Vi i vase radne kolege - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 82
  1. #31

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Izgleda da sam ja baš, baš srećna po tom pitanju... Mislim da svoje kolege ne bih menjala ni za šta... Za sada...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  2. #32

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Izgleda da sam ja baš, baš srećna po tom pitanju... Mislim da svoje kolege ne bih menjala ni za šta... Za sada...
    I ja,dobro funkcionišemo,dok ne postanu šefovi željni dokazivanja .

  3. #33

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Danas sam se opet uvjerila kako moja kolegica misli lijepo na mene. Prijevoz mi nalazi. A kada joj se zahvalim porukom na službenom mobu, ona moju rečenicu 'hvala ti kaj misliš na mene mala' --> pročita u stilu 'maca, super što misliš na mene'. I onda me još pita, da tko je to.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #34

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Izgleda da sam ja baš, baš srećna po tom pitanju... Mislim da svoje kolege ne bih menjala ni za šta... Za sada...
    ...lazna slika...ima vremena da se razuveris...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #35

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...lazna slika...ima vremena da se razuveris...
    Mislim da treba da mi dozvoliš da to sama procenim... Ipak su to ljudi sa kojima radim godinama... Ako sam to napisala, onda to zaista i mislim... Volela bih da svi mogu da rade u okruženju poput moga
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  6. #36

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da treba da mi dozvoliš da to sama procenim... Ipak su to ljudi sa kojima radim godinama... Ako sam to napisala, onda to zaista i mislim... Volela bih da svi mogu da rade u okruženju poput moga
    ...naravno da cu ti dozvoliti...zaista bih voleo da si u pravu...ali mi iskustvo kaze drugacije...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #37

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...naravno da cu ti dozvoliti...zaista bih voleo da si u pravu...ali mi iskustvo kaze drugacije...
    ...stoga se držim podalje...ne intimiziram se, što manje znaju to bolje...ćutim i radim...

    ...i ja bih volela da si u pravu...ali...

  8. #38

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    I ja radim svoj posao i to je to. Volim da rešavam stvari brzo i efikasno, to već znaju kolege, pa su se navikli da mogu da računaju na mene. Ako nekome ne mogu da pomognem, trudim se da ne otežam stvar. Kada su privatne stvari u pitanju najčešće se ne mešam osim ako imam neki konstruktivan predlog. U suprotnom slučaju, ako neko dodje i počne da kuka o beskorisnim stvarima, ja se uglavnom izvinim i nadjem razlog da odem.

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...inace,navikao sam ih da umesto pozdrava,moraju da mjaucu...mjauuuuuu...da pevaju narodnjake sa mnom...da se svakih 3 minuta prica o sexu...obavezan je bizar(kenjanje na grudi,pissing,fisting)...sve u svemu...podnosljivo...

    Imamo i mi takve kolege. Prosto ih obožavamo!

  9. #39

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Ide maca oko tebe,
    Pazi da te neogrebe,
    Cuvaj lijo rep,
    Da nebudes slep,
    Ako budes slep,
    Odgrisce ti rep.
    Poruku je izmenio Aca1983, 04.06.2008 u 16:03 Razlog: Hvala
    ...................

  10. #40

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Delim kancelariju sa jednim kolegom, koji je po sistematizaciji moj zamenik. Čovek je inače dobričina, što bi rekli - plaši se svoje senke. Ali, ne lezi vraže, u toj svojoj prividnoj dobroti je toliko preterao da se na njega savršeno može primeniti poznati aforizam, koji glasi:
    - Mnogima bi se dopaoda se nije trudio da se dopadne svima!
    Pa tako svakodnevno slušam kako ga žena maltretira, te kako mu je sin drzak i tako u krug. U početkau sam ga slušao, a sada on priča li priča, a ja surfujem li surfujem i nemam pojma o čemu on to govori. Kolje me svaki dan kao Nemca. Inače, dobar je i savestan radnik, ali me satra sa svojim problemima. Trenutno je na GO. Navodno se razvodi od žene sadiste. Poželeo sam mu sreću. Dok se ne vrati, ja uživam...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #41

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    nema sta da ih volim ili ne volim
    bitno je da ne postoji niko koga ne mogu ocima da gledam
    ljubav cuvam za druge ljude,s kolegama samo lagani razgovori,sprdnja,kafa i tako to.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #42

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Delim kancelariju sa jednim kolegom, koji je po sistematizaciji moj zamenik. Čovek je inače dobričina, što bi rekli - plaši se svoje senke. Ali, ne lezi vraže, u toj svojoj prividnoj dobroti je toliko preterao da se na njega savršeno može primeniti poznati aforizam, koji glasi:
    - Mnogima bi se dopaoda se nije trudio da se dopadne svima!
    Pa tako svakodnevno slušam kako ga žena maltretira, te kako mu je sin drzak i tako u krug. U početkau sam ga slušao, a sada on priča li priča, a ja surfujem li surfujem i nemam pojma o čemu on to govori. Kolje me svaki dan kao Nemca. Inače, dobar je i savestan radnik, ali me satra sa svojim problemima. Trenutno je na GO. Navodno se razvodi od žene sadiste. Poželeo sam mu sreću. Dok se ne vrati, ja uživam...
    ...meni je jos gore...lik koji vodi moju smenu je nevidjeni lazov...uz to...boji me se kao da cu svakog trenutka da ga prebijem...svaka druga recenica mu je...hvala brate,izvoli brate,kako si brate...poceo je jako da me smara...ni ne pricam vise sa njim jer necu uspeti da se iskontrolisem,kazacu mu da prekine da laze ispred mene...jer ce na kraju zaista da fasuje...a toliko se trudio...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #43

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    danas sam se toliko smejala na poslu s njima da su mi suze grunule na oci.....pocinjem da ih volim
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #44

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Jedna draga osoba mi reče da tvoj odnos sa kolegama zavisi od tvog stava prema njima... I zaista je tako... Bar u mom slučaju... Doduše možda imam sreće što ne obavljam kancelarijski posao i nisam u prilici da sa nekim provedem pola dana u neposrednom kontaktu... Ali zato jedva čekam pauzu, kaficu i muziku koju ponekad odvrnemo i smejemo se, smejemo... Znam da ovo ljudima zvuči neverovatno, ali eto... Neko jednostavno ima sreće...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  15. #45

    Odgovor: Vi i vase radne kolege

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    danas sam se toliko smejala na poslu s njima da su mi suze grunule na oci.....pocinjem da ih volim
    ...nista opasnije ne postoji od toga...cekam da me zoves kada ti prvi put zavuku...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vase otkrice
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 09.07.2017, 22:08
  2. Radne migracije: Svako je nekome Zapad
    Autor Sunny u forumu Ekonomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.12.2011, 23:13
  3. Vase Pesme & Vas Zivot
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.02.2010, 18:57
  4. Dragi kolege i kolegice.. Ja odoh :)
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.06.2009, 19:15
  5. Skraćenje radne nedelje ili otkazi
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 16.03.2009, 17:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •