Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 60
  1. #1

    Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Izvolite moje dame...Sve shto ste zhelele da znate o mushkom rodu,a niste smele nikog da pitate...
    Ovde mozhete da pitate o mushkom rodu,o mushkarcima,o Ljubavi sa njima,a ja cu vam blagovremeno odgovoriti...
    Shta vas lazhu,kako vas lazhu,koje fore koriste,kako i kad,ovde mozhete saznati...Sve shto treba je da pravilno formulishete pitanje i stizhe vam odgovor...
    Unapred bih vas zamolio da ne pokushavate da me "ubacujete",jer nisam "veverica",necu vam odgovoriti...Znachi samo ozbiljno i za ozbiljne,a "Humor" se nalazi u drugom delu foruma,pa produzhite dalje...
    Ako mislite da bolje poznajete mushki rod od mene,onda nastavite da mislite,i nemojte nishta da pitate...Ako zhelite da znate,a ne da mislite,pitajte...
    Ako vam se odgovor ne svidja,setite se da ja nisam kriv shto je to tako,samo vam rekoh Istinu i onako kako jeste...
    Ne treba da se zahvaljute,hvala vama...

    Vash Skidatch_Mraka...
    Me Bring Da Enlightenment...

  2. #2

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Zasto muskarci tako iskreno veruju u to da mi, zene, ozbiljno dozivljavamo te njihove lovacke price, to jes' kad ce vec jednom sazreti i prestati da se hvale umesto da nesto konkre(vet)no rade po tom pitanju?

    Hvala unapred na odgovoru
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Pošto si me okarakterisao kao ženu u jednom svom postu, smatram da imam pravo da ti postavim pitanja na ovoj temi

    Kako izgleda biti junfer u tvojim godinama?
    Koliko često junferi drkaju dnevno
    Šta to definiše pravog muškarca kao takvog, jer istinski želim postati zagoreli papan kao što si ti
    Poruku je izmenio Bazilej, 15.06.2011 u 22:51 Razlog: nije isitinski nego istinski, hvala onoj budali koja je na to obratila pažnju
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #4

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    "Sve žene su kurve. Izvini, majko, ali i ti si samo žena."
    Mene ovde interesuje odnos sina i majke i projekcija iste na žensku populaciju.
    Hvala unapred na odgovoru.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #5

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Bazilej je totalno nekulturan, nije rek'o fala unapred, ja mu ne b' ni odgovorila Ovo je tipican primer moralne dekadencije o kojoj Svlakach Mrakach neprestano trubi i ja ga sad potpuno razumem
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Zasto muskarci tako iskreno veruju u to da mi, zene, ozbiljno dozivljavamo te njihove lovacke price, to jes' kad ce vec jednom sazreti i prestati da se hvale umesto da nesto konkre(vet)no rade po tom pitanju?

    Hvala unapred na odgovoru
    Prvo,morash da znash dve stvari...Prvo,mushkarci izlaze iz puberteta,tek posle pedesete gpdine,a neki ni tad.Drugo,drushtvo i drushtvene norme su takve,da ljudi kada rade tako neshto,misle da je to tako i da tako treba.
    Josh treba da znash,da mushkarci u svojim glavama (a neretko i verbalno u mushkom drushtvu ),zhene dele na one "za zezanje" i one "za neshto ozbiljno",a da u vecini sluchajeva zhene toga nisu ni svesne.
    A to sve zato,shto jedni zhenama to kazhu,pa ako vole i shta vole,nek` izvole,ako ne,idu dalje u potrazi za "tipom zhene",koji je njima u datom momentu potreban.Dok drugi,plasheci se odbijanja,ponekad lazhu zhene,"pustaju im zhvake",iliti fore,kako ih smatraju kao zhene "za neshto ozbiljno",a ustvari im je na umu samo njihovo medjunozhije i korishcenje istog.
    Znachi,zhena ce da misli kako je dotichni mnogo "voli",kako mu je "stalo" do nje,kako bi joj "zvezde skinuo"ali to je sve samo magla.Njemu je na umu njen polni organ u svakom momentu,i njena "mirna i sigurna luka",u kojoj ce moci u svakom momentu da se "usidri" i nishta vishe...Samo shto ona nije toga svesna.
    Tako da,zhene moraju u svakom momentu da paze na mushkarca i da ga "testiraju",da bi ovo otkrile...Jer,savrsheni "zlochin",niti je postojao niti ce...
    Samo ne treba slepo da veruju njegovim rechima i postupcima,nego da "chitaju medju redove" i sve ce im se samo kasti...
    Ako "glas iz dubina svesti",kazhe:"Nije on za mene,nije on taj"...
    Treba poslushati taj "glas",jer on nekada nesvesno,ili potsvesno,mnogo brzhe provali pravu situaciju,od nas samih...
    Ako kazhe da nije,NIJE i to je tako...Ne treba trazhiti razloge i "opravdanja",da bi se ostalo sa dotichnom osobom,jer taj "glas" NIKAD ne greshi,samo mnogo brzhe "provaljuje" situaciju od nas samih...
    Me Bring Da Enlightenment...

  7. #7

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Pošto si me okarakterisao kao ženu u jednom svom postu, smatram da imam pravo da ti postavim pitanja na ovoj temi

    Kako izgleda biti junfer u tvojim godinama?
    Koliko često junferi drkaju dnevno
    Šta to definiše pravog muškarca kao takvog, jer istinski želim postati zagoreli papan kao što si ti
    Ja lepo napisah DAME,a ne "drolje",tako da,ne razumem zashto pitash bilo shta...Produzhi dalje...Mushkarac je onaj koji ce neke stvari svesno da radi i na svoju shtetu,zbog drugih i zbog toga shto je mushkarac,a ti nisi taj...
    Recimo,mushkarac nikada nece "sa gazdom kod koga radi,da ide na gazdin bazen" ( i josh da se time hvali,misleci da je to pohvalno),nego ce da ide (ako nema svoj ) na javni sa svojim pravim drugarima,devojkom,zhenom ( ako ima ove nabrojane) i to posle radnog vremena...
    Tako da je meni sve jasno,to mozhesh zhene da lazhesh...
    I mushkarac se ne postaje uz knjigu,ili "obrazovanje",nego na drugim mestima,pochev od mladosti,druzhenja,deljenja sa drugima josh od detinjstva...
    Tako da,za tebe je kasno da to postanesh,dzaba se trudish...Detinjstvo je i tebi i meni davno proshlo...
    Me Bring Da Enlightenment...

  8. #8

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    "Sve žene su kurve. Izvini, majko, ali i ti si samo žena."
    Mene ovde interesuje odnos sina i majke i projekcija iste na žensku populaciju.
    Hvala unapred na odgovoru.
    Znash kako,ovde "autor" ne misli na klasichne kurve,nego na materijalnu prorachunatost zhenskog roda.Drugim rechima,`oce da kazhe,kako SVE zhene vole novac i da isti poseduje mushkarac sa kojim su,i to u shto vecim kolichinama.I da su spremne na sve,pa i na prevaru bilo kog tipa,da bi sebe materijalno obezbedile,samim tim,u prenesenom znachenju,"prodaju" sebe,kao pomenute...Nishta im nije "sveto" i "cilj opravdava sredstva"...
    Samo da te potsetim,da ovo nije moje mishljenje i da to ja nisam rekao,nego ti pojasnih "autorova" shvatanja i zashto je to rekao...
    Verovatno je kroz zhivot imao kontakt samo sa takvim zhenama,pochev od svoje majke...I zheli da kazhe,da ne postoji nijedna drugachija( kad je doshlo dotle i svoju majku da osudjuje ),zato i pominje svoju majku ( koja je kod mushkaraca NAJBOLJA i NAJISPRAVNIJA zhena i olichenje kakva zhena treba da bude ),da bi naglasio to,da drugachije zhene ne postoje...
    Znachi,mishljenje ogorchenog choveka,koje oberuchke prihvati mushki rod.Ne svi,ali veci deo,pritom i ne razmishljajuci shta to znachi,nego da bi bili "pametni" i " zanimljivi" u bilo kom drushtvu,ili smislu...
    Me Bring Da Enlightenment...

  9. #9

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Znash kako,ovde "autor" ne misli na klasichne kurve,nego na materijalnu prorachunatost zhenskog roda.
    ....
    Verovatno je kroz zhivot imao kontakt samo sa takvim zhenama,pochev od svoje majke...
    Ako prihvatimo da je majke daju osnovu vaspitanja i osnovne životne postulate, da li su sinovi proračunatih majki i sami proračunati materijalisti? Ne vide li u tom slučaju u ženama "tamnu" stranu sebe?

    Nadalje... zašto nemaju jedinstveno značenje reči kurva? Da li je u tom slučaju kurva svako ko je proračunat i materijalista? Možemo li onda jednako muškarce i žene nazivati kurvama i droljama?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #10

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ako prihvatimo da je majke daju osnovu vaspitanja i osnovne životne postulate, da li su sinovi proračunatih majki i sami proračunati materijalisti? Ne vide li u tom slučaju u ženama "tamnu" stranu sebe?

    Nadalje... zašto nemaju jedinstveno značenje reči kurva? Da li je u tom slučaju kurva svako ko je proračunat i materijalista? Možemo li onda jednako muškarce i žene nazivati kurvama i droljama?
    To vec ne znam,jer nisam psiholog,ali verovatno nije uvek tako...
    Zato shto majka takvo vaspitanje ce usmeriti ka zhenskom detetu,nikako ka mushkom...Jer,kasnije mozhe sin da je prezire zbog toga,kada sam shvati zhivot,a kcer malo tezhe,jer su zhene drugachije...
    Znash onu foru:"Kceri,pazi za kakvog cesh da se udash,gledaj da "ima",nemoj da prodjesh kao ja"...
    To mnoge zhene govore kcerima,a to nikad nece pomenuti pred sinom,jer je on sin onog "sa kojim je ona pogreshila",a samim tim i nalik njemu,u bilo kom pogledu,pa i materijalnom...A to bi moglo jako da "zaboli" sina,pa da prezre majku...A majke mnogo vole sinove,to bi mamu ubilo,zar ne?

    Naravno da mozhemo...Mushkarci koji se opterecuju oko materijalnih stvari,pa su spremni da budu sa zhenom samo zbog toga i nisu mushkarci...Samo liche na iste...I naziv za njih je najgore vrste,poshto i jesu takvi...A to je "mushka drolja",iliti "polutan" - zhena zarobljena u mushkom telu...
    Ali ovakvi teshko dolaze do cilja,zato shto zhene vole mushkarce sa "povecim",a ovima je po difoltu "mali",zato i imaju komplekse,koje bi lechili preko materijalnih stvari...
    Me Bring Da Enlightenment...

  11. #11

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Prvo,morash da znash dve stvari...Prvo,mushkarci izlaze iz puberteta,tek posle pedesete gpdine,a neki ni tad.Drugo,drushtvo i drushtvene norme su takve,da ljudi kada rade tako neshto,misle da je to tako i da tako treba.
    Josh treba da znash,da mushkarci u svojim glavama (a neretko i verbalno u mushkom drushtvu ),zhene dele na one "za zezanje" i one "za neshto ozbiljno",a da u vecini sluchajeva zhene toga nisu ni svesne.
    A to sve zato,shto jedni zhenama to kazhu,pa ako vole i shta vole,nek` izvole,ako ne,idu dalje u potrazi za "tipom zhene",koji je njima u datom momentu potreban.Dok drugi,plasheci se odbijanja,ponekad lazhu zhene,"pustaju im zhvake",iliti fore,kako ih smatraju kao zhene "za neshto ozbiljno",a ustvari im je na umu samo njihovo medjunozhije i korishcenje istog.
    Znachi,zhena ce da misli kako je dotichni mnogo "voli",kako mu je "stalo" do nje,kako bi joj "zvezde skinuo"ali to je sve samo magla.Njemu je na umu njen polni organ u svakom momentu,i njena "mirna i sigurna luka",u kojoj ce moci u svakom momentu da se "usidri" i nishta vishe...Samo shto ona nije toga svesna.
    Tako da,zhene moraju u svakom momentu da paze na mushkarca i da ga "testiraju",da bi ovo otkrile...Jer,savrsheni "zlochin",niti je postojao niti ce...
    Samo ne treba slepo da veruju njegovim rechima i postupcima,nego da "chitaju medju redove" i sve ce im se samo kasti...
    Ako "glas iz dubina svesti",kazhe:"Nije on za mene,nije on taj"...
    Treba poslushati taj "glas",jer on nekada nesvesno,ili potsvesno,mnogo brzhe provali pravu situaciju,od nas samih...
    Ako kazhe da nije,NIJE i to je tako...Ne treba trazhiti razloge i "opravdanja",da bi se ostalo sa dotichnom osobom,jer taj "glas" NIKAD ne greshi,samo mnogo brzhe "provaljuje" situaciju od nas samih...
    Nisam te pitala za pubertet, drustvene norme, podelu zena na "ovakve" i "onakve", namere prema zenama, shvatanje njegove namere i slusanje unutrasnjih glasova i odlucivanja da l' je on pravi. Jesi ti dobio nekad bar dvojku iz pismenog iz srpskog, da se bar vidi da umes da se drzis teme? Pitala sam te zasto vi mislite da mi, zene, verujemo u te vase price da ste kresnuli ne znam ni ja kol'ko zena, da ste iskusni, da skidate mrak i tako to, kad bi vam u sustini bilo pametnije da pokusate da to zapravo i radite, umesto da trosite energiju na hvalospeve u koje svakako niko ne veruje? To sam te pitala
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #12

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Nisam te pitala za pubertet, drustvene norme, podelu zena na "ovakve" i "onakve", namere prema zenama, shvatanje njegove namere i slusanje unutrasnjih glasova i odlucivanja da l' je on pravi. Jesi ti dobio nekad bar dvojku iz pismenog iz srpskog, da se bar vidi da umes da se drzis teme? Pitala sam te zasto vi mislite da mi, zene, verujemo u te vase price da ste kresnuli ne znam ni ja kol'ko zena, da ste iskusni, da skidate mrak i tako to, kad bi vam u sustini bilo pametnije da pokusate da to zapravo i radite, umesto da trosite energiju na hvalospeve u koje svakako niko ne veruje? To sam te pitala
    Ja sam lepo rekao,da formulishete pitanje kako treba,a ne da mi postavljate pitanja "politichkog" tipa...
    Sad,ja se ne secam da sam se negde hvalio,a shto se tiche "skidanja mraka",ne mislimo na isto...Ja sam mislio na onaj "mrak" pred ochima i u glavi,a ne na onaj medju nogama...A mislim i da je forum poslednje mesto na kome se treba izjashnjavati,ko shta radi i sa kime radi...JA to ni svojim drugarima ne pricham,kamoli nekim ljudima koje ne znam...
    Znash kako saznaju ljudi oko mene sa kojom sam "bio"?Tako shto se one hvale,a ne ja...Malo chudno i paradoksalno,ali tako je,kako je...
    Shto se tiche pisanja,verovatno pishem bolje od tebe a da toga nisi ni svesna... Iz srpskog sam imao uvek 5,nikako 2...
    A ista je situacija i kod zhena,ako ti to neshto znachi...Tako me i one ocenjuju...
    Me Bring Da Enlightenment...

  13. #13

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Sad,ja se ne secam da sam se negde hvalio
    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Iz srpskog sam imao uvek 5,nikako 2...
    A ista je situacija i kod zhena,ako ti to neshto znachi...Tako me i one ocenjuju...
    Vazi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #14

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Mushkarac je onaj koji ce neke stvari svesno da radi i na svoju shtetu,zbog drugih i zbog toga shto je mushkarac,a ti nisi taj...
    Naravno, ali čini mi se da sam napomenuo negde da tvoje pljuvanje doživljavam kao najlepši kompliment, jer kritika upućena od budale, pametnom čoveku ne može smetati

    Iz srpskog sam imao uvek 5,nikako 2...
    A ista je situacija i kod zhena,ako ti to neshto znachi...Tako me i one ocenjuju...
    Koje, one iz časopisa što drkaš na nih?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #15

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Ja kada sam zadnji put bio ovde,dominantan macho men bio je jedan Becar.I jedino njega smatram kompetentnim po tom pitanju.
    O boze secam se njegovih postova.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Žene pitaju, muškarci odgovaraju
    Autor Buba Erdeljan u forumu Muška kafana
    Odgovora: 344
    Poslednja poruka: 07.05.2015, 23:46
  2. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  3. Muškarci pitaju, žene odgovaraju!
    Autor ZOE u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 01:21
  4. Kakav raskid vam vise odgovara?
    Autor jellena u forumu Muška kafana
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 21:39
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •