Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara... - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 60
  1. #16

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    To vec ne znam,jer nisam psiholog,ali verovatno nije uvek tako...
    Uh, izvini, ja shvatih da jesi psiholog: da najbolje poznaješ žene, da najbolje poznaješ muškarce... ma jednom rečju, da si jedini, jedinstveni i nenad'ebivi.
    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Zato shto majka takvo vaspitanje ce usmeriti ka zhenskom detetu,nikako ka mushkom...Jer,kasnije mozhe sin da je prezire zbog toga,kada sam shvati zhivot,a kcer malo tezhe,jer su zhene drugachije...
    Znash onu foru:"Kceri,pazi za kakvog cesh da se udash,gledaj da "ima",nemoj da prodjesh kao ja"...
    To mnoge zhene govore kcerima,a to nikad nece pomenuti pred sinom,jer je on sin onog "sa kojim je ona pogreshila",a samim tim i nalik njemu,u bilo kom pogledu,pa i materijalnom...A to bi moglo jako da "zaboli" sina,pa da prezre majku...A majke mnogo vole sinove,to bi mamu ubilo,zar ne?
    Sad, pored psihologije, vidim i da si expert i za genetiku.
    Hoćeš li ti to da kažeš da ćerke liče na majke, a sinovi na očeve? Te da zbog te i takve neverovatne sličnosti, majke zaboravljaju da su i sin i ćerka deca onog "a kojim je ona pogrešila"? Te te iste majke svoje ćerke čine materijalistima, a sinove opet potpuno suprotno.
    Nego, sekla bih ja tako svaki tvoj post. Ali, mrzi me.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #17

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Gde su Becarevi postovi,on je covek bio u pravu.
    Vratite ga !

  3. #18

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Aman, uzmi njegov mail pa se dopisujte, ili nadjite neko lepo intimno mesto pa se druzite ako ti je vec tol'ko neodoljiv
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #19

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Taj covek je genije,suvi genije.Secam se kako su devojke trzale ovde za njim pravi dzentlmen bio.Ja sam mu zestoko zavideo na tome jer sam ga vidjao sa nekim forumasicama po Novom Sadu.

  5. #20

  6. #21

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Taj covek je genije,suvi genije.Secam se kako su devojke trzale ovde za njim pravi dzentlmen bio.Ja sam mu zestoko zavideo na tome jer sam ga vidjao sa nekim forumasicama po Novom Sadu.
    Zashto ovde pitash za Becara?Ako mislish da sam ja on,nisam,vec su me to pitali.Ali mogu da ti kazhem,da je i meni krivo shto su svi koji vrede,ili "otishli",ili banovani.Ali nisu "banovani" u zhivotu,shto je najbitnije.A ovo?Ipak je ovo samo igra...
    Me Bring Da Enlightenment...

  7. #22

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Uh, izvini, ja shvatih da jesi psiholog: da najbolje poznaješ žene, da najbolje poznaješ muškarce... ma jednom rečju, da si jedini, jedinstveni i nenad'ebivi.

    Sad, pored psihologije, vidim i da si expert i za genetiku.
    Hoćeš li ti to da kažeš da ćerke liče na majke, a sinovi na očeve? Te da zbog te i takve neverovatne sličnosti, majke zaboravljaju da su i sin i ćerka deca onog "a kojim je ona pogrešila"? Te te iste majke svoje ćerke čine materijalistima, a sinove opet potpuno suprotno.
    Nego, sekla bih ja tako svaki tvoj post. Ali, mrzi me.
    Mish,ako ti ne odgovara odgovor,nemoj vishe nishta da me pitash.Lepo sam naglasio,pitajte,ja cu vam iskreno odgovoriti,da bi znale.A nisam rekao,pishite,da bismo se raspravljali...Ako vec znash,nemoj da pitash...Kratko i jasno...
    Me Bring Da Enlightenment...

  8. #23

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat boris5 kaže: Pogledaj poruku
    hallo
    Boris dobrodoshao,ili srecan povratak...Yo i tebi...Evo pesma za tebe,pravo iz LeskovaC...
    Me Bring Da Enlightenment...

  9. #24

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Slazem se da je on bio jedinstven.
    Ovaj forum nije vise ono sto je bio.
    Becara znam iz grada,skoro sam ga sreo i stari smeker i dalje je onakav kakav jeste.
    Pitao sam ga da li dolazi ovde,kaze da ne jer ima pametnija posla.

  10. #25

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Super, bas mi je drago zbog vas dvojice. "Zelje, cestitke i pozdrave" imas po radio stanicama, pa mozes i pesmu da mu porucis.
    A ako ti se ne svidja forum, mozes da se solidarises s njim pa da ni ti ne dolazis, to je bar lako Nego, ovde zaista ni ti ni on niste tema.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #26

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Valja ovo napustiti na vreme.Nove face,ni malo mi se ne svidjaju.
    Samo da povucem deo i ulogu u ovom forumu.

  12. #27

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Valja ovo napustiti na vreme.Nove face,ni malo mi se ne svidjaju.
    Samo da povucem deo i ulogu u ovom forumu.
    Zashto bi ti napushtao forum zbog nje i njenih lichnih problema,koje ovde stalno manifestuje?Nije valjda da je problem u svima nama,a ne u njoj?Vidish kako je lepo ovde,chim nje nema?Prelepo...
    I ne kvari mi temu vishe,poplashiste mi sve dame,nijedna nishta da pita...
    Budi dzentlEman,ostavi prostora,jer dame imaju prednost...
    Me Bring Da Enlightenment...

  13. #28

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Za nju je Becar.
    Malo li je taj usrecio ovde dama koliko se secam.

  14. #29

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Nije valjda da je problem u svima nama,a ne u njoj?
    Kojim to vama? Ti sebi persiras?
    U pravu si, primecujem da se vecina clanova slaze sa tvojom zivotnom filozofijom, a i totalno te ozbiljno dozivljavaju

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Za nju je Becar.
    Hvala sto brines. Medjutim, ne secam se da sam trazila provodadziju.


    A sad ponovo bacite pogled na naslov teme, pa ako pomenutog iz naslova imate sta da pitate, izvol'te, ako ne, nastavite prepisku i razmenjujte recepte preko privatnih poruka.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #30

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Haha i Emmanuel Kant bi ti zavideo da vidi ovu temu.

    Ja bih postavila jedno pitanje...
    Posto ti skidas mrak, postoji li neko ko gasi svetlo?
    Ova moja sijalica u glavi kao da ima automatsko punjenje, nema sanse da joj ispraznis bateriju. Kako da je isteram, oslabim, potopim i da vise ne razmisljam?
    Zasto ne mogu kao i sve druge ovcice da pratim stado? Zasto sam uvek crna ovca ili izgubljena ovcica ili....?
    E sad konkretno pitanje, znam da na ove gore nemas odgovor k'o ni ja to ja samo naglas razmisljala...
    Zasto vecina muskaraca izbegava zene koje su "pametnije" od njih, koje imaju neko zvanje, karijeru i zaradjuju vise?
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Žene pitaju, muškarci odgovaraju
    Autor Buba Erdeljan u forumu Muška kafana
    Odgovora: 344
    Poslednja poruka: 07.05.2015, 23:46
  2. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  3. Muškarci pitaju, žene odgovaraju!
    Autor ZOE u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 01:21
  4. Kakav raskid vam vise odgovara?
    Autor jellena u forumu Muška kafana
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 21:39
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •