Magneti za frizider - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38
  1. #31

    Odgovor: Magneti za frizider

    Imam neke magnete na frižideru i oni su jedno vreme služili da moji sinovi okače svoje kontrolne zadatke kada bi dobili petice. Pošto je to vreme zauvek prošlo (nema više petica) sada se tamo nalaze obično računi.

    Ali ti magneti i nisu toliko važni. Važno je bre i opasno kada ceo frižider postane jedan snažan magnet i privlači te svojim nezdravim sadržajem. Tačno ga čujem kako mi šapuće - otvori me memento, otvori me memento....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Magneti za frizider

    evo nase kolekcije













































    Poruku je izmenio Goga, 16.10.2008 u 19:09 Razlog: raspored fotografija
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Magneti za frizider

    Ehe - hej!!!
    Juče sam na poklon dobila još dva nova magnetića za frižider... stigli sa Rodosa...
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Magneti za frizider

    Imam ih nekoliko.
    Neke koji su u kuću došli sa mlekom ili nekim drugim bakalukom i meni naj draže hokejaške.
    Mali ram(magnetni naravno)u kome je slika jednog malog ali vrlo ozbiljnog hokejaša.
    Pored njega,kao držač za poruke,sredina istog rama.



    Uspomena iz Toronta.
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Magneti za frizider

    Imam. Jedna kornjača iz Zaostroga i jedan rak sa Visa. Jadna li sam kad mi samo donose magnete tako s mora...i ima riba jedna, onaj Nemo, ali to nije magnet, nego se onako pljucne pa zalijepi ona guma. Iiiiii magnet sa onim papirićima da se podsjećam...ne znam da sam jednom šarnula nešto tu...jesam...napisala "šećer" valjda da kupim...eto to. Ali volim te stvarčice, i stoje mi na zamrzivaču, ne na frižideru. A sa strane istog je onako rukavica(sa magnetom) za vađenje iz rerne, grom me pogodio ako ja znam kako se to zove.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Magneti za frizider

    Kako su vam divni magneti!
    Moje cerke na moru nakupovale svima po jedan, prijateljima, rodbini, a onda Andjelka odlucila da skuplja, pa kupila nekoliko, a pre toga smo imali samo slatku kornjacicu, poklon iz Grcke.
    Milo mi je sto sam slucajno naletela na ovu temu!
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Magneti za frizider

    Volim magnetice, kupujem ih uvek kada negde odem, ali i pazljiva sam pri njihovom odabiru, uglavnom kupim one gipsane ocrtane sa gradom u kome sam ili tom regijom, ili recimo kupim kao u Holandiji kada sam bila...onu klompicu koja im je simbol..slatki su...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Magneti za frizider

    U kuci ljudi kod kojih radim, na frizideru stoje dva magneta sa interesantnim natpisima...

    "Samo dosadne zene imaju sredjene kuce"

    "Mame su andjeli na obuci"
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. magneti za frizider
    Autor Betty u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.06.2009, 21:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •