Da li ste aktivni član neke stranke? - Strana 4
Strana 4 od 11 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 164
  1. #46

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    I dalje u SRS da se zna, tek onako usput.

    Zoran
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  2. #47

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Bio sam u LSV, RV (RDSV), a batalio ih kada se pojavio OTPOR. Da kažem da sam se 2002 (nakon povratka iz vojske) opet vratio u Reformiste ali samo zbog drugara i mogućnosti da idem na razne seminare političke edukacije. Nisu želeli da mi daju ispisnicu pa sam iskoristio priliku da izađem iz stranke kada se ona raspala.

    Hoću da kažem da sam ostao dosledan svojim stavovima a kako su stranke u kojima sam bio odskakale od mog razmišljanja, tako sam ih i menjao.

    Bio sam u OTPOR-u 1998-2000 što je bio vrhunac mog angažovanja i kreativnog izražavanja protivljenja diktaturi. Pred izbore 2000. godine jedna strana novinarka me je pitala "Šta ćeš raditi kada padne Milošević?" odgovorio sam joj da ako me bude nešto zanimalo, da će to da budu Zeleni. Tako se i desilo.

  3. #48

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Da, član sam Opštinske stranke Pančevo od osnivanja, na prošlim izborima našao sam se na njihovoj listi. Trenutno sam član mesnog odbora i predsednik omladine stranke. Lokalne stranke su u boljoj poziciji jer ne moraju da slušaju direktive glavnih odbora smeštenih u Beogradu ili Novom Sadu, vec imaju potpunu slobodu u odlucivanju. Ponosan sam na neke akcije koje smo sproveli u saradnji sa ostalim strankama i NVO, jedino nam se u akcijama nažalost nisu prikljucili omladinci SRS, jer oni "ljude dele na sposobne i nesposobne" ( Aleksandar Vučić), a tih njegovih reci se u svim odborima SRS pridržavaju. Ne napadam radikale, možda je kriv njihov odbor u Pančevu. Ali i smatram kad su u pitanju neki krupni problemi treba saradjivati!

  4. #49

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    nisam.

    /me član ekološkog pokreta....
    ako to išta govori
    tvoj poslednji umski patuljak...

  5. #50

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    necu da moj um postane rob tudjih interesa i ideja,samo sam svoj i pripadam sebi,i nikada mi nece isprati mozak nijedna politicka opcija,mislim zdravo

  6. #51

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Član sam Demokratske stranke već nekoliko godina, ali nisam preterano aktivan. Malo pomognem oko predizbornih aktivnosti, član sam biračkog odbora ... čisto da ne budem samo deo glasačke mašine

  7. #52

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nisam.

    Bila sam član SKJ.

    But.
    Od kada je došla GoZZila ..

    i poželela da vlada .. i u tome uspela.. i uništila sve što se uništiti dalo (a sa te pozicije se skoro sve uništiti dalo)
    i pretvorila Srbiju u svoju prćiju ...

    ja sam se nad pojmom politike - zGrozzila ...


    _______________


    a ni sanjala nisam da će posle deratizacije i uspešne likvidacije te jedne GoZzile ...
    da se nakote ... nagnjezde ... i nastupe u čoporima, stadima i krdima svi ostali manji i veći reptili-debili

    i njihovi mutanti.





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #53

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    hmm jesam, vec neke tri godine... Od punoletstva valjda U pocetku mi je bilo donekle zanimljivo pa sam bila aktivna... Radila promocije po centru za vreme predizborne kampanje
    I fotografisala se sa letke Valjda da se vidi da stranka ima mladje clanove

    Ali ubrzo mi dosadilo.. Tako da mi se trenutno aktivnost svodi u godisnjem placanju clanarine
    Everybody Wants to be a Cat

  9. #54

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Ne bih drugačije da napišem da me ne shvate pogrešno, ali bih ipak da naznačim: mnogo normalnih ljudi nije član nijedne stranke.

    ____________

    To znači da aktuelne stranke nemaju šta ponuditi u svom programu "svim" normalnim ljudima.

    ____________________

    Inače i ja spadam u tu grupu normalnih ljudi, koji nisu Članovi. I žalim one normalne koji su Članovi, jer bezuspešno pokušavaju svoju partiju da načine boljom. Trenutno... ipak im želim uspeh nadalje,...jer je to, kao, za "opšte dobro".
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  10. #55

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Ne i verovatno nikada neću biti,osim ako mi ponestane i ovo malo zdrave pameti...te ne budem imala šta drugo da radim u životu...ma ni tad.

  11. #56

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Ne, nisam. Inače, nemam pozitivno mišljenje niti o jednoj jedinoj stranci u našem političkom prostoru, samo što, naravno, od gorih postoje još i gori...

    Ali, priznajem da sam bio dosta sklon programimam i aktivnosti pojedinih stranaka, kao što su SOP (stranka običnih pijanica) i SDA (seks, droga, alkohol), tako da sam i dan danas njihov simpatizer...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #57

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Članica jesa, ali ne aktivna
    jer
    mi se ne svidja rukovodstvo stranke, simpatišem samo ideju..
    I nemam živaca da ratujem sa ljudima kojima je jedini cilj u životu moć
    mene to ne zanima.
    Cenim da su političari i politikanti najgori ljudi.
    Neću da budem jedna od njih
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #58

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    podrzavam ideju jedne stranke
    nisam clan
    nikad nisam bila clan nijedne stranke,niti su moji u porodici
    i u vreme SKJ i u vreme SpS i JUL-a,mi smo bili van
    slazem se sa Isaharom da je na lokalnom nivou to politikanstvo najgore vrste
    ne mozes ni u trafici da radis ako nemas vezu u vladajucoj koaliciji
    e pa,odbijam da sedim i da se smeskam kurti i murti ukoliko ih intimno ne cenim
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #59

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    ne,ali ozbiljno se razmišljam da postanem član neke...konstantno prodaješ muda za bubrege i još kinta padne...

  15. #60

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nisam. Naravno, tim se ponosim ...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

Strana 4 od 11 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Politicke stranke
    Autor lenjivica u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.10.2010, 13:31
  2. Program moje političke stranke
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 15:54
  3. U ime svih nas iz 50 i neke...
    Autor Temly u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.03.2009, 11:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •