Adventisti
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Adventisti

  1. #1

    Adventisti

    Voleo bih da cujem vase misljenje o adventistima dobre i lose strane ali ako moze bez vredjanja ljudi koji pripadaju toj crkvi ili sekti.
    Radi drugome sto bi ti voleo da rade tebi

  2. #2

    Odgovor: Adventisti

    Evo,evooo,stizhe mishljenje,naravno,bez vredjanja...Opet je tu,po sistemu,"ja pravim kintu,a vi se zamajavajte"...I to,"prouchavanjem biblije",ni manje,ni vishe...Krastite se pravilno (samo kako je recheno i zapisano,a ko je to rekao,a i zapisao,nije ni bitno),verujte u drugi Isusov dolazak( iako niste sigurni da je bilo i prvog),ne verujte u ikone (jer Bog lepo reche,"ne pravi idola,niti mu se moli"),a Sveto Trojstvo,je ustvari Jedn Celina( ne pitajte kako to mozhe,setite se Neskafe 3 u 1-iliti Bog je mudar,najmudriji,neke stvari ljudski mozak ne mozhe da shvati,samo bozhiji),i.t.d.
    Ali,nikako ne zaboravite,da krajem meseca u crkvu donesete "desetak"...
    To ti je,otprilike,10 % mesechne zarade...Sad,zavisi kol`ko zaradjujesh,sam izrachunaj...
    Svi smo isti,svi smo jednaki,ali postojimo mi,koji ubiramo "desetak",i koji drzhimo predavanja...
    Na pitanje,otkud razlichite rase ljudi na Svetu,odgovaraju sa:"Jedna zhena je rodila 3 deteta,jedno zhuto,drugo crno i trece belo"...Da,da,neka "rodna zhena bila...
    A da ti ne pricham,kako odgovaraju na pitanje:"Otkud fosili dinosaurusa,kad je Zemlja stara samo 6.000 godina?"
    Oni kazhu (ja sam lichno chuo odgovor),da ih je Bog tu postavio,da testira nashu veru...
    Kako koji Bog?
    Pa svemoguci,svemudri,svenajpametniji...
    Me Bring Da Enlightenment...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •