinise... nema veze sto si pocetnik. Evo recimo moj drug je imao slicnu situaciju... nikad nije imao psa... cak ga nisu mnogo ni zanimali. Pruzila mu se prilika da dobije na poklon dogo argentina... uzeo ga je i nije se pokajao. Sad provodi vise vremena sa svojim psom nego ja... koji ih odgajam 5-6 godina... Nije problem sto imaju 5 meseci. Opet cu navesti primer iz svog okruzenja... Naime moj drugi drug... je pre par meseci kupio sarplaninca starog 18 meseci. Nahranio ga je par puta i zdruzili su se kao da se znaju 100 godina. Znaci ako zelis da imas psa nista ti nece predstavljati problem. Sve se da nauciti samo ako imas volje. Sto se tice sece usiju i repa, mislim da je to od prilike neka gornja starostna granica kad se to radi. Ali najbolje da nazoves nekog veterinara i pitas.... To je to za sad.. ako te jos nesto interesuje slobodno pitaj. Pozdrav!!!

  13. #28

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Odustao sam od onih štenaca. Imam ponudu da kupim malo štene, muško ili žensko, za koje ja kao laik mislim da su dobri. Interesuje me stručnije mišljenje. Vlasnik kaže da imaju papire i da su zdravstveno odlični. Pokušavam da ubacim slike. Nadam se da ću uspeti.

  14. #29

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    gde kupiti ovog psa, dajte mi bilo kakav info, ili gde da trazim, hvala unapred

  15. #30

    Odgovor: Kane Korso - Cane Corso Italiano

    Citat frenky011 kaže: Pogledaj poruku
    gde kupiti ovog psa, dajte mi bilo kakav info, ili gde da trazim, hvala unapred
    Probaj u oglasima, ima ih sigurno
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •