Novi internet pretrazivac
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

Novi internet pretrazivac

Na globalnoj internet mreži pojavio se novi pretraživač "Browzar", koji ne pamti "cookiese", "history" i druge lične podatke, a korisnicima obećava sigurnije i anonimnije surfovanje. Proizvođač istoimenog pretraživača, firma "Browzar", nudi besplatno skidanje svog programa i tvrdi da je ovaj softver idealan za korišćenje na računarima koje koristi više osoba, kao na primer u internet kafeima i knjižarama. Najbolje od svega je da softver ne zahteva nikakvu instalaciju, a kad završite sa radom, u potpunosti će očistiti vaše "temporary files". Softver je osmislio Ajaz Ahmed, osnivač najvećeg britanskog ISP-a Freeserve, koji je svoj internet biznis 2004. godine prodao kompaniji Wanadoo i tako zaradio neverovatnih 2,4 miliona dolara.Koristeći Browzar, bilo ko na svetu može anonimno da surfuje internetom i da zna pri tom da niko neće imati uvid u web stranice koje je posetio dok je koristio isti računar, objasnio je Ahmed prednost svog pretraživača. Na taj način, kako tvrdi, sprečava se otkrivanje osetljivih podataka na računarima koje deli više ljudi, pa se na taj način smanjuje i rizik od krađe identiteta. "Browzar" možete da isprobate na adresi www.browzar.com. (Mondo)
    Kako vam se cini
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Odgovor: Novi internet pretrazivac

Ja ga juce ubacila, SQUAW je bas bila obavestena o impresijama Svidja mi se kako sljaka, samo nema nigde favourites, il' bar ja nisam videla Ja ipak ostajem pri firefoxu koji mi je za sad najprakticniji, ali neka ostane i ovaj...zlu ne trebalo
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

Odgovor: Novi internet pretrazivac

Dobar, da tata ne vidi gde je dete skitalo, ali i mama da ne vidi gde je tata skitao po internetu, salim se vrlo je dobar, posebno ako vise njih koristi jedan racunar, kao na javnoj govornici, nemoze da ti ponovi broj, koji si birao, sledeci posto nema traga.
      Vrh

Slične teme

1. MTS internet
    Autor Painkiller u forumu Online savetnik
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.01.2009, 22:04
  2. Internet bonton...
    Autor DrinChe u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 23.12.2007, 00:14
  3. Internet mail - novi virus
    Autor anjich u forumu Spomenar