NS Plus / NS+
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    NS Plus / NS+

    Da li sećate ove TV stanice? Pored 3K i BK mi je bila omiljena. Da li ste je gledali i da li se sećate neke omiljene emisije?





    Mislim da se ovo ne zaboravlja.



    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: NS Plus / NS+

    Kako da ne, jedna od boljih TV stanica koju su nažalost ugasili (isto kao i 3K). Foliranti su ubedljivo najbolji, mada se ja sećam i nekog kviza koji je išao predveče, bio je na fazon neke igre, sećam se i muzičkih emisija i top liste, bilo je i crtaća a sećam se i špice kada su četkom farbali ekran Ona Nataša Ilić je isto imala neku emisiju, nešto na fazon muzičkih želja, ne? A tek skrivena kamera U to vreme imali su koliko toliko normalnu programsku šemu, nisu davili vestima i turbo folkom koji je bio u povoju.
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #3

    Odgovor: NS Plus / NS+

    Sećam se naravno. Bilo je dobrih emisija, šteta što su ga ukinuli, ili šta već. Meni se čini da njih nema od 1999, jel? Pored legendarnih Foliranata, ja sam volela da gledam emisiju The Storyteller

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: NS Plus / NS+

    Naravno da se sećam jedne od najboljih televizija tog vremena.Alfa i omega te televizije je bio njen Glavni i odgovorni urednik Dragan Guzijan.Imali su odličan program a serije kao što su Foliranti i Specijalna redakcija ostale su u trajnom sećanju.
    Pogledajte 1.epizodu Specijalne redakcije za koju je scenario pisao Miodrag Isakov,bivši novinar i direktor u TVNS,političar i Ambasador Repuplike Srbije u Izraelu.Seriju je režirao Stanko Crnobrnja.Videćete i prepoznati likove koje su tumačili Đorđe i Olivera Balašević,Aleksandar Berček,Emir Hađihafizbegović,Bogdan Diklić i ostali velikani našeg glumišta.
    Ne tako davno Novim Sadom su kružile priče da je Mile Isakov napisao još nekoliko epzoda a da će opet režiser biti Stanko Crnobrnja.


    .
    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

  5. #5

    Odgovor: NS Plus / NS+

    Sećam se da sam često gledao NS plus, a sećam se da su mi Foliranti bili omiljeni, genijalna emisija zasita. Šteta što su zlikovci skrkali televiziju '99. ko zna koliko bi danas bili dobra televizija...



  6. #6

    Odgovor: NS Plus / NS+


    Foliranti

    Sad dok ovo pišem,setim se da su na NS+ išle i prve epizode kultne serije Zvrk,emisije su snimane u Studiju''M''.
    Ta serija se još uvek emituje ali na RTV
    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

  7. #7

    Odgovor: NS Plus / NS+

    Naravno, Foliranti se nisu propustali
    Volela sam i muzicke emisije, top liste i svasta nesto. Pa da, Vladimir Musicki mi je bio otprilike u rangu sa... hranom i picem
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: NS Plus / NS+

    Da li je na NS plusu išao crtani "Pirati mračnih voda"
    Owyn: I heard a rumour that you're an idiot, is there any truth to that?

  9. #9

    Odgovor: NS Plus / NS+

    Citat Xivilai kaže: Pogledaj poruku
    Da li je na NS plusu išao crtani "Pirati mračnih voda"
    Ne sećam se, ali se sećam Denvera dinosaurusa
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #10

    Odgovor: NS Plus / NS+

    Da ,išli su od 20,05h 1993g,a posle je to emitovano nedeljom pre podne na TVB1
    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

  11. #11

    Odgovor: NS Plus / NS+



    I nikada nisu prikazali sve epizode.
    Owyn: I heard a rumour that you're an idiot, is there any truth to that?

  12. #12

    Odgovor: NS Plus / NS+


    Gledao sam ...kako nisam ..ali najvise nju ...
    Ona mi je najvise zapala za oko.
    Bila prava GraCka Cura.

    da ..da ..Marina ...Marina ...Marina ....Marina Fratucan.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  13. #13

    Odgovor: NS Plus / NS+

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ne sećam se, ali se sećam Denvera dinosaurusa
    Heh, našla sam ga

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •