Sta sve može da uzrokuje bolest? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Sta sve može da uzrokuje bolest?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Osetila na sopstvenoj kozi.
    Usled stresa,koji se talozio mesecima, organizam mi je naprasno oslabio.
    Sad imam srcane smetnje i obijam lekarske ordinacije danima,
    a doktorica mi je doslovce rekla
    - Ako ne smanjite stres i nervozu,koje su Vas dovele, dokle ste dosli, mozete prouzrokovati mnogo vecu bolest, a onda neka vam je Bog na pomoci

    I sta sad?
    Da, i ja sam osetio da jaca tuga ili stres stvara srcane ili neke druge smetnje, i mora se isto smanjiti, mada nije uvek moguce to i postici...
    No moj problem su neki drugi simptomi koji su trajni i navodno su od trajnog stresa. Taj stres nije ekstreman ali jeste trajan, promenljivog intenziteta tokom godina, ali ja ne osecam promenu stanja u zavisnosti od tog stresa.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Sta sve može da uzrokuje bolest?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Da, i ja sam osetio da jaca tuga ili stres stvara srcane ili neke druge smetnje, i mora se isto smanjiti, mada nije uvek moguce to i postici...
    No moj problem su neki drugi simptomi koji su trajni i navodno su od trajnog stresa. Taj stres nije ekstreman ali jeste trajan, promenljivog intenziteta tokom godina, ali ja ne osecam promenu stanja u zavisnosti od tog stresa.
    Iskreno ti kazem, da sam na sopstvenoj kozi osetila posledice stresa.
    E, sad covek da zna gde bi pao, on bi seo, zar ne ?
    Stres jednostavno nemozes bas uvek kontrolisati, a ja sam pod istim konstantno.
    I ma koliko se trudila i slusala savete doktora, jednostavno ga ne mogu totalno izbaciti iz sebe.
    Na neke dogadjaje i situacije , ne mozes da utices i tu ne mozes da kontrolises onaj stres i nervozu koja sledi uz to.

    Malo, po malo talozi se, ali sve ima svoje granice.

    Zato ja sad gledam da me ne doticu sve nevolje ovog sveta, da se ne nerviram zbog nekih stvari na koje ne mogu da uticem, jer u suprotnom ce me vijati sa ludackom kosuljom po Fruskoj gori

  3. #18

    Odgovor: Sta sve može da uzrokuje bolest?

    Mislim da vecina bolesti nastaje na nervnoj bazi,danas smo izbombardovani raznim bolestima koje su napumpane nebili se narod vise plasio..
    Svaki dan na tv slusati iste stvari,bolesti,umiranje,stradanje i ostale crne hronike,stvarno ne znam kako vec svi nisu otisli na Brankov most pa jedan po jedan buc u vodu...
    Zar vise nikom nije vazno koliko se dece rodi npr. na danasnji dan..
    Kada bi psihu hranili zdravim razmisljanjem mozda bi ovaj narod bio malo i zdraviji..

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. RSI - bolest izazvana upotrebom računara
    Autor Mish u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.06.2010, 22:25
  2. Grupni seks - bolest ili šta već?
    Autor miki_m13 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 08.05.2010, 22:41
  3. Diabetes Mellitus - bolest savremenog čoveka
    Autor JasnaBGD u forumu Zdravlje
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 17:16
  4. Bolest zvana zavisnost
    Autor lado u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 19:57
  5. Bolest i zaštita bilja
    Autor silvia u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.06.2007, 15:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •