Zašto žene lažu muškarce? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 34
  1. #16

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Nekako mislim da žene, ako i lažu, to čine više zbog muškaraca nego zbog njih samih, jer, ako im je verovati, to da li je neko više ili manje dobar u krevetu može biti važno, ali ne i presudno za neku emotivnu vezu, pa sa tom u suštini bezazlenom laži služe kako bi zaštitili ego svog ljubavnika tako obezbeđujući bespotrebna pitanja i tenzije u vezi.
    Upravo
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #17

    Odgovor: Zašto žene lažu muškarce?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    sve moram da ti nacrtam

    Nego, kako ti znas da mogu bolje, kad nisi ni ovaj odgovor do kraja razumeo?
    Znam,video sam to u tvojim ochima...
    Me Bring Da Enlightenment...

  3. #18

    Odgovor: Zašto žene lažu muškarce?

    Blago tebi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #19

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da sam cinik, rekao bih da ni jedna žena ne laže muškarca (s kojim je u aktuelnoj ljubavnoj vezi) kada mu kaže da je najbolji ljubavnik kojeg je imala, jednostavno zbog toga što žene kratko pamte pa nemaju pojma ni koliko su muškaraca imale, ni kakvi su im zaista bili ljubavnici.

    Naravno, istina je, siguran sam, sasvim drugačija. Nekako mislim da žene, ako i lažu, to čine više zbog muškaraca nego zbog njih samih, jer, ako im je verovati, to da li je neko više ili manje dobar u krevetu može biti važno, ali ne i presudno za neku emotivnu vezu, pa sa tom u suštini bezazlenom laži služe kako bi zaštitili ego svog ljubavnika tako obezbeđujući bespotrebna pitanja i tenzije u vezi.
    Slazhem se,u pravu si 100 %...Samo mi nije jasno,zashto Meggy nije citirala i ovaj prvi deo odgovora,kad je i on kako treba...Hehehehe...
    Me Bring Da Enlightenment...

  5. #20

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    A kakav je čovek koji ne može da kontroliše svoj ego?
    Mislim da mi je bolje da mi neko kaže da nešto ne radim dobro(ali konkretno šta to ne radim dobro) , nego da mi kaže da sam super i da joj sve pasuje, a 'vamo sex sve gori i gori, i na kraju puf, i ona i ja tražimo nešto drugo?
    Zar nije poenta reći šta ti prija da bi neko to i radio tako, ako ume naravno, pa sex može da bude dobar i posle ne znam koliko godina veze/braka/čega god.
    Meni zaštita od sebe samog ne treba u tom smislu, ne treba mi majka da me tetoše, treba mi žena da me voli i da bude iskrena, sve ostalo je žešće mršenje muda.
    Svi ljudi greše štiteći nekog drugog od njegovog ega. Ko ne može da se izbori sa svojim egom i ne treba da ima nekoga, treba da ostane sam.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #21

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Dobro je poznata stvar da su svi muskarci optereceni time kako ce se pokazati i da stalno traze potvrdu svoje vestine, cak i ako su vazda bili hvaljeni.
    Ako je jednom bilo lose, ne znaci da ce svaki put biti. Ako je pojedinacan slucaj u pitanju, vise ima stete nego koristi u tome da kazes da ti je bilo lose. Medjutim, ako je lose svaki put, onda fakat niste kompatibilni i sumnjam da tu reci mogu mnogo da pomognu. A i ne moras sve da kazes, ponesto se vremenom shvati i bez puno price, dodje samo od sebe.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #22

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    A ženama nije bitno kako će se svideti muškarcima i one o tome ne misle uopšte?
    Dakle, ja nisam govorio o tome da ako je jednom bilo loše treba čoveku reći da nešto ne valja, već kažem da ga ne treba štititi od njega samog rečima da je nekome bilo ok, ako nije, a žene to vole da rade, a kao što i sama reče neke se stvari pokažu same od sebe,, pa da se ne bi pokazale, treba pričati o tome šta kome pasuje.
    Poruku je izmenio Bazilej, 20.05.2011 u 23:39 Razlog: celu reč zaboravJo da turim
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #23

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    a kao što i sama reče neke se stvari pokažu same od sebe,, pa da se ne bi pokazale, treba pričati o tome šta kome pasuje.
    Mislila sam na to da se iz necije reakcije moze videti sta mu pasuje a sta ne

    I naravno da je i zenama bitno kako ce se svideti muskarcima, ali zene bas nemaju problem sa preranom ejakulacijom, sa tim da ne moz' da im se digne i slicnim stvarima, shodno tome nema bas puno razloga da im bude poljuljano samopouzdanje zbog tamo neke kritike.

    Nadam se da sam bila jasnija
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #24

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Ne može da im se poljulja samopouzdanje zbog kritike i da se osete loše
    Dolazim do zaključka da su žene svemoćna bića koja imaju natprirodne moći i nemaju nikada problema sa samopouzdanjem
    Ako se muškarcu nije dig'o, mislim da se ni ženi nije dig'o, if ju nou vat aj min , problem je zajednički, zato ne treba lagati, jer će rezultat biti isti, samo ćeš istinom do impotencije da dođeš ranije pa se nema posle oko čega brinuti
    Bila si mi jasna ti odmah, medŽutim, nisi bila u pravu, pa sam zato i pisao ono što sam pisao
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  10. #25

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    U pravu si. Zene su, podjednako kao i muskarci, opterecene time kako su se pokazale u krevetu, stalno se pitaju da l' im je klića dovoljno velik i da li su uspele muskarca da dovedu do vrhunca pre nego sto su ga i same dozivele
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #26

    Odgovor: Zašto žene lažu muškarce?

    Ne banalizuj ono što sam rekao.
    Naravno da kritika muškarcu i ženi nije upućena zbog istih stvari, to što ti pričaš bi bilo apsurdno, ali postoje žene koje su dobre u krevetu, i one koje to nisu.
    Poenta je da ne treba baš za svaki problem pokazati prstom ka muškarcima, jer ne može se reći da neko laže da bi zaštitio nekoga, to je onda medveđa usluga .
    Mislim da se to zove bela laž. Ti podržavaš bele laži?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #27

    Odgovor: Zašto žene lažu muškarce?

    ...lažu, zato što muškarci ne mogu da podnesu istinu pogotovu negativnu,ma koliko god tvrde da mogu.Ipak ne ..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #28

    Odgovor: Zašto žene lažu muškarce?

    iz straha
    iz nepoverenja
    iz neljubavi
    iz ljubavi
    iz kukavicluka
    .....

    naisla sam u zivotu samo na jednog muskarca pred kojim nisam izrekla ni jednu jedinu,ama ni malecku laz
    imala sam puno poverenje u njega od prvog trenutka i nije me bilo strah da ce da osudjuje ili procenjuje

    nismo cak ni spavali
    mozda je bas tu kvaka...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #29

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Ne lažu sve.
    Lažu uglavnom kad varaju, a varaju iz 101 razloga.
    Ostalo nije vredno truda.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #30

    Odgovor: Zashto Zhene Lazhu Mushkarce?

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno da se zene sluze neistinama u trenucima kada se nadju sa nekim ko i nije bas muskarac u onom smislu u kom sam sebe doticni smatra.

    Nesigurnim muskarcima su potrebna laskanja i analize koje ukazuju na njihovu muskost.

    U muskarcima zauvek zivi dete koje treba hrabriti.U svemu.
    Smatram ovo pogrešnim!
    Zar se išta dobro može izgraditi na lažima?
    Ako žene traže muškarca, valjda je normalno da on može podneti sugestije partnerke i onda se potruditi da i njoj budu lepši zajednički trenuci? Ne vidim kako ta laž može pomoći njoj, jer partner tako neće znati šta joj prija, a neće ni njemu pomoći da je upoznavanjem shvati, razume, zavoli.
    Ne znam, ali po napisanom mi deluje da žene imaju istančano čulo za sujetne. Ukoliko ste par, razgovarajte o svemu što bi doprinelo boljem razumevanju i boljem doživljaju.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakve muškarce privlačite?
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 22:52
  2. Čime odbijate muškarce?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:24
  3. Intimna depilacija za muškarce
    Autor Mish u forumu Muška kafana
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 27.01.2014, 14:04
  4. Čime osvajate muškarce?
    Autor SQUAW u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 01:07
  5. ODBOJKA: SP u Japanu za muškarce
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 04.12.2006, 04:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •