Ko, kod nas "diktira" trendove?? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 45
  1. #16

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Pa ko...koliko para toliko muzike ...a kod kineza najjeftinije...za nas dzep i standard....naravno ima izuzetaka ali jaaaaaakooooo malo...

  2. #17

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Inace,moja teorija je da je najveca greska petog oktobra ta sto televizija pink nije sravnjena do zemlje kao ono divno zdanje u Silerovoj...potpisujem da bi nam stepen kulture danas bio duplo veci.

    Elem,ko diktira trendove: Ceca Raznatovic koja nastupa u gacama na bini sa svojom maloletnom decom,JK,Seka,Goga,Fahreta,Minareta,grand stars i starsice i ostala ekipa,pa tako danas mozemo da vidimo devocice i decake jednoobrazno obucene: izbeljeni teksas,otkriven stomak i na -10,sljokice,sto drecavije boje,majice sa natpisima Armani i Versace (i jos mnogi drugi),frizure,tzv. tarzanke (sa repicima pozadi),a ono sto mi najvise ide na zivce to je moda pirsinga i tatoo-a (ne,apsolutno nemam nista ni protiv jednog ni drugog,ali ne mogu da podnesem shabanski pristup celoj prici)...

    ...ne kupujem nefirmirane stvari (ne isplati se,provereno)...

    ...ne kupujem stvari koje svako ima...

    ...ne slusam druge prilikom kupovine (i najvise volim da idem sam u istu)...

    ...obozavam da sacekam snizenja i onda da pazarim,tako se dodje do odlicne odece za smesnu cifru...

    ...eto...

  3. #18

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Ima par časopisa koje volim da čitam i u kojima ima dosta o modi...Bude tu i kombinacija koje mi se dopadnu (kao to se nosi ove sezone...), al sve u svemu nikad se ne drzim toga...
    Postoje par robnih marki koje volim, čiji modeli mi uvek odgovaraju, i gde kad god odem znam da cu naci ono što mi odgovara...Dakle, delimično sam vezana za njihove kolekcije....
    Medjutim, u svakoj kolekciji, koliko god ona bila posebna zbog nekog novog trenda, uvek ima onih klasičnih detalja, koji mi uvek dodju pod ruku...

  4. #19

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    ko diktira?
    ko stigne!!!
    volim da citam "zenske novine" ali vise zbog sarenila.. da vidim samo sta se nosi.. i uglavnom mi se ne svidi nijedna ponudjena stvar iz date kolekcije..
    zato se oblacim kako zelim..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #20

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Mogu samo da se pridruzim onima koji smatraju da Pink "kultura" (najjcesce) postavlja standarde, na zalost...

    Nije mi toliko strasno kad vidim momke i devojke koje imitiraju te svoje uzore (meni se licno ne svidja, ali ipak to nije moja stvar), ali kad vidim devojcice od 10-11 godina kako imitiraju sve te pevacice, pa jos kad pocnu trbusni plesovi i slicni pokreti apsolutno neprimereni njihovim godinama, e, onda me muka spopadne!

    Elem, poenta je da deca odrastaju uz kriterije ponudjene od najjace medijske kuce, pa nije ni cudo sto i kasnije prate iste... Uostalom, ponuda generalno nam nije nesto jaka...

  6. #21

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Raznorazni magazini in ili out , casopisi tipa "Kosmopoliten" , estrada .. Zanima me vase misljenje
    Veoma je žalosno, ali kod nas definitivno Grand, ili ti Pink diktira trendove

  7. #22

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Veoma je žalosno, ali kod nas definitivno Grand, ili ti Pink diktira trendove
    Tako je.

    Što je najcrnje, to su neki hermafroditni likovi sa dopola izvučenim košuljama, šljokičavim kaiševima, blajhanom frizuricom sa čupercima (ili tarzankoM, kako ko), ogromaNtnim kravatama, ma užas, da ne nabrajam (što se muškaraca tiče).

    Žene - što više golotinje, to bolje.

    (mala digresija: kad je Jovana ulazila u kuću VB-a, bila je posebno ponosna što ulazi u istoj haljini kao Karleuša. Eto, otprilike, profila ljudi koji se ponosi takvim stvarima.)

  8. #23

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ko diktira?
    ko stigne!!!

    svakako ne Dragana Ognjenovic,niti bilo ko drugi sa malo dobrog ukusa....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #24

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Slažem se da je Pink taj koji najviše diktira modu, na žalost..a bome i Kinezi, takođe na žalost..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  10. #25

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    modu diktira drzzava.

    nosio bi i ja armanea al mi ne da dinkich.
    & underpaid......

  11. #26

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Slozicu se sa vama da je to Pink i njihove grandiozne emisije.
    Klinkama valjda je to vau puno sljokica i strasa, sto krace, sto providnije.
    Pitam se samo da li su gospon celnici, ove kuce, svesni onog sto prezentuju devojcurcima?
    Mene taj oblik mode, nije diktat, ne gledam, ne pratim, ponekad u prolazu se osvrnem uz obavezno bozemesacuvaj sta je obukla i to je to.
    Mogli bi mi pratiti modne trendove i oblacite se onako kako zelimo, da su nam plate pristojnije, svaka od nas bi znala da se obuce po svom ukusu.

    Ovako kad ti privatnik da neku crkavicu od plate, a ti se zagledas u novi kaput, koji ako kupis , moraces svesno da znas da ces vec posle 20 tog u mesecu razmisljati sta dalje i nije ti do mode.

    Moze i neka kopija

  12. #27

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Devojcice nam se oblace kao da su sisle sa bine ,,Grand Parade,, Kopiraju pevaljke koje vise ne znaju sta ce sa sobom.
    Zaposlenim zenama i nezaposlenim modu diktira novcanik.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #28

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Devojcice nam se oblace kao da su sisle sa bine ,,Grand Parade,, Kopiraju pevaljke koje vise ne znaju sta ce sa sobom.
    Zaposlenim zenama i nezaposlenim modu diktira novcanik.
    Da, ali i tim devojcicama mora ta neka zaposlena ili ne zaposlena zena da kupi ili iskesira te grandiozne krpice.

    Nestalo je mere i medju roditeljima i medju decom.
    Sad je posredi neko takmicenje ko ce imati kvalitetniju krpicu, a pojedini roditelji decu podrzavaju u tome.

  14. #29

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Slazem se Bella.To su mame sa debelim novcanikom i kratkom pameti. Ali sta da se radi...svako misli da radi najbolje za svoje dete.Makar dete izgledalo smesno,makar kostalo pola necije plate.....
    Ko jos prica o koeficijent inteligencije,bitno je da nam deca budu in.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #30

    Odgovor: Ko, kod nas "diktira" trendove??

    Prosto mi je tuga kad pogledam hordu neukusno odevenih ljudi, a još veća kada vidim da oni uživaju u tome..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 21:25
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  4. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •