Sudnica - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 28 od ukupno 28

Tema: Sudnica

  1. #16

    Odgovor: Sudnica

    Zbog nepojavljivanja odbrane u dogovoreno vreme, sudjenje se odlaze do daljnjeg.

    Advokat Meggy, ce biti kaznjena sa 5.000 dinzdi
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Sudnica

    Citat vlado kaže:

    Advokat Meggy, ce biti kaznjena sa 5.000 dinzdi
    Slusaj ti, mali ... mislim, kolega Kuj, bre, tebe pita kol'ka ce kazna i da l' ce je uopste biti?


    Imala sam jos jednu parnicu koja se poprilicno otegla (da 'prostite), pa zato kasnim
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Sudnica

    Sorry koleginice , ja se malo zaneo ( na koga bwe ti tiganj ), svejedno kasnis na sudjenje cirka 6 sati . Daklem optuzena spava, al' nam ona nije ni potrebna, ne? Tako da samo jos da nadjemo privremenog sudiju, posto nam vestice nema

    Ko se javlja na tu prestiznu duznost?
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Sudnica

    Citat Narednik Vladika kaže:
    Sudija is a vestica
    jeeeel? u jeeeee laki mi


    Citat SQUAW kaže:
    IZBAVITE ME ODAVDEEEEEEEEEEEEEEEE!

    slusaj bre 'vamo nista ti JA ne brini sve je sredjeno.. po plavom Mishu ces dobijes upute kroz koju rupu se trebas provuci.. kaze Crni Dabar da ce te ceha na izlazu kod vode, a za daljnje puteve obrati ce ti se Visoka Roda nikome ni rechi o ovome.. akcija pocinje tamo negde iza dva minuta posle 3.46h vidimo se u Konobi kod Veselog..


    Citat vladika kaže:
    posto nam vestice nema
    to ti samo mislis
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Sudnica

    Dobar dan, ja sam novoimenovani advokat gorenavedene prvoijedinooptuzzene.
    Molim da se optuzena oslobodi jer :

    - Ima bolesnu tetku koja treba svakog momenta da se porodi, a pri tome nema ko da joj zaliva ribice koje su takodje bolesne i chija je baba na samrti josh od kad je svom bolesnom sinovcu, koji isto zahteva negu dala na chuvanje povredjenu pudlu koju nema ko da sheta..

    - Mushkatle takodje treba da se nahrane, jedna od njih pokazuje tendenciju da bude porodjena shto je jako chudno za mushkatle, pa to mora da se drzi pod kontrolom.

    - U pritvoru joj nisu dostupni Mars i Bonzzita u kolichinama.

    - Drugi zatvorenici nemaju razumevanja za zveckanje i makrobiotiku.

    - Boja zidova i raspored reshetki u zatvoru nisu po Feng Shu -iju..

    - Iza zatvorskih zidova nema redovan pristup vetru, shto sushtinski ugrozzava njenu egzistenciju. Takodje vlaga u prostorijama nije nikakva zamena za kishu koja joj inache puni baterije.

    -Prozori u zatvoru su mali i van domashaja osobe kako normalnog tako i abnormalnog rasta, shto znachi i njoj, shto je sprechava u direktnom gledanju u sunce te upijanju istog.

    - Ostali zatvorenici nisu pokazali toleranciju prema turbotoleranciji.

    Pored svega, optuzznica je podignuta bez i jednog dokaza ili svedoka. Jedini dokaz je pojeden i prema tome nije relevantan za tok sudjenja.

    Hvala.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Sudnica

    Molim da se optuzena oslobodi
    , sto apsolutno ne dolzai u obzir, jer:

    Ima bolesnu tetku koja treba svakog momenta da se porodi, a pri tome nema ko da joj zaliva ribice koje su takodje bolesne i chija je baba na samrti josh od kad je svom bolesnom sinovcu, koji isto zahteva negu dala na chuvanje povredjenu pudlu koju nema ko da sheta..
    Pa mora tetki da odnese lek jel'

    Mushkatle takodje treba da se nahrane, jedna od njih pokazuje tendenciju da bude porodjena shto je jako chudno za mushkatle, pa to mora da se drzi pod kontrolom.
    .... ... imace pravo na babicu specijalizovane za muskatle

    U pritvoru joj nisu dostupni Mars i Bonzzita u kolichinama.
    Ni jedan prisoner nema pravo na giga - mega porcije slatkisa

    Drugi zatvorenici nemaju razumevanja za zveckanje i makrobiotiku.
    Ko bi normalan to trpeo

    Boja zidova i raspored reshetki u zatvoru nisu po Feng Shu -iju..
    WTF

    Iza zatvorskih zidova nema redovan pristup vetru, shto sushtinski ugrozzava njenu egzistenciju. Takodje vlaga u prostorijama nije nikakva zamena za kishu koja joj inache puni baterije.
    Pa imamo mi i onu celiju za mucenje, gde dzindijanka stoji, nema gde da mrdne a odozgo kaplje li kaplje...

    Prozori u zatvoru su mali i van domashaja osobe kako normalnog tako i abnormalnog rasta, shto znachi i njoj, shto je sprechava u direktnom gledanju u sunce te upijanju istog.
    Zatvorenici mogu posmatrati zalazak Sunca

    Ostali zatvorenici nisu pokazali toleranciju prema turbotoleranciji.
    Pa nije dosla u "Interkontinental", to je ipak zatvor. Sta bi vi djakuzi, masazu stopala, peglanje minica, or another VIP service

    Pored svega, optuzznica je podignuta bez i jednog dokaza ili svedoka.
    Svedok - me paparazzo

    Svedok 2 - ti licno bwe Toj te automatski odstranjuje sa liste potencial lo(a)yers of dzindijanka

    Jedini dokaz je pojeden i prema tome nije relevantan za tok sudjenja.
    Kolega, na slici se jasno vidi kako si ti okrenut zadnjicom ka objektivom, odkud ja znam da ta kobasica nije sa prednje strane . Stoga trazim hitan pregled onog doce sto pregleda....

    Ta cajna nije pojedena, ostala je iza jastuka ( kasnije je utvrdjeno da je on bio pun salame )

    thank you


      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Sudnica

    Citat vlado kaže:
    sto apsolutno ne dolzai u obzir

    ko to kaze .. moja se ovde zadnja slusha



    WTF
    nismo na istoj talasnoj visini, pa ne rauzmes ti nas



    or another VIP service
    moze i jedna dobra rupa za klikere kad vec nudis



    Citat Advokat kaže:
    Molim da se optuzena oslobodi jer :
    zaboravio si da navedesh i da optuzena nema uslova da razvija svoje umetnichke sklonosti u pesku (otkopaj ~ zakopaj) te da ne moze svakodnevno da odrzava telepatske sposobnosti (sto zbog zidova, sto zbog reshetki, sto zbog stetnosti vlege i premale kolicine svetlosti) sa dotichnom sa jednog ostrvca.. nema ni prirodne boje za bojanje lica, sto je potrebno kada vrshi priizivanje poglavice iz ne smem/da/kazem/kojeg/plemena..

    zakljucak: ovaj sluchaj se zatvara zbog nedostataka dokaza!!!
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Sudnica

    Sad se ja ljubim sa advokatima, familijom, svi ustaju, graja u sudnici, osmesi na licima...

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #24

  10. #25

    11 Odgovor: Sudnica

    Citat yige_gui kaže:
    zakljucak: ovaj sluchaj se zatvara zbog nedostataka dokaza!!!
    i jos jedna stvar: sudija ce da dodje mamuran sa svadbe, pa nece biti sposoban da odrzi objektivno sudjenje.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Sudnica

    Ma on je bre tužioc veštica je sudija. U startu se zajeb'o
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Sudnica

    Citat korumpirani sudija kaže:

    zakljucak: ovaj sluchaj se zatvara zbog nedostataka dokaza!!!
    Kako se bre donosi presuda bez ikakvo moje znanje, jel dzindijanka kol'ko si love dala

    i jos jedna stvar: sudija ce da dodje mamuran sa svadbe, pa nece biti sposoban da odrzi objektivno sudjenje.


    nismo na istoj talasnoj visini, pa ne rauzmes ti nas
    Na kojoj ste vi frekvenciji
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Sudnica

    Citat SQUAW kaže:
    U startu se zajeb'o
    ooo, da

    Citat Onaj sto nema pravo da se zali kaže:
    Kako se bre donosi presuda bez ikakvo moje znanje
    pa ko ti kriv kad se ti smucash po svadbama


    jel dzindijanka kol'ko si love dala
    zar me takvom smatrash?? pa ne primam ja lovu za mito

    Na kojoj ste vi frekvenciji
    onoj tamo gore desno nizvodno pa tamo kod onog panja visoko na oblachku levo od maslachka
    moomoo meee jooouu
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •