Gosti, udjite, ne morate se izuvati...
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Gosti, udjite, ne morate se izuvati...

    Pre svega...
    Hteo bih da iskoristim ovu jedinstvenu priliku i pozovem sve "Goste",koji posecuju ovaj sajt i chitaju ono shto su drugi napisali,da se registruju i da nam se pridruzhe...
    Sve je besplatno,a,verovali,ili ne,nishta ne boli...Ali,bolje je da mi verujete,jer sam vec probao...
    Naravno da meni uvek treba verovati,jer i kada nisam u pravu,ja sam uvek u pravu...
    Unapred bih zamolio,sve sadashnje i buduce chlanove ovog sajta,da ne pokushavaju da pobiju ono shto ja rekoh,jer mi fali...
    Eto,taman sam zheleo da ne upotrebljavam tu rech,ali nikako da se setim koja je nasha rech,a ima isto znachenje...Verovatno je to uticaj televizije,ili shta ti ja znam...
    Htedoh reci,da mi fali ono shto se naziva nazivom,jelte - "tolerancija"...
    I josh da vas zamolim,da izbegavate strane rechi,jer bi bilo lepo da vasha pisanija imaju ono shto se naziva - "narodski karakter"...
    Ako zhelite da pishete na nekom drugom jeziku,izvolite,otvorite temu na istom,pa pishite do mile volje...
    A ako vec koristite ovaj,koji bih ja nazvao -"nash jezik"(ili nashim jezikom),onda izbegavajte strane rechi,jedino ako ne mozhete da se setite one nashe,koja ima isto znachenje...Videli ste primer u prethodnom tekstu...
    Primetio sam da ovde ima nachitanih ljudi,ali dajte da budemo malo i napisani...
    Jer bolje je pisati,nego chitati...
    Ipak to shto napishete je samo vashe,nikako tudje...Jer,vi ste ga napisali...
    A to shto koristite tudje rechi,koje ste negde,od nekog,prochitali,to ne govori nimalo o vashoj pameti,ili inteligenciji,nego da ste mnogo chitali druge,koji pritom,mozhda,i nisu bash pametni...
    Krajnje je vreme da prestanete sa tim,pa da krenete da pishete sebe...
    Da se vratim Gostima...
    Pre svega bih zamolio Goshce,Dame,da nam se pridruzhe...Nekako mi zhensko drushtvo vishe odgovara...
    Naravno,i mushkarci su dobrodoshli,ali zhene su mi nekako blizhe dushi i srcu...
    Mozhda bash zato,shto se mnogo razlikujemo,Zhenski Rod i ja...
    A i mogu da se pohvalim,da sam slobodan,nikako Miloshevic...Pa,mozhda tu dodje i do nekih simpatija,nekog zaljubljivanja,neke Ljubavi...To se nikad ne zna...Dvoje su se tako smuvali,Hehehehe...
    Mislim,preko neta,ali prvo na netu...
    Nemojte sada da pomislite,ovaj je ufuran,nadmen,ili shta ti ja znam sve...Ne,nikako...Samo iskren,i nishta vishe...
    Evo sad cu da vam iznesem mishljenje zhena,o meni,da ne bude posle kako ja sebe hvalim,pa sam jelte,ufuran...Znachi,to zhene kazhu...
    A kazhu:"veoma si zgodan,skoro pa bozhanstven..."
    Znachi,nikako ne iznosim svoje mishljenje,iznosim mishljenje zhena,koje mi se obracaju...
    Samo pricham prstima,onako kako jeste,kako su mi rekle,kako sam chuo...Zavrsheno...
    Unapred bih zamolio udate dame,da ne "ulaze u ovu prichu" samnom,jer,iako nemam nishta protiv njih,ja vishe volim kad je to,onako,"chisto",bez prepreka...
    Ali zhelim vas shto vishe ovde,zhelim vas kao ljude,ne sa nekim izmishljenim nazivima,titulama,nametnutim nazivima...
    Jer,pre svega,svi smo mi ljudi,a onda ide sve ostalo...
    Od samog pochetka svi smo mi isti,a kasnije nas nauche razlikama i podelama...Pogreshnim...
    A tol`ko smo isti,da se mnogo malo razlikujemo...Jedni znaju ovo,bolje od drugih,drugi znaju ono,bolje od prvih...
    Ali to su vrline,koje ima svako od nas,a one treba da nas zblizhuju,a nikako da nas udaljuju,jedne od druge.,.
    Zato uvek znajte da ste chovek,pa ste tek onda ono shto vam pishe na diplomama,ili ono shto nosite u dzepovima...
    Ili ono,kako su vas drugi nazvali...
    Dodjite,jer uvek mozhete neshto novo da nauchite...A ako uchite,znachi da zhivite...
    Uvek i od svakog!
    Od nekih uchite kako treba,od drugih kako ne...
    Ali uchite,nemojte da mislite da sve znate,kao i da ste dovoljno nauchili...Jer uvek postoji ono "ali"...
    Mozhda ste pogresno nauchili,mozhda niste u pravu...Niti vi,niti onaj koji vas je uchio,ili od koga ste uchili...
    Otvorite svoj um,gledajte shiroko...Koristite svoju glavu,sami trazhite...
    Sami trazhite Istinu...
    I neka vam ona bude jedini autoritet,jer niko nije iznad vas,niko nije bolji od vas,svi smo mi isti...Ljudi...
    Isti,sa svim svojim razlikama,mnogo vishe isti...
    I dobro zapamtite da se dobre stvari ne kupuju za novac...
    Jer ispravne stvari,Istina,Ljubav,Znanje,se nikako ne mogu kupiti u knjizhari...
    Zato shto su te stvari tol`ko skupe,da im se cena ne mozhe odrediti...
    Zato se one i daju na poklon...
    Izvolite...
    Ne morate se izuvati...

    I Am My Brother's Keeper,And I Shall No Fear...

    (Ja sam chuvar svoga brata,i nema shanse da me bilo shta uplashi...)

    ...Jah Rastafari...

    Me Bring Da Enlightenment...

  2. #2

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    Propustio si da spomenes globalno zagrevanje, proteste u Egiptu i jos mnoge druge teme
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Propustio si da spomenes globalno zagrevanje, proteste u Egiptu i jos mnoge druge teme
    Hvala na komentaru,ovaj mi je najdrazhi od tebe...
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #4

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    aU
    moram da priznam da ovo nisam očekiv'o
    al' ako sam dobro shvatila...ti ćeš nas prosvetliti a za uzvrat treba da ti smuvamo neku nesmuvanu cicu jel


    msm...ja došla bosa...'nako samo

  5. #5

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    aU
    moram da priznam da ovo nisam očekiv'o
    al' ako sam dobro shvatila...ti ćeš nas prosvetliti a za uzvrat treba da ti smuvamo neku nesmuvanu cicu jel


    msm...ja došla bosa...'nako samo
    Naravno,i to najvishe od tebe ochekujem,da mi "zbarish" neku... :p
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #6

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Propustio si da spomenes globalno zagrevanje, proteste u Egiptu i jos mnoge druge teme
    a uuuu ...... opet svashta propushtam!

    moomoo meee jooouu

  7. #7

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    Mani sad to, Ru, nego sta ti imas da kazes na ovu temu?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    tematika je bash tochno nakOva kakOvu volEm

    svashta more da se rekne na tu tematiku, a znash da volEm da sudjelujem u filozofskim raspravama
    moomoo meee jooouu

  9. #9

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    a znash da volEm da sudjelujem u filozofskim raspravama
    Staaa?! Jos nisi bacila knjige?!
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #10

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Staaa?! Jos nisi bacila knjige?!
    Meggyce,ja mislim da stvarno nije u redu to shto radish...Ako ti se svidjam,slobodno reci,nisi ni prva,ni jedina...Ali bih te zamolio da mi ne "minirash" ozbiljne teme... :pPp
    Me Bring Da Enlightenment...

  11. #11

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Ali bih te zamolio da mi ne "minirash" ozbiljne teme... :pPp
    Cekaj, tebi ovo moje zgrazavanje nad cinjenicom da ona jos nije bacila knjige ne deluje ozbiljno?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #12

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Cekaj, tebi ovo moje zgrazavanje nad cinjenicom da ona jos nije bacila knjige ne deluje ozbiljno?
    Mozhda si i u pravu...Ne ide da udishe tol`ko olovo...Mozhe da ostane sterilna...OdmaK da baci te knjige,znachi,iz momentima!Ili bolje da ih reciklira zbog olova...Hmmm...
    Me Bring Da Enlightenment...

  13. #13

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    nemojte vi da se opterecAvate i da brigate za majne knjige.. sutra dolazi shleper da ih odshlepuje daleko od mene i moje astHme.. i dolazi mi dostavljachi sa sve majne novom teve.. rekla sam im ako nema ozbiljnih kanala sa sve ozbiljnim tipusima od kojih ce mi se proshire vidici, da i ne dolaze.. kazhu oni kanal do kanala sa bash takOvim kakOve opisujem.. lele leeleee.. kude bash znadu da takOve trazhim

    jOje, doDZi na kafu da skupa strikenzi i gledenzi majne novi teve i da shirenzi vidikovci?
    moomoo meee jooouu

  14. #14

    Odgovor: Gosti,Udjite,Ne Morate Se Izuvati...

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    nemojte vi da se opterecAvate i da brigate za majne knjige.. sutra dolazi shleper da ih odshlepuje daleko od mene i moje astHme.. i dolazi mi dostavljachi sa sve majne novom teve.. rekla sam im ako nema ozbiljnih kanala sa sve ozbiljnim tipusima od kojih ce mi se proshire vidici, da i ne dolaze.. kazhu oni kanal do kanala sa bash takOvim kakOve opisujem.. lele leeleee.. kude bash znadu da takOve trazhim

    jOje, doDZi na kafu da skupa strikenzi i gledenzi majne novi teve i da shirenzi vidikovci?
    A je l` mozhe i ja da povede,mozhe i ja da pije kafenzi...Ako mene povede,TV vi nece treba,ja cu vi sve nauchim,ska probljem...Zhi` mi ti...
    Me Bring Da Enlightenment...

Slične teme

  1. Gosti
    Autor memento u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.12.2012, 16:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •