Odeća za "odljubljivanje" - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    blago si ga tebi
    pa da ti kazem jednu stvar,bitno mi je veoma sta slusa,da li cita,i kako se nosi jer sve to zajedno (plus jos hiljadu sitnica) cini nekog privlacnim ili neprivlacnim za mene
    svakako necu pasti na celicno plavi pogled i kompletni opus Mitra Mirica u pretincu da diskove u kolima...a ako mi se pohvali da je poslednja knjiga koju je procitao Druzina Sinji galeb,ne mogu da se napalim pa me ubi.....
    Zanimljivo, ali mene npr ne zanima da li neko sluša Mitra ili Mileta, jer ja muziku ne slušam previše i ne opterećujem se njome, a naježim se kad neko zna ko je koje godine snimio koji album ili koji basista sad svira u kom bendu ili tako te neke lepe stvari.
    Takođe se naježim kada vidim nekoga ko se opterećuje kako će se obući, jer npr nisam vizuelni tip uopšte, i ne mogu da kažem da mi tako nešto smeta, jer se svakome omakne da se nagrdi ponekad, a dešavalo se i meni da se uklopim tako da obučem npr crvenu majicu ispod plave košulje, a preko toga krem sako i zaboravim da se očešljam pa ličim na Sid Višuza iz najcrnjih momenata , tako da kada bih o drugima sudio na taj način, mislim da bih bio licemeran, ili barem blizu toga.
    Sinji galeb je super knjiga
    Kada bi mene neko birao na osnovu tih nekih stvari, prvo glede filmskog ukusa koji je malo iščašen, nažalos', pa muzičkog, koji ni nemam, jebiga, pa na kraju glede garderobe, bio bih odavno u nekom manastiru čitajući molitve i sl., il' bi 'tako zagoreo silov'o redom
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  2. #17

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    s oprostenjem,sviras qrcu za male pare

    mozda ti muzika ne znaci nista,sto je legitimno,je l, ali ti svakako imas neka interesovanja,nisi budak
    pa zar ne citas?
    pa i te knjige koje citas te na neki nacin odredjuju

    a onda,muskarci nemaju prirodno taj osecaj za detalje,kao zene,pa mi je sasvim razumljivo da ni ne znas sta je riba imala na sebi posto je ispratis kuci
    vi valjda snimite dekolte,dupe,i uvijanje uvojka dok koketuje i kraj
    okej

    ipak,covek koji slusa dijametralno suprotnu muziku od mene,ne cita,ne interesuju ga filmovi,ne radi na sebi ni na koji nacin i oblaci se kao Jehovin svedok stvarno ne moze da bude moj covek
    moz eventualno da bude dobar komsija koji ce da mi pomogne da odnesem kacu sa kupusom u podrum,da mi zameni sijalicu na terasi i tako to,al da dobije nesto vise nece pa taman mu krila izrasla
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #18

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Super tema...ismejah se...
    Odbilo bi me...
    ...sandale gde su prsti na izvolte, pa neka su i sredjeni nokti...
    ...carape koje god boje na te iste sandale...
    ...poTplacene, da li se tako kaze cipele...one koji pri hodu zveckaju, poTkuju se kod obucara....valjda da djon duze traje...
    ...sajber patike...pa jos duboke...
    ...KupaCe gaCe ko padobran...
    ...ono sljastece odelo...lister valjda pa na sve to jos krv crvena kravata...
    ...makro staJl...
    ...cigareta zabodena u rupU gde je bio, ili gde bi trebao da bude, zub...
    ...suncane naocare zakeljene na celenci...
    ...kada se atlet majica providi ispod kosulje...
    ...kada mu rukavi sakoa pokriju sake...
    ...seticu se ja jos toga...
    p.s. nisam htela da se ponavljam sa havajkama i ostalim stvarima...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #19

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Čim se on meni dopao već je izvršena selekcija.
    A kad se zaljubim ...mož' da dođe i u belim čarapama i havajci
    i dvoje gaća da navuče da mu jajca ne ozebu ...ja ga volim baš takvog kakav je.
    Ljubav je to,zar ne?
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #20

    Odgovor: Odeća za "odljubljivanje"

    Moja koleginica je srela čoveka o kakvom je sanjala deceniju i po. Sve vrline koje je posedovao su joj bile potaman al' frizura "hobotnica" je presudila.
    Još uvek je sama, preostao joj je još samo šahovski klub Kalemegdan i uruženje hranitelja golubova takođe Kalemegdan. Dobro, ovih drugih je sve manje, nemaju penzioneri za hleb pa se stisli, a golubovi izumiru kao labudovi.

    Mogu se odljubiti samo ako se zezne i stavi čačkalicu u usta, sve ostalo prolazi nakon što sam izvršila žestok uticaj ako je bilo potrebe.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 21:25
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  4. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •