Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

Prikaz rezultata glasanja: Podrzavate li zabranu izlaska posle ponoci mladjima od 18 godina?

Učesnika ankete do sada
95. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, slazem se sa tim

    58 61.05%
  • Ne, to je totalno bezveze

    37 38.95%
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 109
  1. #1

    09 Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Kada sam po prvi put cuo vesti o ovome nisam to uzimao zdravo za gotovo. Medjutim kada sam jednom prilikom sa drustvom seo u kafic oko 11:55 konobar nam je prisao i rekao da je isti zatvoren za maloletne Kao da mi se nebo srucilo na glavu. Ono sto je najzanimljivije u svemu tome, je to sto smo u susednom kaficu bez problema narucili pice

    Da li vi podrzavate ovaj "propis" i mislite li da je to muguce iskontrolisati?

  2. #2

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Apsolutno se ne slazem!!! Ne treba zakon da nam odredjuje duzinu izlaska nego roditelji!!! Ako neko smatra da njegovo maloletno dete ne treba da bude u gradu duze od ponoci ja nemam nista protiv toga, svako ima svoje stavove, misljenja i vrednosti, ali ako mene rodjena majka pusti da sa 16-17 izlazim do 2 mislim da niko nema pravo to da mi oduzme. Svi treba da znamo granice normale i da se ponasamo u skladu sa svojim godinama. Istina da mi je cudno da u kaficu posle 1 vidim osnovce, ali srednjoskolce, to mi je skroz ok. Ipak, decu treba da vaspitavaju roditelji a ne drzava!!! Zamislite situaciju: u mom drustvu ima 5-6 devojaka. Sve su rodjene pocetkom godine a ja u decembru. Sta sad treba? Da sedim kuci dok ne napunim 18, a moje najbolje drugarice vec mesecima izlaze??? Ma da....

    Da li vi podrzavate ovaj "propis" i mislite li da je to muguce iskontrolisati?
    Kao sto sam vec rekla - ne podrzavam, a da li je moguce iskontrolisati - nije!!!
    Evo, promenila sam potpis

  3. #3

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Itekako se slažem. Krajnje je vreme da se uvede neki red i u zemlju Srbiju. Šta koji moj ima neko od 13-14-15-16 godina da traži posle 23 časa radnim danom u gradu? Malo li je droge i svega ostalog? Vlado, ja kada sam imao 13 godina nisam izlazio u kafiće. Sedeli smo u dvorištu, zezali se, muvali drugarice itd. Kada sam počeo "ozbiljnije" da izlazim u srednjoj školi, mnoge stvari ne bih probao da sam morao u 23 da napustim lokal. Naročito zimi. Nego bih lepo otišao kući, igrao Heroje 2 i kulirao. Umesto toga, pravio sam razna sranja, jer sam znao da će me do 2-3 sve proći i kada dođem kući, niko neće ništa posumnjati. Činjenica je da neko ko hoće da se napije ili nadrogira, može da uradi bilo gde, ali makar imaju jednu mogućnost manje. Za ulice treba da se pobrinu panduri. A ako je nekome malo da bude u kafiću od npr. 20 do 23, onda sa tom osobom nešto nije u redu. Bre, pa u srednjoj školi ima bar 2-3 žurke mesečno. Da ne pričamo kada krenu 18-ti rođendani. Prema tome, omladino, na vreme na spavanje. Dosta je što vikendom imate mogućnost do ponoći. I sve vlasnike kafića koji dozvoljavaju ostanak u lokalu posle 12, da ne pričamo o prodavanju alkohola maloletnicima, treba poslati u Sremsku Mitrovicu.

    Citat Lady in red kaže:
    ali ako mene rodjena majka pusti da sa 16-17 izlazim do 2 mislim da niko nema pravo to da mi oduzme
    Itekako ima. Eeeee koliko samo znam slučajeva devojaka koje su dolazile nevine u kafić, ostajale posle ponoći, stariji momci ih napijali, slagali im priče i pričice, a posle najgroznije iskorišćavali i slali kući bez onoga sa čime su ušle u lokal. A po toj logici se btw. vode narkomani "ako ja svesno sebe uništavam, šta bilo koga boli uvo za to". Ma daj...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Citat Kunic kaže:
    Eeeee koliko samo znam slučajeva devojaka koje su dolazile nevine u kafić, ostajale posle ponoći, stariji momci ih napijali, slagali im priče i pričice, a posle najgroznije iskorišćavali i slali kući bez onoga sa čime su ušle u lokal.
    Imam ja par drugarica koje imaju 21-22 godine i jos uvek su nevine. To isto moze da se desi i njima. Ili mislis da to vec i nije toliko strasno? Nisu u pitanji godine vec sta devojka ima u glavi. Ja nikada nisam stajala sa starijim momcima od sebe, pogotovo nepoznatim, niti sam nasedala na slatke price i pricice. A zasto? Zato sto mi je to usadila moja majka, kao i odbojnost prema drogi. Sto se tice alkohola, svi mi nekada popijemo ali treba znati granicu.

    Vlado, ja kada sam imao 13 godina nisam izlazio u kafiće. Sedeli smo u dvorištu, zezali se, muvali drugarice itd.
    Slazem se da osnovcima nije mesto u kaficu, i ja sam do 15-e godine sedela u parku i setala se sa drugaricama, ali ne vidim zasto bi srednjoskolci sedeli u parku.

    Kada sam počeo "ozbiljnije" da izlazim u srednjoj školi, mnoge stvari ne bih probao da sam morao u 23 da napustim lokal.
    U danasnje vreme nije potreban kafic za tako nesto. I da se uvede zakon da maloletnici posle ponoci ne smeju da budu u kaficu, oni ce izaci iz njega, otici "iza skole" ili kod nekog kuci i bice jos gore. Uvodjenje tog zakona uskracuje pravo tinejdzerima da dobro provedu najlepse godine svog zivota. Ok, tu je i fax, ali nece svi ici na fax. Neko ce se udati sa dvadeset, i sta je ta devojka prozivela? Dve godine izlazenja, i mozda 3 momka.
    Evo, promenila sam potpis

  5. #5

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Citat Lady in red kaže:
    Imam ja par drugarica koje imaju 21-22 godine i jos uvek su nevine. To isto moze da se desi i njima. Ili mislis da to vec i nije toliko strasno? Nisu u pitanji godine vec sta devojka ima u glavi. Ja nikada nisam stajala sa starijim momcima od sebe, pogotovo nepoznatim, niti sam nasedala na slatke price i pricice. A zasto? Zato sto mi je to usadila moja majka, kao i odbojnost prema drogi. Sto se tice alkohola, svi mi nekada popijemo ali treba znati granicu.
    Nisu svi kao ti. Bolje sprečiti nego lečiti.

    Citat Lady in red kaže:
    ali ne vidim zasto bi srednjoskolci sedeli u parku.
    Niko nije rekao da sede u parku. Mogu do 23h radnim danom da sede u kafiću, a vikendom do 24h. Sasvim dovoljno.

    Citat Lady in red kaže:
    U danasnje vreme nije potreban kafic za tako nesto. I da se uvede zakon da maloletnici posle ponoci ne smeju da budu u kaficu, oni ce izaci iz njega, otici "iza skole" ili kod nekog kuci i bice jos gore.
    Ne paziš na času.

    Citat Kunic kaže:
    Za ulice treba da se pobrinu panduri.
    Citat Lady in red kaže:
    Uvodjenje tog zakona uskracuje pravo tinejdzerima da dobro provedu najlepse godine svog zivota.
    Ako nekome nije dosta do ponoći, neće mu biti dosta ni do 2.

    Citat Lady in red kaže:
    Neko ce se udati sa dvadeset, i sta je ta devojka prozivela? Dve godine izlazenja, i mozda 3 momka.
    To je njen problem.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  6. #6

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Neko ce se udati sa dvadeset, i sta je ta devojka prozivela? Dve godine izlazenja, i mozda 3 momka.
    Citat Kunic kaže:
    To je njen problem.
    A ciji je problem kada devojka izgubi nevinost zato sto se napila?
    Evo, promenila sam potpis

  7. #7

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Ako je u kafiću - osobe koja joj je prodala alkohol. A ako nije u kafiću, e to je sasvim druga tema.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #8

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Citat Lady in red kaže:
    Uvodjenje tog zakona uskracuje pravo tinejdzerima da dobro provedu najlepse godine svog zivota.
    Kuku meni ako ce mi vreme izlaska u grad (i vracanja iz istog) odredjivati da l' cu se dobro provesti ili ne Ja sam ko zna koliko dugo (i u srednjoj skoli) imala ogranicen izlaz, do jedan sat, i nista bitno nisam propustila posle toga... mislim, jednom mi je bilo bolje da sam kuci otisla, jer su mi se dve pijane i sujetne budale pred nosom potukle.

    Sto kaze Kunic, ja sa 15 godina nisam ni pomisljala da udjem u neki lokal. Covece, nas je bio blam da udjemo tu gde su svi bili znatno stariji od nas... a sad 'ladno srecem svoje ucenike kad izadjem E, a ti isti se zavuku u jedan lokal i vodka bez problema tece u potocima... toliko o zabrani prodavanja alkohola maloletnicima A to bi sve moglo da se kontrolise, samo kad bi se htelo. Nego, da l' bi to dete moglo tako slobodno da loče kad bi znalo da mora da se vrati do 23h? Ne osporavam ja da je to briga roditelja... al' kad su vec oni neodgovorni, ocigledno neko treba da se umesa i resi problem.

    A ciji je problem kada devojka izgubi nevinost zato sto se napila?
    Pa, njen, naravno. Prvo, kako moze neko da te napije ako ti to neces? Drugo, i ako uspe da te napije, pa nije to valjda kompletno pozdravljanje sa zdravom pamecu?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Citat Meggy kaže:
    Sto kaze Kunic, ja sa 15 godina nisam ni pomisljala da udjem u neki lokal. Covece, nas je bio blam da udjemo tu gde su svi bili znatno stariji od nas... a sad 'ladno srecem svoje ucenike kad izadjem
    Jašta more.

    Citat Meggy kaže:
    Nego, da l' bi to dete moglo tako slobodno da loče kad bi znalo da mora da se vrati do 23h?
    Jašta more. x2
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  10. #10

    11 Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    da ne bude da ja kao stara baba, e, kad sam ja bila mlada...dakle, do moje 18-te, imala sam izlaz tocno do 23:15. znaci, da ulovim bus oko 23 i pravac kuci. jednom sam zakasnila desetak minuta i pala zabrana izlazaka pola mjeseca. a da sam bila ljuta tada na mamu, bila sam. gledajuci iz ove perspektive, zena je bila u pravu. takodjer nam ni sa 15 - 16 nije padalo na pamet da ulazimo u kafice jer nas je bilo sram od starijih, nego smo ili bili ispred zgrade ili se setkali okolo. negdje sa 18 sam vec mogla da izlazim do 1 ili 2 ujutro. e onda kad je moja mama skontala da ne pravim sranja i da se uvijek vracam kuci ziva i zdrava, onda je bilo neograniceno. mogla sam prespavati kod drugarice ili momka, samo je naravno mama morala znati gdje spavam i kod koga sam. naravno, nikad nije zvala da provjeri. jeste, nekad se popilo pivo vise, ali se nikad nisam komirala do besvjesti ili bauljala do kuce. sada mi se desi da mi se ni ne ulazi u lokal jer je sve puno klinaca. ali nije ni to sto mi smeta, neko kad ih vidim onako pijane i drogirane, pa muka mi dodje.
    mislim da odgovornost prvenstveno lezi na roditeljima, pa onda na okolini, tj. u kaficima i njihovom odnosu prema maloljetnicima. doduse, ako netko hoce da se napije, moze to da uradi i da ne ode u kafic. ali opet, neka granica mora da postoji, jer kao sto na zalost vidim, stvari su odmakle kontroli.
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Citat nattydread kaže:
    jednom sam zakasnila desetak minuta i pala zabrana izlazaka pola mjeseca.
    Nemoj mi samo nista o tome pricati I sve se nadam mozda mi nece zabraniti, al' popila sam zabranu cak i ako deset minuta zakasnim

    Neka, svakom ce kad-tad doci iz dupeta u glavu zasto im roditelji zabranjuju ono sto im zabranjuju. Ja sam se uvek bunila za sve zivo, ali sam posle skontala cemu sve to (i bila zahvalna svojim roditeljima)... a kad budem imala svoje dete, kontam da ce mi onda biti kristalno jasno
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #12

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Posto vidim da se ovde zahuktalo ( drago mi je zbog toga ) da i ja nesto izjavim kao jedini "optuzeni" maloletnik. Daklem kada sam video rezultate ankete

    Da pocnemo redom:

    Citat jedina osoba koja me razume i brani kaže:
    Apsolutno se ne slazem!!! Ne treba zakon da nam odredjuje duzinu izlaska nego roditelji!!! Ako neko smatra da njegovo maloletno dete ne treba da bude u gradu duze od ponoci ja nemam nista protiv toga, svako ima svoje stavove, misljenja i vrednosti, ali ako mene rodjena majka pusti da sa 16-17 izlazim do 2 mislim da niko nema pravo to da mi oduzme
    Hvala na podrsci, delimo isto misljenje

    Citat zekonja kaže:
    Itekako se slažem. Krajnje je vreme da se uvede neki red i u zemlju Srbiju. Šta koji moj ima neko od 13-14-15-16 godina da traži posle 23 časa radnim danom u gradu?
    radnim danom, u toku skolske u gradu I don't think so

    Citat zekonja kaže:
    Vlado, ja kada sam imao 13 godina nisam izlazio u kafiće. Sedeli smo u dvorištu, zezali se, muvali drugarice itd
    To je ok. Ti imas takvo misljenje zato sto je tako bilo u vreme tvog detinjstva.

    Sedeli smo u dvorištu, zezali se, muvali drugarice itd
    A sta, sad je sva omladina gey pa ne muvamo zemske To je sasvim normalno s tim sto je grad jos povoljnije mesto za muvanje.

    Citat zekonja kaže:
    Činjenica je da neko ko hoće da se napije ili nadrogira, može da uradi bilo gde, ali makar imaju jednu mogućnost manje
    Ja se do sada jos uvek nisam napio ( a ni nemam nameu ) tako da ne znam kako je to. Ono sto znam je da kao trezan mogu da donesem ispravne odluke. Mene su vaspitali da ne padam na stoseve, u fazonu: "Samo jednu casicu", itd. Ja kada sam sa dvojim drustvom, popijemo sok, kaficu, zezamo se ito je to.

    Itekako ima. Eeeee koliko samo znam slučajeva devojaka koje su dolazile nevine u kafić, ostajale posle ponoći, stariji momci ih napijali, slagali im priče i pričice, a posle najgroznije iskorišćavali i slali kući bez onoga sa čime su ušle u lokal. A po toj logici se btw. vode narkomani "ako ja svesno sebe uništavam, šta bilo koga boli uvo za to". Ma daj...


    Ko bre meni ima da kaze od koliko do koliko cu ja da budem u gradu, sem mojih matoraca. Ama bas niko, a ponajmanje drzava

    Ja ne znam ni jednu curu koja ide sama u grad, ne znam u opste nikoga ko sam ide u grad. Tu je drustvo. A i te devojke nisu glupe. Sad im neko ponudi pice, jos i jos.... pa valjda ce neko da reaguje

    Citat lady u crveno kaže:
    Slazem se da osnovcima nije mesto u kaficu, i ja sam do 15-e godine sedela u parku i setala se sa drugaricama, ali ne vidim zasto bi srednjoskolci sedeli u parku.
    Ajd' neka mi neko da jedan logican razlog, zasto osnovcima nije mesto u kaficu?! Znaci mi nemamo pravo da se zezamo dok ne krenemo u 1. srednje?! Hau jes nou.

    i ja sam do 15-e godine sedela u parku i setala se sa drugaricama, ali ne vidim zasto bi srednjoskolci sedeli u parku.
    I Kraljevo ima parkove, al' park je za preko dana. Ajde zekonjo doci ovamo, pa da se prosetamo po parku, neosvetljenom parku. Pa tamo je mnogo veca mogucnost da vas neko napije, otme ili... znate vec sta.

    jednom sam zakasnila desetak minuta i pala zabrana izlazaka pola mjeseca.
    Ok je da roditelji odredjuju do kada mozemo da ostajemo, al' sta ce tu koji klinac drzava da nam ogranicava?!

  13. #13

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Citat vlado kaže:
    A sta, sad je sva omladina gey pa ne muvamo zemske To je sasvim normalno s tim sto je grad jos povoljnije mesto za muvanje.
    Nigde to nisam rekao. Imam ja drugove i drugarice koji imaju mlađu braću i sestre i znam kako se danas tinejdžeri zabavljaju - ožderi se što više, duni koji džojus, budi faca do kraja i izvuci koju lajnu, ubrljavi se ko majka i ispadni faca. Sestra od najbolje drugarice me svaki put kada odem do nje sačeka sa novim biserom svojih drugara. Bre, stomak mi se okrene. Ja ne razumem te roditelje, koji ne primete da im je rođeno dete došlo iz grada narađeno svim i svačim.

    Citat vlado kaže:
    Ko bre meni ima da kaze od koliko do koliko cu ja da budem u gradu, sem mojih matoraca. Ama bas niko, a ponajmanje drzava
    Ne možeš tako gledati na stvari. Tako možeš da kažeš saobraćajcu - meni je moj tata dozvolio da pregazim tri pešaka, ko si ti da se buniš. Ili, da budem malo manje radikalan - meni je moj tata rekao da se ne vezujem, ko si ti da mi uzmeš 1.000 din.

    Citat vlado kaže:
    Ja ne znam ni jednu curu koja ide sama u grad, ne znam u opste nikoga ko sam ide u grad. Tu je drustvo. A i te devojke nisu glupe. Sad im neko ponudi pice, jos i jos.... pa valjda ce neko da reaguje
    Društvo mogu biti i dve osobe. A ako te dve osobe pokupe jedna od druge najgore osobine, onda nastaje katastrofa.

    Citat vlado kaže:
    Ajd' neka mi neko da jedan logican razlog, zasto osnovcima nije mesto u kaficu?! Znaci mi nemamo pravo da se zezamo dok ne krenemo u 1. srednje?! Hau jes nou.
    Vlado, kako možeš da postaviš takvo pitanje? Pa upravo zato jer su osnovci. Jednostavno nije normlano da neko ko ide u osnovnu školu ostaje posle 23 časa u kafiću. Evo ti idealan primer da vidiš malo bolje neke stvari - zamisli da alkos postavi pitanje "zašto ja ne smem da vozim kada sam pijan?"

    Citat vlado kaže:
    I Kraljevo ima parkove, al' park je za preko dana. Ajde zekonjo doci ovamo, pa da se prosetamo po parku, neosvetljenom parku. Pa tamo je mnogo veca mogucnost da vas neko napije, otme ili... znate vec sta.
    A što si zapeo za parkove? Ne teram ja vas u parkove. Ne vidim ništa loše da neko ko je osmi razred ode do centra grada, oko 7-8 sati, prošeta se, na svakoj drugoj klupi će sresti nekog drugara, odu do kafića, popiju sok, pojedu sladoled i vrate se kući.

    Citat vlado kaže:
    Ok je da roditelji odredjuju do kada mozemo da ostajemo, al' sta ce tu koji klinac drzava da nam ogranicava?!
    Radi vaše bezbednosti i sigurnosti. Kada jednog dana budeš imao decu - sve će ti biti kristalno jasno. Jednostavno, sve u svoje vreme. Taj zakon važi svuda svetu i ne vidim zašto bismo mi bili izuzetak.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  14. #14

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Zaista lep odgovor, hvala na tome sto si mi malo otvorio oci, but...

    Ne možeš tako gledati na stvari. Tako možeš da kažeš saobraćajcu - meni je moj tata dozvolio da pregazim tri pešaka, ko si ti da se buniš. Ili, da budem malo manje radikalan - meni je moj tata rekao da se ne vezujem, ko si ti da mi uzmeš 1.000 din.
    To je druga stvar. Pa nije isto boraviti u kaficu posle ponoci i zgaziti coveka , tj ne vezati pojas

    Vlado, kako možeš da postaviš takvo pitanje? Pa upravo zato jer su osnovci. Jednostavno nije normlano da neko ko ide u osnovnu školu ostaje posle 23 časa u kafiću. Evo ti idealan primer da vidiš malo bolje neke stvari - zamisli da alkos postavi pitanje "zašto ja ne smem da vozim kada sam pijan?"
    Ali zasto svi mislite da kada osnovci izadju, obavezno ze napiju?
    Ja sam ziv primer da to nije tacno ( pitaj Gogoa ako meni ne verujes )

  15. #15

    Odgovor: Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina

    Citat vlado kaže:
    To je druga stvar. Pa nije isto boraviti u kaficu posle ponoci i zgaziti coveka , tj ne vezati pojas
    E, a to je dobitna kombinacija - kada imaš nekih 16-17 godina i nikako da dočekaš 18-tu, pa mazneš ćaletu auto, budeš faca, još želiš da pokažeš da umeš i pijan da voziš i milina.

    Citat vlado kaže:
    Ali zasto svi mislite da kada osnovci izadju, obavezno ze napiju?
    Ja sam ziv primer da to nije tacno ( pitaj Gogoa ako meni ne verujes )
    Nigde ja nisam rekao da se ti napijaš i drogiraš. Ali to je prokleta generalizacija. Svaka tebi čast na tome. I tvojim roditeljima takođe. Ali znaš kome treba da se obratiš povodom ovog zakona? Klincima zbog kojih je uveden. Oni su ti krivi i i niko više. Zbog šiptara mi smo na crnoj šengen listi. A ni ti, ni ja, ni Gogo, ni Megi, ni Skvo, ni Najgora, ni Euridika, ni Lady in red nisu nikad prelazile granicu na divljaka i išle da švercuju drogu, pa ipak niko od nas ne može da napusti Srbiju, a da ne propljuje krv dok ne dobije vizu. Kapiš?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zabraniti ultradesničarske organizacije?
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 163
    Poslednja poruka: 30.04.2011, 10:21
  2. NATO bombardovanje SRJ, deset godina posle
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.03.2009, 08:55
  3. Godina više ili godina manje?
    Autor yige_gui u forumu Filozofija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.03.2009, 23:22
  4. Zainteresovan za seks posle 111 godina
    Autor Sokica u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 27.01.2009, 15:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •