Ko, kod nas "diktira" trendove??
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 45
  1. #1

    05 Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Raznorazni magazini in ili out , casopisi tipa "Kosmopoliten" , estrada .. Zanima me vase misljenje

  2. #2

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Kod nas trendove u oblacenju dihtira estrada definitivno.
    Sto se tice nasih domacih estradnih umetnika i neumetnika oni imaju obicaj da udju u butik u kupe ono sto se nalazi na lutki u izlogu. Kupuju sve sa lutke posto ne umeju sami da osmisle kombinaciju.

    Mnogi mladi kod nas se oblace pod uticajem MTV-a. Ali definitivno ima vise ovih sto gledaju domacu televiziju.

  3. #3

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    E nasa nesrecna modna scena... Pa koliko ja shvatam, sve sto si navela, stratumi kod naseg naroda su prilicno podeljeni, bar po mom misljenju, tako da bez problema mozemo razlikovati estradu i njene follower-e, bizmismen varijante kao i high class. Mislim da nas narod, znaci ljudi koje vidjamo na ulicama, jos nema dovoljno novca da se oblaci, pa uglavnom ide po principu kompromisa...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  4. #4

    11 Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    ne bih da nabrajam, jer je lista poduza, a bira se otprilike onako odokativno, znaci sve sto je sljastece, po mogucnosti u sto vise boja, po mogucnosti da se vide bradavice i jos po koji intimni dio tijela, ako moze i bez gacica - znaci nasa draga and mila estrada, kja uz sve to ima i osjecaj za feeling.
    kamo lijepe srece da nam bas onaj originalni "cosmopoliten" diktira modu. ako nista drugo, bar bi gacice bile "in"...
    ako bas i nije vulgarno, ja bih da citiram moju babu od rijeci do rijeci..."nek su se one samo nafrakale, a to sto im ona stvar smrdi" (no comment)
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat Mind_reset kaže:
    E nasa nesrecna modna scena... Pa koliko ja shvatam, sve sto si navela, stratumi kod naseg naroda su prilicno podeljeni, bar po mom misljenju, tako da bez problema mozemo razlikovati estradu i njene follower-e, bizmismen varijante kao i high class. Mislim da nas narod, znaci ljudi koje vidjamo na ulicama, jos nema dovoljno novca da se oblaci, pa uglavnom ide po principu kompromisa...
    Slažem se...
    Ali običnom narodu, modu diktiraju prodavci sa (recimo) otvorenih tržnih centara i tezgi, koji robu nabavljaju u Turskoj ili Madjarskoj eventualno u Italiji. Kad pridjete jednom štandu, ne morate ići na drugi jer je to sve uglavnom isto. Kad tražite nešto što trenutno nemaju u ponudi kažu: "To sad nije moderno."
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Obicnom narodu, kom nas i vecina pripada, mislim da malo ko diktira trend. Toliko smo se ispraksali u ovoj besparici, sto je za svaku pohvalu, da skladno ne mora da znaci i skupo

    znaci zivio Buvljak
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #7

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat swba kaže:
    Obicnom narodu, kom nas i vecina pripada, mislim da malo ko diktira trend. Toliko smo se ispraksali u ovoj besparici, sto je za svaku pohvalu, da skladno ne mora da znaci i skupo

    znaci zivio Buvljak
    Upravo o tome i pricam. 3-4 covjeka uvoze robu i posle je distribuiraju po buvljcima, otvorenim tržnim centrima, tezgama, itd. Bas oni odlucuju sta ce obican narod nositi. Kod njih su najpristupacnije cijene, pa narod nema mnogo izbora, zar ne?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  8. #8

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    To da... ali opet imamo velik spektar ponudjene robe pa mozemo da kombinujemo do sutra
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #9

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Trendovi... kako to daleko zvuci. Ovdje na mid westu trendovi ne postoje (svaka cast malobrojnim izuzecima). Boze sacuvaj kako se ljudi oblace, nose, u chemu idu na posao, shoping, ljekaru, ma bilo gdje. A tek da vidite kentakijevce... ajme ko zombiji . U sustini ljudi su po tom pitanju "veoma opusteni" i uopste ne obracaju paznju na odjecu, modu, trendove, shishke ispod mishke itd... Mozda je to u neku ruku i lakse, jer se ne zamaraju time, ali bakiiiiii zombi je zombi. . A tek profesori na univerzitetimaaaa. Kad mi dodje profa od 60 godina u nekim uzhas blijedim farericama koje je izvuko iz 60 tih godina, pa mu one padnu do iznad chlanaka, a dole ispog neke kina bijele tenice sve sa crnim dokoljenicama . Ma kuliraju ljudi, boli me dupe i ja cu tako
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  10. #10

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    A tek da vidite kentakijevce... ajme ko zombiji .
    ih jos se mi sredimo kad dolazimo u Ohajo

    aj naviko sam da oblace sve i svasta... al sto ljudi ne prate kalendar nikako mi nije jasno... znaci -4 jutros ja dolazim zabundzan u trista dzempera i jakni na predavanja a lik se ladno pojavljuje u sorcu... morao sam da se premjestim da ga ne vidim, jos mi hladnije bilo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #11

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Casopisi,televizija kao uostalom i svugde u svetu...

    A kako cemo mi izgledati na ulici ili u kuci zavisi od vlastitog ukusa,stila a djelimicno i kupovne moci....

    Licno ne pratim trendove u smislu da svake sezone obnavljam garederobu i oblacim se po tudjem diktatu...
    Kupujem uglavnom ono sto mi se svidja sto mogu da uklopim sa,necu reci stilom jer je malo nedefinisan,sa svojom licnoscu...
    Oblacim se kako se osecam,pa sam tako sportski casual,ili hipi ili opet usminkana(to redje)ili francuskinja sa beretama
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  12. #12

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    S'obzirom na standard stanovnistva......KINEZI
    jellena

  13. #13

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat jellena kaže: Pogledaj poruku
    S'obzirom na standard stanovnistva......KINEZI
    Ima i toga
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  14. #14

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    jeee li, bre, sta fali kinezima?
    moomoo meee jooouu

  15. #15

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Diktira ko stigne ,volim kad vidim da neko ima izgradjen sopstveni stil oblačenja,bez obzira na to da li je to trenutno in ili ne,čovek treba da ume i da nosi odeću a ne ona njega.
    Pomenuše gore i made in China,a zašto da ne?Imam i ja nekolicinu stvarčica kupljenu kod njih i ne stidim se toga,ustvari malo ko veruje da su kupljene tamo,može se kod njih svašta naći samo treba imati strpljenja
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 21:25
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  4. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •