jedan decko
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18

Tema: jedan decko

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    jedan decko

    Svidja mi se jedan decko, koji je drug moje drugarice. Isli smo za vikend u drugi grad kolima. On je vozio. Kad smo isli do tog grada nas dve smo sedele nazad. A u povratku on je hteo da se zamenimo njegov drug i ja, tako da sam u povratku ja sedela pored njega. Na kraju kad su me odvezli mi je rekao cujemo se, vidimo se. Jel moguce da mu se svidjam? Sta da uradim po tom pitanju?
    Poruku je izmenio cuca88, 22.05.2011 u 21:42

  2. #2

    Odgovor: jedan decko

    Citat cuca88 kaže: Pogledaj poruku
    A u povratku on je hteo da se zamenimo njegov drug i on, tako da sam u povratku ja sedela pored njega.
    Ček', ček', kako su rasporedjena sedista u tom autu, sad mi niš' nije jasno
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: jedan decko

    Uvek su me fascinirale osobe koje potpuno nepoznatom auditorijumu postave takvo pitanje.
    Evo, sad će svako od nas da pogleda u svoju kristalnu kuglu i da ti kaže svoje mišljenj, samo sačekaj nekih pola sata i odgovori će biti tu
    Mada je moja pretpostavka, bez gledanja u kuglu, da ako si bila toliko pametna kao sada pisanjem ovog posta da ćem mu se svideti garant, jer k'o još voli pronicljive devojke
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #4

    Odgovor: jedan decko

    Složio bih se sa prethodnim komentarom, kao i još jednom naglasio uverenje da nema toga čoveka, maga, niti naučnog, a ni (boga mi) okultnog postupka koji može bjasniti više nego misteriozni postupak lokalnog srcelomca. Dakle, ta varijanta Muzičkog tobogana (znate ono kada klinci igraju pa sedaju na stolice kojima se uvek smanjuje broj za jedan) koji je odigran u automobilu će, siguran sam, ostati večita tajna.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #5

    Odgovor: jedan decko

    Znash kako...Blago tvojoj drugarici shto ima drugaricu,kad si doshla dotle da razmishljash shta da radish...A blago njoj i shto ima momka..."Divni" je ljudi okruzhuju..."Blago" njoj...
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #6

    Odgovor: jedan decko

    Devojchici nema pomoci,ona je skrenula sa puta,chim je pomislila na momka svoje drugarice...Njen zhivot je "promashena tema"...
    Poruku je izmenio Mish, 23.05.2011 u 21:10 Razlog: uklonjen off
    Me Bring Da Enlightenment...

  7. #7

    Odgovor: jedan decko

    Citat cuca88 kaže: Pogledaj poruku
    Svidja mi se jedan decko, koji je drug moje drugarice. Isli smo za vikend u drugi grad kolima. On je vozio. Kad smo isli do tog grada nas dve smo sedele nazad. A u povratku on je hteo da se zamenimo njegov drug i ja, tako da sam u povratku ja sedela pored njega. Na kraju kad su me odvezli mi je rekao cujemo se, vidimo se. Jel moguce da mu se svidjam? Sta da uradim po tom pitanju?
    Da uradiš, da uradiš sledeće.
    Kad se vidite ili čujete, nagovesti mu da ti je prijala vožnja na prednjem sedištu njegovog auta. A on ako mu je paljenje na tebe naštelovano, zaverglaće i ponuditi ti još raznovrsnih vožnji.
    Ne zaboravi da insistiraš na rezervnoj gumi, ako se opet nađeš na zadnjem sedištu njegovog auta!

    Ne slušaj ovog pomračenog, ne razlikuje momka od druga, tvoje drugarice.

  8. #8

    Odgovor: jedan decko

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Da uradiš, da uradiš sledeće.
    Kad se vidite ili čujete, nagovesti mu da ti je prijala vožnja na prednjem sedištu njegovog auta. A on ako mu je paljenje na tebe naštelovano, zaverglaće i ponuditi ti još raznovrsnih vožnji.
    Ne zaboravi da insistiraš na rezervnoj gumi, ako se opet nađeš na zadnjem sedištu njegovog auta!

    Ne slušaj ovog pomračenog, ne razlikuje momka od druga, tvoje drugarice.
    Poruku je izmenio cuca88, 22.05.2011 u 21:42

    Pre toga je pisalo "momak moje drugarice"...Zashto bi zhena od 23 godine,postavljala pitanje u vezi "druga njene drugarice",troprsti?
    Me Bring Da Enlightenment...

  9. #9

    Odgovor: jedan decko

    Od pocetka je pisalo "drug moje drugarice", samo sto si ti odma' u startu iskonstruisao u glavi neke silne teorije zavere i preokrenuo to u pricu o tome kako postoje "drugovi i drugari" i kako je to garant momak njene drugarice
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #10

    Odgovor: jedan decko

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Poruku je izmenio cuca88, 22.05.2011 u 21:42

    Pre toga je pisalo "momak moje drugarice"...Zashto bi zhena od 23 godine,postavljala pitanje u vezi "druga njene drugarice",troprsti?
    Ja mislim da su moderatori izmenili poruku ne bi li tebe doveli u zabludu nesrećnog
    Pisalo je drug moje drugarice, još onomad, ali dobro, čim je drug po tvojoj teoriji se fircaju, tako da nema razlike između druga i dečka, osim što je dečko zvaničan a drug, takoreći, nezvaničan.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #11

    Odgovor: jedan decko

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ja mislim da su moderatori izmenili poruku ne bi li tebe doveli u zabludu nesrećnog
    Pisalo je drug moje drugarice, još onomad, ali dobro, čim je drug po tvojoj teoriji se fircaju, tako da nema razlike između druga i dečka, osim što je dečko zvaničan a drug, takoreći, nezvaničan.
    Pa gde si ti Bazi?Vidim da sam ti nedostajao...
    Nisu moderatori,nego ova devojchica,brate: "Poruku je izmenio cuca88, 22.05.2011 u 21:42"
    Inache,"fircanje" znachi drkanje,a ne seksualni odnos...
    Me Bring Da Enlightenment...

  12. #12

    Odgovor: jedan decko

    Inache,"fircanje" znachi drkanje,a ne seksualni odnos...
    Nije valjda, nauči me o Vaše mrakaštvo
    Dakle, opiši mi pravo fircanje, pa će ti se samo ka'sti na koji đavo podseća najviše
    Dakle, ubada se u rupicu, a kod drkanja rupica izostaje, pa se zato i drka
    Elem, ja sam pročitao poruku istog trenutka kada je malecka objavila, tako da se jasno sećam šta je pisalo. Osim toga, to što je tebi samo kakva prevara u glavi, i sporadična "parterna gimnastika" bez znanja partnera, ne mora značiti da je svim ostalima, a naročito ne toj što je temu započela
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #13

    Odgovor: jedan decko

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Pa gde si ti Bazi?Vidim da sam ti nedostajao...
    Nisu moderatori,nego ova devojchica,brate: "Poruku je izmenio cuca88, 22.05.2011 u 21:42"
    Poruku je izmenila PRE nego sto si ti napisao svoj prvi post na ovoj temi, ne posle toga. Dakle, otvori oci sledeci put kad budes citao, a o fircanju nadji adekvatnu temu, pa o tome tamo raspravljaj.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #14

    Odgovor: jedan decko

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Inache,"fircanje" znachi drkanje,a ne seksualni odnos...
    Samo među drugarima, koji su išli na isti šnajderski kurs!

Slične teme

  1. Da smo muško samo jedan dan...
    Autor Muckota u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 23:12
  2. Sloveni,Jedan Narod?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 09.06.2011, 16:58
  3. Jedan je Nemanja Vidic...!!!!
    Autor joksi u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.04.2010, 15:50
  4. Milioner na jedan dan!
    Autor vlado u forumu Pričaonica
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.01.2010, 22:44
  5. Zena na jedan dan
    Autor Lady in red u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.05.2009, 19:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •