Odeća za "odljubljivanje"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 20
  1. #1

    Odeća za "odljubljivanje"

    Da, dobro ste pročitali, nije za oBljubljivanje nego oDljubljivanje

    Često se dešavalo da čujem od prijateljica, poznanica "eh, kad sam ga videla u havajci i cipelama, odmah sam se odljubila", te ako zanemarimo ovoga puta količinu zaljubljenosti i usresredimo se na kamen spoticanja, primetićemo da izvesni modni pehovi mogu izazvati pometnju kod osoba suprotnog pola.
    Kada bi muškarac koji mi se dopada obukao bele sportske čarape na mokasine i uz to šorc, više ga ne bih gledala istim očima .......ili ušao u krevet sa namerom da me zavede u čarapama.......ili obukao sintetičku košulju ukrašenu oznojenim krugovima ispod ruke...i tako, još štošta..
    U čemu ne biste mogli da zamislite voljeno biće?
    Ili biste, ali kako ...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #2

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"


    znas ti dobro sta bi mene odljubilo dok si reko keks:
    one strasne smrtnicke cipele od skaja za dve iljade a krojene po meri za djilkose....


    inace,onomad smo Isahara i ja prolazile pored neke strasne radnje sa smrtnickom obucom i ja sam rekla da cu kupiti jedan par tih cipeletina od skaja,s tanusnim djonom,ko za mrtvaka- boze me prosti - pa kad moje obozavano bice bane jednog dana iz belog sveta odma` ima da mu nataknem te cipele ne bih li se odljubila jednom zauvek i za svagda

    takodje bi me uvek odljubila i svilena kosulja sto drkTJe na povetarcu lakom,sa sve znojnim mrljama ispod pazuha

    onda,kratke pantalone,carape i cipele

    i jos iljadu kombinacija

    pa majku mu boziju,bar je muskarcima lako da ne izgledaju ko seljoberi:dovoljno je da imaju dobar dzins i belu majicu
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #3

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Pored gorepomenutog "đilkoš" stila, mene bi sigurno odbio i japi stil.
    Mislim, ok to odelo, kravata, košuljica... ako već ideš sa posla (a posao ti je takav da ZAISTA zahteva takvo oblačenje) ili se baš danas ženiš ili kumuješ, ali to je maksimum koji mogu da istolerišem.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #4

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Pored gorepomenutog "đilkoš" stila, mene bi sigurno odbio i japi stil.
    Mislim, ok to odelo, kravata, košuljica... ako već ideš sa posla (a posao ti je takav da ZAISTA zahteva takvo oblačenje) ili se baš danas ženiš ili kumuješ, ali to je maksimum koji mogu da istolerišem.
    e da
    jer ako to nije poslovno odelo onda je svakako Jehovini svedoci-stil

    zamisli samo nekog tako urednog,zacesljanog u stranu,s torbicom o ramenu kako te promatra s coska i tajanstveno se smeska.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    da sam zensko svakako me ne bi privukao tip sa malom torbicom / u davna vremena zvana pederusha ali ovo je modifikovana verzija presretnuta vise puta sirom zemlje Srbije / koja se nosi sa strane na dugom kaisu preko celih grudi junackih . pretpostavljam da sluzi za paklu cigara i obavezno zippo upaljac ko drzi do sebe .pazljivim posmatranjem i semplovanjem da se zakljuciti da je polozaj i velicina torbice u direktnoj disproporcionalnoj vezi sa uzorkom koji je ponosno nosi . naime, sto je uzorak muskulativniji i pazljivije zategnut u teretani , a njegova glava ugoscava manju kolicinu kose time je torbica manja !......... ako nije opticka varka , zadrzavam tu ispravku .......



    ps /umesto da ko' sav normalan svet zadene paklo cigara, upaljac i to malo love u carapu , ne iskljucujem belu !!!
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #6

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    1. Nik Sloter havajke
    2. potreba da se apsolutno sve upase u pantalone, koje se zatim navuku do ispod grla
    3. bela atlet majica

    Seticu se jos
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Gilipterka, farmerice navucene do rebara, toplomerke, tasnice preko prsiju, japijevstvo i mladoliderstvo u oblacenju, dlake na obrazima iako je tip obrijan, kad premosti ćelu pramenovima, kad metne spojler na kola, vijetnamka od kad je bila radna uniforma dilerima devedesetih..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #8

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    ....... kad premosti ćelu pramenovima, ....
    budalo,gde se samo toga seti! umrecu
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #9

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Pink style po svaku cenu.
    Owyn: I heard a rumour that you're an idiot, is there any truth to that?

  10. #10

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Ne pratim (više) modu (kao nekad), tako da nisam baš informisam šta je u trendu, odnosno in. I, inače, moje neko teranje mode i zanimanje za nju bilo je relativno kratkog vremenskog trajanja, tako da ni izbliza nisam davao značaj haljinama i ostalim modnim detaljima dame koja mi se dopada, koliko, na primer, činjeci koje pisce vole, kakve filmove gleda, koja joj se pića dopadaju, i, naravno, ono što je sve bitnije, kako kuva...

    Hoću da kažem da volim ležeran, da ne kažem boemski, stil oblačenja kod žena. Imao sam poverenja u njihov izbor čak i onda kada ga nisam (do kraja) razumeo. Najvažnije mi je da su uredne i da im dobro stoji...

    Da, i da odgovorim na pitanje. Teško da bih izdržao damin luking et u kojem bi bila ekstremno doterana i besprekorno i napadno našminkana. Takav stil sam oduvek smatrao sumnjivim i indikatorom moje sigurne nekompatibilnosti sa osobom takvog izgleda.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Ukazao bih na jednu evergrin stilsku figuru koja je ili ..ili ...
    Ili zenske pobenave ili su totalno indiferentne da se tako izrazim.

    To je taj stil a la :Stocarski nakupac "
    Znaci , verovatno je poznata ta cudesna kombinacija ali da je ponovim ":
    Duboke patike na sniranje ( nije bitna marka ) , caksire sto otvaraju u struku , kais braon boje . ypasana
    kosulja "kroz pustinju i prasumu"" ( znaci sa sarama ) sa kragnom "dodirni mi kolena".
    Sve to naravno, uz elegantan sivi sako koji nije zakopcan, kako bi kosulja i"" ljubavni tepih "dosli do izrazaja.
    Ukolliko je tu i mali detalj ali ne nevazan ( zlatan prsten sa crnim dragim kamenom ) , tim bolje.
    I naravno , brkovi , do ispod usana , kako bi bili ono.. slag na torti ..maslina na pici ....u stvari Sigurica....
    ukoliko se zenska jos dvoumi nakon tog vizuelnog ugodjaja.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  12. #12

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Pamucna maja sa sve sarenom aplikacijom...onom gumenom koja se lepi za peglu plus farmerice sa nesto sirim nogavicama i dole...aman zaman cipele sunjalice. Nema dalje.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #13

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    e da
    jer ako to nije poslovno odelo onda je svakako Jehovini svedoci-stil

    zamisli samo nekog tako urednog,zacesljanog u stranu,s torbicom o ramenu kako te promatra s coska i tajanstveno se smeska.....
    Da, kožna torba preko ramena i demode odelce, a u ruci "Kula stražara"
    takvog za ruku, pa pravo pred matičara
    Sećam se jednog profesora sa druge katedre, imao je taj Jehova look, sa zlatnom tankom narukvicom koja diskretno viri ispod rukava. Nije bio Jehovin svedok, nego eto tako, malo zalutao..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #14

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Svaka odeća, ukoliko se ne skine u razumnoom roku, pomaže odljubljivanju

    Dakle, po vašim kazivanjima, kada saberem sve nebuloze što napisaste, mislim da se niko nikada ne bi mogao zaljubiti u mene
    Avaj, tužan je život i pun preokreta.
    Npr, ja obožavam da nosim majicu na bretele aka siledžijku, aka gilipterku, aka atlet majicu.
    Često mi se desi da nemam ni jedan zdrav par čarapa, pa obujem levu crnu, a desnu npr plavu što je tužno i nadasve kompromitujuće. Sva sreća, pa su žene sa kojima sam petljao uglavnom nosile veliku dioptriju pa su se više obazirale na to šta pričam, a jok na taj neki deo vezan za garderobu
    O fetišu pocepanih gaća ne želim ni da pišem neko će pomisliti da se zajebavam, tj da sam neozbiljan, ali obavezno mi se dešavalo da kada se nađem u nekoj "nezgodnoj" situaciji, koja je iznenada nastupila, neočekivano i sama od sebe, da sam baš taj dan imao sve gaće mokre, te da sam morao da obučem neke koje su pocepane na bulji.
    Šta raditi u takvim situacijama, još kakve sam sreće, baš mi se tad potrefi da nemam ni jedan zdrav par čarapa, išta onda?
    Elem, jesam li odgovorio na temu? Mislim da me ničiji pogrešan izbor garderobe, filmski, muzički i kojekakav ukus ne mogu sprečiti da budem s nekim, ako me taj neko radi, i srećan sam što je tako, suprotno bih se zapitao za nivo svoje zrelosti, mada ne kažem da se i sad ne pitam o tome često
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #15

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da me ničiji pogrešan izbor garderobe, filmski, muzički i kojekakav ukus ne mogu sprečiti da budem s nekim, ako me taj neko radi, i srećan sam što je tako, suprotno bih se zapitao za nivo svoje zrelosti, mada ne kažem da se i sad ne pitam o tome često
    blago si ga tebi
    pa da ti kazem jednu stvar,bitno mi je veoma sta slusa,da li cita,i kako se nosi jer sve to zajedno (plus jos hiljadu sitnica) cini nekog privlacnim ili neprivlacnim za mene
    svakako necu pasti na celicno plavi pogled i kompletni opus Mitra Mirica u pretincu da diskove u kolima...a ako mi se pohvali da je poslednja knjiga koju je procitao Druzina Sinji galeb,ne mogu da se napalim pa me ubi.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 21:25
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  4. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •