San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje

    Vec vise nego sest godina meni se desavalo, u razlicitim vremenskim razmacima, i to samo u vreme kada sam boravila vise meseci u spaniji, samo se to tamo desavalo, i u nemackoj, gde isto se svake godine,
    boravim jedno krace vreme to jest samo dve do tri nedelje.
    Radi se o tome da se ti fenomeni uvek pojavljuju, iskljucivo samo u svitanje zore, sto bi znacilo, da vise u spavacoj sobi nije mrak, nego dosta osvetljena soba. Ja se probudim normalno i znam gde se nalazim,u
    i onda kada otvorim oci, prvo sto ugledam je pauk koji je vecinom jako velik, on se krece po plafonu sobe,
    ili po zidu. Ja ga mirno gledam, ne panicim ni malo,posto se paukova ne plasim niti imam osecaj neke odbojnosti prema ovim korisnim za coveka zivotinjama. Zatim se otvori zid u vidu pukotine, i taj pauk se
    kao sto bi bilo i prirodno zavuce u tu pukotinu, i tako nestane.To se jako cesto desava, pojavljivala se jos
    i jedna zena, koja je direktno stajala pored mojega kreveta,ja sam toga momenta sela u krevet i htela sam da je pitam koje ona i sta zeli od mene, medjutim ona se okrenula toga momenta, i uputila se u pravcu prema vratima da napusti sobu. Tek tada sam videla da ona ispod ruke koju je drzala na boku
    nosi odsecenu glavu, tek sam tada i videla da ona nema glavu na ramenu. To sam tek tada videla posto se razisla magla koja ju je obuhvatala. Tako je ona napustila moju spavacu sobu,a meni je ostao strah ,
    od te pojave. Ja sam sigurna da nisu u pitanju lucidni snaovi,o kojima sam dosta citala i slusala
    Jos da dodam da sam prosle godine, po preporuci,dobrih ljudi isla u manastir Privina Glava, to je u Sidu
    u Vojvodini, i da sam tamo dobila blagoslov od oca Gavrila, koji je uvek spreman da primi na razgovor svakog ko zatrazi pomoc i savet od njega. Od toga vremena sam potpuno rasterecena od tih strahova i nedoumica, sta se meni to zaista desavalo. Veoma sam zahvalna dragom Bogu, kao i svetom manastiru
    gde se zaista moze naci uteha i zastita.
    Mene interesuje dali jos neko je imao takva slicna iskustva.
    Pozdrav Perle

  2. #2

    Odgovor: san ili java,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje

    Leleeee a ja sam bila ubedjena da samo ja muku mucim kad otputujem nedje...doduse, ja ne sanjam horor filmove nego ne mogu da kakim i po 5 dana...al' dobro, svakom je svoja muka najveca.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #3

    Odgovor: san ili java,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Leleeee a ja sam bila ubedjena da samo ja muku mucim kad otputujem nedje...doduse, ja ne sanjam horor filmove nego ne mogu da kakim i po 5 dana...al' dobro, svakom je svoja muka najveca.
    Sanjaš da ne možeš da kakiš po 5 dana? To onda jesu košmari
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #4

    Odgovor: san ili java,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Sanjaš da ne možeš da kakiš po 5 dana? To onda jesu košmari
    Muko moja predji na drugogA.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #5

    Odgovor: San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje

    Lucidni snovi su snovi u kojima se probudi svijest i kad čovjek zna da saja. Naravno tad nije u tijelu nego u svjetovima sanjača. Svjetovi sanjača su svjetovi koje prave sanjači da bi mogli odsanjati san koji treba biti simbolična predstava predstojećih događaja. koje je njihovo značenje teško da iko može znati osim samih sanjača. Lucidni kao i obični snovi su zapravo astralne prijekcije u tim svjetovima. Postoji veliki broj svjetova sanjača, Neki su kratkovječni i traju samo dok se san odvija i oni su najčešći. Drugi su dugovječniji i mogu trajati dosta dugo, dokle god ima ljudi koji u njima sanjaju svoje snove. Ja sam napravio četiri svijeta koji još traju a jedan jse naročito proširio tako daga jedva prepoznam kad uđem u njega. Napravio sam kuću a sad je oko nje cijeli grad.
    Svjetovi sanjača su izuzetno zaštićeni i u njih niko osim ljudi nema pristupa. Driga vrsta je astralna projekcija kada se astralno tijelo nalazi u slobodnom prostoru. To je opasnije mjesto jer se tamo nalazi svega i svačega.
    Trenutci izlaska i povratka u tijelo su najopasniji jer tad gubimo umnožena i izočtrena čula i kontakt sa znanjem a nijesmo još ušli u tijelo đe smo srazmjerno sigurni. Taj prelazak koriste vanzemaljci i ostala stvorenja sa astrala da bi manipulisali ljudima.
    U koliko neko želi da se bavi tim stvarima a trebao bi svako jer se primiče vrijeme, preporučujem da se u trenutcima lucidnih snova potrudi, savlada radoznalost i uzbuđenje i potrudi se da se sjeti sebe. To saznanje ga čini neizmjerno moćnim i tad nema nikakvih pasnosti na astralu.

  6. #6

    Odgovor: San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje

    Citat FORMICA kaže: Pogledaj poruku
    Lucidni snovi su snovi u kojima se probudi svijest i kad čovjek zna da saja. Naravno tad nije u tijelu nego u svjetovima sanjača. Svjetovi sanjača su svjetovi koje prave sanjači da bi mogli odsanjati san koji treba biti simbolična predstava predstojećih događaja. koje je njihovo značenje teško da iko može znati osim samih sanjača. Lucidni kao i obični snovi su zapravo astralne prijekcije u tim svjetovima. Postoji veliki broj svjetova sanjača, Neki su kratkovječni i traju samo dok se san odvija i oni su najčešći. Drugi su dugovječniji i mogu trajati dosta dugo, dokle god ima ljudi koji u njima sanjaju svoje snove. Ja sam napravio četiri svijeta koji još traju a jedan jse naročito proširio tako daga jedva prepoznam kad uđem u njega. Napravio sam kuću a sad je oko nje cijeli grad.
    Svjetovi sanjača su izuzetno zaštićeni i u njih niko osim ljudi nema pristupa. Driga vrsta je astralna projekcija kada se astralno tijelo nalazi u slobodnom prostoru. To je opasnije mjesto jer se tamo nalazi svega i svačega.
    Trenutci izlaska i povratka u tijelo su najopasniji jer tad gubimo umnožena i izočtrena čula i kontakt sa znanjem a nijesmo još ušli u tijelo đe smo srazmjerno sigurni. Taj prelazak koriste vanzemaljci i ostala stvorenja sa astrala da bi manipulisali ljudima.
    U koliko neko želi da se bavi tim stvarima a trebao bi svako jer se primiče vrijeme, preporučujem da se u trenutcima lucidnih snova potrudi, savlada radoznalost i uzbuđenje i potrudi se da se sjeti sebe. To saznanje ga čini neizmjerno moćnim i tad nema nikakvih pasnosti na astralu.
    Ako već spava, dakle nije svestan/a kako može da poseduje svest o tome da se probudi?
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #7

    Odgovor: San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje

    @ Isahara

    sanja se kad ne spavas cvrstim snom
    nego si nekako na granici,ni tamo ni vamo
    i mozes da upravljas snovima
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #8

    Odgovor: San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Citat FORMICA kaže: Pogledaj poruku
    Lucidni snovi su snovi u kojima se probudi svijest i kad čovjek zna da saja. Naravno tad nije u tijelu nego u svjetovima sanjača. Svjetovi sanjača su svjetovi koje prave sanjači da bi mogli odsanjati san koji treba biti simbolična predstava predstojećih događaja. koje je njihovo značenje teško da iko može znati osim samih sanjača. Lucidni kao i obični snovi su zapravo astralne prijekcije u tim svjetovima. Postoji veliki broj svjetova sanjača, Neki su kratkovječni i traju samo dok se san odvija i oni su najčešći. Drugi su dugovječniji i mogu trajati dosta dugo, dokle god ima ljudi koji u njima sanjaju svoje snove. Ja sam napravio četiri svijeta koji još traju a jedan jse naročito proširio tako daga jedva prepoznam kad uđem u njega. Napravio sam kuću a sad je oko nje cijeli grad.
    Svjetovi sanjača su izuzetno zaštićeni i u njih niko osim ljudi nema pristupa. Driga vrsta je astralna projekcija kada se astralno tijelo nalazi u slobodnom prostoru. To je opasnije mjesto jer se tamo nalazi svega i svačega.
    Trenutci izlaska i povratka u tijelo su najopasniji jer tad gubimo umnožena i izočtrena čula i kontakt sa znanjem a nijesmo još ušli u tijelo đe smo srazmjerno sigurni. Taj prelazak koriste vanzemaljci i ostala stvorenja sa astrala da bi manipulisali ljudima.
    U koliko neko želi da se bavi tim stvarima a trebao bi svako jer se primiče vrijeme, preporučujem da se u trenutcima lucidnih snova potrudi, savlada radoznalost i uzbuđenje i potrudi se da se sjeti sebe. To saznanje ga čini neizmjerno moćnim i tad nema nikakvih pasnosti na astralu.
    Ako već spava, dakle nije svestan/a kako može da poseduje svest o tome da se probudi?
    Čovjek je slojevit odnosno nije jedan nego svaki svijet ima po jedno ljudsko tijelo. Stvar je u tome u kojem se od tih tijela nalazi svijest. Sljedeća stvar je da ne možemo iz astrala prenijeti ništo pa čak ni sjećanja. To je jedan mehanizam koji je ugrađen u čovjeka. Objašnjavano mi je da se to tako namjerno radi kako bi sigurno čovjek svaki život proživio sa potpunim iskustvom. Međutim svaki čovjek može da preklopi taj prekidač i da se počne sjećati tih stvari. Taj prekidač je mentalne prirode mada se nalazi i u genima takod ase rađamo sa zaboravom.
    Svijest o tome da se probudio u snu je nešto toliko uzbudljivo i potresno da se čovjek vrlo uznemiran vraća u tjelo i zaboravlja što se desilo. Ne treba s bojati tih stvari, ali j doživljaj izvanredno potresan pa se doživljava kao neprijatan i ako on to u suštini nije. Zaista je potresno viđeti prizore u stotinama osnovnih boja za koje nijesmo znali da postoje i čuti ritmove i melodije nevjerovatnih struktura.

  9. #9

    Odgovor: San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje

    Meni se isto desava sa paukom vec mozda vise od pola godine kada se naglo probudim vidim kako se pauk seta po plafonu,ja ga posmatram i on nestane,prosto nestane na plafonu,ali to traje svega 10, 20 sekundi i jeste veliki svetlo braon boje,velicine misa za komp.Sta to znaci,zbog cega se desava?

Slične teme

  1. Lucidni snovi
    Autor Dafne u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.05.2012, 21:51
  2. San ili Java?
    Autor Becar u forumu Ekonomija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.05.2011, 14:00
  3. Raspad SAD - san ili java?
    Autor FlekicaSkupusom u forumu Politika
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 27.02.2009, 22:06
  4. Uskoro free Java!
    Autor eboye u forumu Programiranje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 28.10.2007, 10:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •