Ko, kod nas "diktira" trendove??
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 45

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    05 Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Raznorazni magazini in ili out , casopisi tipa "Kosmopoliten" , estrada .. Zanima me vase misljenje

  2. #2

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Kod nas trendove u oblacenju dihtira estrada definitivno.
    Sto se tice nasih domacih estradnih umetnika i neumetnika oni imaju obicaj da udju u butik u kupe ono sto se nalazi na lutki u izlogu. Kupuju sve sa lutke posto ne umeju sami da osmisle kombinaciju.

    Mnogi mladi kod nas se oblace pod uticajem MTV-a. Ali definitivno ima vise ovih sto gledaju domacu televiziju.

  3. #3

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Inace,moja teorija je da je najveca greska petog oktobra ta sto televizija pink nije sravnjena do zemlje kao ono divno zdanje u Silerovoj...potpisujem da bi nam stepen kulture danas bio duplo veci.

    Elem,ko diktira trendove: Ceca Raznatovic koja nastupa u gacama na bini sa svojom maloletnom decom,JK,Seka,Goga,Fahreta,Minareta,grand stars i starsice i ostala ekipa,pa tako danas mozemo da vidimo devocice i decake jednoobrazno obucene: izbeljeni teksas,otkriven stomak i na -10,sljokice,sto drecavije boje,majice sa natpisima Armani i Versace (i jos mnogi drugi),frizure,tzv. tarzanke (sa repicima pozadi),a ono sto mi najvise ide na zivce to je moda pirsinga i tatoo-a (ne,apsolutno nemam nista ni protiv jednog ni drugog,ali ne mogu da podnesem shabanski pristup celoj prici)...

    ...ne kupujem nefirmirane stvari (ne isplati se,provereno)...

    ...ne kupujem stvari koje svako ima...

    ...ne slusam druge prilikom kupovine (i najvise volim da idem sam u istu)...

    ...obozavam da sacekam snizenja i onda da pazarim,tako se dodje do odlicne odece za smesnu cifru...

    ...eto...

  4. #4

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Ima par časopisa koje volim da čitam i u kojima ima dosta o modi...Bude tu i kombinacija koje mi se dopadnu (kao to se nosi ove sezone...), al sve u svemu nikad se ne drzim toga...
    Postoje par robnih marki koje volim, čiji modeli mi uvek odgovaraju, i gde kad god odem znam da cu naci ono što mi odgovara...Dakle, delimično sam vezana za njihove kolekcije....
    Medjutim, u svakoj kolekciji, koliko god ona bila posebna zbog nekog novog trenda, uvek ima onih klasičnih detalja, koji mi uvek dodju pod ruku...

  5. #5

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    ko diktira?
    ko stigne!!!
    volim da citam "zenske novine" ali vise zbog sarenila.. da vidim samo sta se nosi.. i uglavnom mi se ne svidi nijedna ponudjena stvar iz date kolekcije..
    zato se oblacim kako zelim..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Mogu samo da se pridruzim onima koji smatraju da Pink "kultura" (najjcesce) postavlja standarde, na zalost...

    Nije mi toliko strasno kad vidim momke i devojke koje imitiraju te svoje uzore (meni se licno ne svidja, ali ipak to nije moja stvar), ali kad vidim devojcice od 10-11 godina kako imitiraju sve te pevacice, pa jos kad pocnu trbusni plesovi i slicni pokreti apsolutno neprimereni njihovim godinama, e, onda me muka spopadne!

    Elem, poenta je da deca odrastaju uz kriterije ponudjene od najjace medijske kuce, pa nije ni cudo sto i kasnije prate iste... Uostalom, ponuda generalno nam nije nesto jaka...

  7. #7

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ko diktira?
    ko stigne!!!

    svakako ne Dragana Ognjenovic,niti bilo ko drugi sa malo dobrog ukusa....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #8

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    E nasa nesrecna modna scena... Pa koliko ja shvatam, sve sto si navela, stratumi kod naseg naroda su prilicno podeljeni, bar po mom misljenju, tako da bez problema mozemo razlikovati estradu i njene follower-e, bizmismen varijante kao i high class. Mislim da nas narod, znaci ljudi koje vidjamo na ulicama, jos nema dovoljno novca da se oblaci, pa uglavnom ide po principu kompromisa...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  9. #9

    11 Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    ne bih da nabrajam, jer je lista poduza, a bira se otprilike onako odokativno, znaci sve sto je sljastece, po mogucnosti u sto vise boja, po mogucnosti da se vide bradavice i jos po koji intimni dio tijela, ako moze i bez gacica - znaci nasa draga and mila estrada, kja uz sve to ima i osjecaj za feeling.
    kamo lijepe srece da nam bas onaj originalni "cosmopoliten" diktira modu. ako nista drugo, bar bi gacice bile "in"...
    ako bas i nije vulgarno, ja bih da citiram moju babu od rijeci do rijeci..."nek su se one samo nafrakale, a to sto im ona stvar smrdi" (no comment)
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat Mind_reset kaže:
    E nasa nesrecna modna scena... Pa koliko ja shvatam, sve sto si navela, stratumi kod naseg naroda su prilicno podeljeni, bar po mom misljenju, tako da bez problema mozemo razlikovati estradu i njene follower-e, bizmismen varijante kao i high class. Mislim da nas narod, znaci ljudi koje vidjamo na ulicama, jos nema dovoljno novca da se oblaci, pa uglavnom ide po principu kompromisa...
    Slažem se...
    Ali običnom narodu, modu diktiraju prodavci sa (recimo) otvorenih tržnih centara i tezgi, koji robu nabavljaju u Turskoj ili Madjarskoj eventualno u Italiji. Kad pridjete jednom štandu, ne morate ići na drugi jer je to sve uglavnom isto. Kad tražite nešto što trenutno nemaju u ponudi kažu: "To sad nije moderno."
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  11. #11

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Obicnom narodu, kom nas i vecina pripada, mislim da malo ko diktira trend. Toliko smo se ispraksali u ovoj besparici, sto je za svaku pohvalu, da skladno ne mora da znaci i skupo

    znaci zivio Buvljak
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #12

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat swba kaže:
    Obicnom narodu, kom nas i vecina pripada, mislim da malo ko diktira trend. Toliko smo se ispraksali u ovoj besparici, sto je za svaku pohvalu, da skladno ne mora da znaci i skupo

    znaci zivio Buvljak
    Upravo o tome i pricam. 3-4 covjeka uvoze robu i posle je distribuiraju po buvljcima, otvorenim tržnim centrima, tezgama, itd. Bas oni odlucuju sta ce obican narod nositi. Kod njih su najpristupacnije cijene, pa narod nema mnogo izbora, zar ne?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  13. #13

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    To da... ali opet imamo velik spektar ponudjene robe pa mozemo da kombinujemo do sutra
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #14

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    S'obzirom na standard stanovnistva......KINEZI
    jellena

  15. #15

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat jellena kaže: Pogledaj poruku
    S'obzirom na standard stanovnistva......KINEZI
    Ima i toga
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 17:30
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 20:25
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 09:20
  4. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 07:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •