Eurobank EFG - placanje troska na kreditnoj u ratama
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    03 Eurobank EFG - placanje troska na kreditnoj u ratama

    Videla sam da EFG nudi zanimljivu uslugu kad se koriste kreditne kartice jer trosak moze da se otplacuje u 3, 6, 9 ili 12 jednakih mesecnih rata. Isto je za trosak kreditnom karticom prilikom podizanja gotovine na bankomatima ili u banci ili kad se kupuje u prodavnicama. Nije bitno da li je u zemlji, inostranstvu ili na internetu i vazi za sve njihove Eurobank kartice (Visa Klasik, MasterCard Standard, EuroLine Dina, MasterCard Gold i ona humanitarna MasterCard Veliko srce). Kako vam izgleda?

  2. #2

    Odgovor: Eurobank EFG - placanje troska na kreditnoj u ratama

    Citat jamica kaže: Pogledaj poruku
    Kako vam izgleda?
    Meni izgleda da si otvorila temu da bi reklamirala EFG banku

    Inace, banka k'o banka, ni bolja ni losija od drugih, sve je to isto, stvar je samo u tome ko ce lepse zapakovati pricu koju treba da ti proda
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Eurobank EFG - placanje troska na kreditnoj u ratama

    Svaka chast,kad si uspeo/la/lo da se registrujesh,samo da bi ovo napisao/la/lo...To je jedina pohvala...A to shto vi po bankama,varate ljude,uzimate im ono shto su godinama sticali,to vec nije lepo...I to za koje pare?Ja bih razumeo,da su vam plate po nekol`ko hiljada evra,pa to da radite,ali ovako...Ne razumem...
    Naravno,vi "samo radite svoj posao"...
    A ti ga radish i vishe nego shto treba...A nisi ni prochitao/la/lo pravilnik foruma i shta tamo pishe...
    Ahahahahaha...E ova ti je dobra,bash me lepo nasmeja... `Ladnooo "humanitarna master kartica",pa josh "Veliko Srce",Ahahahaha...(kasnije prochitah)
    Sve mi je jasno,pogotvu mi je poznata ta vasha banka,koja je ojadila dosta ljudi...
    Samo mi nije jasno,kako je ovaj post josh uvek na forumu i shta on tu trazhi?
    Poshto vi naplacujete i "dobar dan"(mislim na banke),sad lepo da se vratish ovde,pa da uplatish novac na zhiro rachun sajta zbog reklame...`Ajde,brzo!
    Me Bring Da Enlightenment...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •