Da li ste aktivni član neke stranke? - Strana 8
Strana 8 od 11 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 164
  1. #106

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    @ Uprolazu

    Znaš šta ?

    Nije nemoguće da:
    ja zbog svoje zaljubljenosti u Tita i opsednutosti Slobom,
    i ti zbog urađene lobotomije,


    ne možemo da vidimo sve ono što svi ostali Hepi Serbian PipLsi vide oko sebe ... i oko nas.
    Ne vidimo da letu krokodili ... nisko doduše ... ali letU ...
    I zmajevi letU ... ako je belo (nebo) još čišće ...


    Nije uopšte nemoguće !


    Znaš !?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #107

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    ček...a da ipak stvarno napravimo paralelu pravu...

    nema rata?Light motiv

    sloboda štampe...ne pije vodu
    demagogija...uznapredovala žestoko
    policija bije demonstrante...to je sada legalno(smejao bi se da nije žalosno)
    životni standard...otišo po k****(smejem se,al ironično)
    ..........

    da da,Srbija...nema rata,napravljene 3 ulice,lopovi lapaju ko nikad(izuzev '93.)...ćiti i budi hapy...

    :srećaradostblagostanje:
    Pazi sad...mrzelo me da kuckam opširno, al' pošto kapiram da si u to vreme bio slinavko kome je mama još uvek brisala goozu a ovde glumiš da možeš po sećanju da uporediš bilo šta, sad će čika B. da ti napravi poređenje:

    Nema rata. Da. Samo to bi trebalo da je dovoljno.

    Nema "nepravednih i ničim izazvanih" sankcija.

    Nema JSO-a.

    Sloboda štampe? Trenutno je ima i previše. Ono što može da se pročita u Kuriru , npr., prevazilazi i Treće oko. Šta li bi ti još hteo, pitam se?

    Demagogija uznapredovala? Ti dečko nemaš pojma šta je demagogija...demagogija je kad tadašnju Politiku članovi SPS-a dobijaju besplatno na svim kioscima, kad se besplatno deli narodu po poštama kako bi bili "obavešteni" o zbivanjima u zemlji i svetu...demagogija je istorijska pobeda nad Nato-om...demagogija je "svi Srbi u jednoj državi"... a granica te države je Karlobag-Ogulin-Virovitica, i tako dalje i tako bliže...

    Policija bije demonstrante? Kako uopšte možeš da porediš današnje delovanje policije sa sistematskim prebijanjem i ubijanjem - što običnog naroda, što političkih protivničkih lidera?

    Životni standard? Kakav je bio devedesetih, majke ti? Ja ću da ti kažem: radio sam za benzin (koga nije bilo na pumpama) i poneki izlazak, molio boga da mi ne rikne, recimo, frižider ili tv jer ne bih imao odakle da ga popravim, kamoli kupim novi. Danas nema više ni penzionera koji za svoju penziju mogu da kupe tri kutije šibica (da, da, radio sam u vreme inflacije i gledao ih kako plaču, uz pitanje "Šta ću ja da jedem?", a u Bgd-u se populacija golubova na ulicama u to vreme značajno proredila), nema više avetinjski praznih samousluga, ne moraš da ideš u Bugarsku po limenku coca cole ni u Suboticu da bi kupio ventilator, benzin možeš da kupiš na pumpi, a ne kod uličnih prodavaca sa čijim benzionom auto radi i kad mu ukineš kontakt. Ja bih rekao da je životni standard opao samo švercerima i preprodavcim, bilo koje robe.

    Nema više izbegličkih kolona, nema žena sa crnim maramama, nema muškaraca sa pogledima koji nisu ovde.

    Nema Miloševića.

    Lopovi lapaju ko nikad...ovo je toliko glupo da ne znam šta bih prokomentarisao, al' probaću: do 2000 je država bila lopov, otimajući svojim građanima pare preko raznih Jugoskandika, Dafimenta, zajmova za preporod i svega ostalog, ulazeći u direktnu spregu sa kriminalom, praveći heroje od najvećeg društvenog šljama (Arkan, na primer)...toga vše nema.

    Je l' ti žao?

  3. #108

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Pazi sad...mrzelo me da kuckam opširno, al' pošto kapiram da si u to vreme bio slinavko kome je mama još uvek brisala goozu a ovde glumiš da možeš po sećanju da uporediš bilo šta, sad će čika B. da ti napravi poređenje:

    Nema rata. Da. Samo to bi trebalo da je dovoljno.
    Šta,nema rata...uspeh vam je

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nema "nepravednih i ničim izazvanih" sankcija.
    Ima,raspitaj se zašto stvarno paypall nije dostupan u Srbiji recimo...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nema JSO-a.
    Ima žandarmerije...koja ubija,samo sada je to legalno...zaboravio sam,sorry

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Sloboda štampe? Trenutno je ima i previše. Ono što može da se pročita u Kuriru , npr., prevazilazi i Treće oko. Šta li bi ti još hteo, pitam se?
    Da neki sa rasparenim šoljicama(pošto jadni nemaju) pređu na socijalnu pomoć i manu se ekonomije recimo...

    Da ne slušam ministarku ekonomije koja kaže kad bi štedeli preko državnih institucija to bi značilo ukidanje policije ili vojske ili zdravstva(di vam je administracija kojekakva?nije to njeno demagogija,jok more)


    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Demagogija uznapredovala? Ti dečko nemaš pojma šta je demagogija...demagogija je kad tadašnju Politiku članovi SPS-a dobijaju besplatno na svim kioscima, kad se besplatno deli narodu po poštama kako bi bili "obavešteni" o zbivanjima u zemlji i svetu...demagogija je istorijska pobeda nad Nato-om...demagogija je "svi Srbi u jednoj državi"... a granica te države je Karlobag-Ogulin-Virovitica, i tako dalje i tako bliže...
    Zamalo pa da mi te bude žao

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Policija bije demonstrante? Kako uopšte možeš da porediš današnje delovanje policije sa sistematskim prebijanjem i ubijanjem - što običnog naroda, što političkih protivničkih lidera?
    lako...ko izdao naredbu se poseče drveće ispred skupštine pred atentat na onog kako se zvaše?Otišli oni,stigli novi u rukavicama...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Životni standard? Kakav je bio devedesetih, majke ti? Ja ću da ti kažem: radio sam za benzin (koga nije bilo na pumpama) i poneki izlazak, molio boga da mi ne rikne, recimo, frižider ili tv jer ne bih imao odakle da ga popravim, kamoli kupim novi. Danas nema više ni penzionera koji za svoju penziju mogu da kupe tri kutije šibica (da, da, radio sam u vreme inflacije i gledao ih kako plaču, uz pitanje "Šta ću ja da jedem?", a u Bgd-u se populacija golubova na ulicama u to vreme značajno proredila), nema više avetinjski praznih samousluga, ne moraš da ideš u Bugarsku po limenku coca cole ni u Suboticu da bi kupio ventilator, benzin možeš da kupiš na pumpi, a ne kod uličnih prodavaca sa čijim benzionom auto radi i kad mu ukineš kontakt. Ja bih rekao da je životni standard opao samo švercerima i preprodavcim, bilo koje robe.
    '93.-u zaboravi care...životni standard je opao svima kojima ''iz džepa 2 prsta'' ne viri članska karta trenutno Kako si ti dobio posao?
    Zađi malo među ljude i razmisli što crni bilansi i kojekakve stvari se događaju...porasto si,pa i zaboravio da vidiš svet oko sebe izgleda

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nema više izbegličkih kolona, nema žena sa crnim maramama, nema muškaraca sa pogledima koji nisu ovde.
    ???

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nema Miloševića.
    ima Tadića zato

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Lopovi lapaju ko nikad...ovo je toliko glupo da ne znam šta bih prokomentarisao, al' probaću: do 2000 je država bila lopov, otimajući svojim građanima pare preko raznih Jugoskandika, Dafimenta, zajmova za preporod i svega ostalog, ulazeći u direktnu spregu sa kriminalom, praveći heroje od najvećeg društvenog šljama (Arkan, na primer)...toga vše nema.
    Zato su tu gomile akciza,krediti sačuvaj bože,o privatizaciji da ne govorimo,pa onda porezi na sve i svašta(porez na gorivo veći nego njegova cena kad se dopremi na pumpu recimo)

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Je l' ti žao?
    Pozadinaca koji ispiraju mozak narodu?
    nikad,samo mi žao naroda...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 24.07.2009 u 23:50

  4. #109

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?



    uf,sto ja mrzim ovu mentalnu masturbaciju......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #110

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Ma lepo je videti da ima onih koji veruju da će iznutra nešto promeniti .
    Video sam da su tako i Miloševića "promenili"...kroz institucije .
    Gospode...kako je malo potrebno nekima da počnu da se osećaju iznad naroda . Jbg...jeftino se ljudi kupuju ovde i posle za džabe glume bilborde vlastodržcima.
    - Da ova vlast nečemu valja, narod bi bolje živeo;
    - Da lažu već više od decenije, lažu (samo on da "padne" sutra smo u Evropi);
    - Da se namnožilo podrepaša, namnožilo se (pišljivih 20000 novozaposlenih u saveznoj administraciji),
    - Da se ne donose zakoni koje su obećali (jer utiču na finansiranje partija);
    - Da je Srbija u mnogo goroj ekonomskoj situaciji nego pre (šta vredi imati u izlogu ako nemaš u džepu)
    -Da li je bilo koja partija položila račune za predizbornu kampanju ? Kome vlasti polažu račune ? I dokle će da cede suvu drenovinu (dok još ima da se proda ono što je "Sloba upropastio" );
    - Šta bi sa parama sa Kipra, aferom Bodrum, Kolesarom i kompanijom, zakonom o restituciji...etc ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #111

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    zeV...


    ...da skratim priču: svako ko ozbiljno misli da je danas gora društvena i materijalna situacija nego devedesetih (a da u to vreme nije bio švercer benzina, cigareta, šećera, ulja (ono, stani u red za 2 litra ulja) i sl.) bi trebao da se ozbiljno zabrine za sebe, stavi prst na čelo i pomisli: gde ja to grešim?

    @Uprolazu:

    pre ili kasnije počneš da pišeš samo da bi nešto napisao, očajnički pokušavajući da miša izjednačiš sa slonom. Nego, stvarno, koliko imaš godina? Al' nemoj da lažeš, proveriću.



    P. S. Primećujem da je tolerantni gdin Sivi došao do zaključka da se svaki član bilo koje stranke jeftino prodao, dok je on ponosno izvan svega toga. ("...smejem se, smejem se, smejem se, a plakao biiiiiiih..."). O ostalim zaključCima od vitalnog značaja za ovo društvo ne bih, mrzi me trenutno...

  7. #112

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ma lepo je videti da ima onih koji veruju da će iznutra nešto promeniti .
    Video sam da su tako i Miloševića "promenili"...kroz institucije .
    Gospode...kako je malo potrebno nekima da počnu da se osećaju iznad naroda . Jbg...jeftino se ljudi kupuju ovde i posle za džabe glume bilborde vlastodržcima.
    - Da ova vlast nečemu valja, narod bi bolje živeo;
    - Da lažu već više od decenije, lažu (samo on da "padne" sutra smo u Evropi);
    - Da se namnožilo podrepaša, namnožilo se (pišljivih 20000 novozaposlenih u saveznoj administraciji),
    - Da se ne donose zakoni koje su obećali (jer utiču na finansiranje partija);
    - Da je Srbija u mnogo goroj ekonomskoj situaciji nego pre (šta vredi imati u izlogu ako nemaš u džepu)
    -Da li je bilo koja partija položila račune za predizbornu kampanju ? Kome vlasti polažu račune ? I dokle će da cede suvu drenovinu (dok još ima da se proda ono što je "Sloba upropastio" );
    - Šta bi sa parama sa Kipra, aferom Bodrum, Kolesarom i kompanijom, zakonom o restituciji...etc ?
    Samo bi(nema ga H,kome smeta u vodovod da se žali) da napomenem koleZi Sivom da bi trebao da ćuti i gleda lopurde i vlastodršce jer nam je bolje nego '90.-ih...stvarno kolega kako vas nije sramota da budete protiv gospodina Tadića i njegovog kadra tipa Neda Arnerić(koja ''zna'' tablicu množenja npr...)...da li ste vi svesni gospodine da bi Srbija ličila na Iran da nije skinut SM,a ovako ipak ličimo na neku banana repupliku više...progres kolega,progres,perspektiva za mlade(pod uslovom da su 3 fakulteta završili i član su kineske stranke)...inače kolega,znate vi kako se živi u Beogradu,nemojte tako...delta city,belvil,ovo-ono...

    @LH
    SM-a skinuo narod ili DS?
    SM-a skinula ujedinjena opozicija ili DS?
    Povlačiš znak jednakosti i svojataš apsolutno sve što je urađeno samo za jednu stranku,pa i sebe samog...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 25.07.2009 u 10:22 Razlog: lh

  8. #113

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Samo bi(nema ga H,kome smeta u vodovod da se žali) da napomenem koleZi Sivom da bi trebao da ćuti i gleda lopurde i vlastodršce jer nam je bolje nego '90.-ih...stvarno kolega kako vas nije sramota da budete protiv gospodina Tadića i njegovog kadra tipa Neda Arnerić(koja ''zna'' tablicu množenja npr...)...da li ste vi svesni gospodine da bi Srbija ličila na Iran da nije skinut SM,a ovako ipak ličimo na neku banana repupliku više...progres kolega,progres,perspektiva za mlade(pod uslovom da su 3 fakulteta završili i član su kineske stranke)...inače kolega,znate vi kako se živi u Beogradu,nemojte tako...delta city,belvil,ovo-ono...
    ...interesantno je kako uvek mišići koji, recimo, ne smeju da se pokažu ni na ovakvom sajtu ličnim podacima daju sebi za pravo da pljuju ljude kao što je, na primer, Neda Arnerić.

    Dobro, koliko imaš godina? Sramota te da kažeš? Pomisliće neko da si još uvek neiživljeni balavac koji je u zlatnim devedesetim piškio u gaće a ovde se širi vrsnim poznavanjem fabule radnje?

  9. #114

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...interesantno je kako uvek mišići koji, recimo, ne smeju da se pokažu ni na ovakvom sajtu ličnim podacima daju sebi za pravo da pljuju ljude kao što je, na primer, Neda Arnerić.

    Dobro, koliko imaš godina? Sramota te da kažeš? Pomisliće neko da si još uvek neiživljeni balavac koji je u zlatnim devedesetim piškio u gaće a ovde se širi vrsnim poznavanjem fabule radnje?
    Što bi se pokazivao na ovakvom sajtu?
    Ili uopšteno bilo gde?

    Što se tiče mog viđenja stvari,njega znaju svi koji me poznaju..a sad da vidimo otkud tebi potreba da se prikazuješ na ovakvom sajtu?Eno ti facebooka pa se druži,komuniciraj u tom vidu u kom želiš...

  10. #115

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Što bi se pokazivao na ovakvom sajtu?
    Ili uopšteno bilo gde?

    Što se tiče mog viđenja stvari,njega znaju svi koji me poznaju..a sad da vidimo otkud tebi potreba da se prikazuješ na ovakvom sajtu?Eno ti facebooka pa se druži,komuniciraj u tom vidu u kom želiš...
    Koliko imaš godina...i plamena u očima...


    ...znači, to je to...žutokljunac koji pravi paralele iz vremena kad je imao 10-ak godina...ti si neko mLogo napredno dete...

    ...vidi sad, postoje tu dva citata:

    "Što se qrchish kad ne znaš da letiš?" iz jednog vica

    "...je l' vidiš sa kakvim se predznanjem ulazi u kafanu?" iz Lajanja na zvezde

    Pisanje radi pisanja je disciplina u kojoj se pre ili kasnije zaglibiš i ostaneš u blatu sopstvenih praznih priča.

    Ali bitno je da si ti napljuvao Nedu Arnerić. Baš si je naučio pameti.

  11. #116

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Koliko imaš godina...i plamena u očima...


    ...znači, to je to...žutokljunac koji pravi paralele iz vremena kad je imao 10-ak godina...ti si neko mLogo napredno dete...

    ...vidi sad, postoje tu dva citata:

    "Što se qrchish kad ne znaš da letiš?" iz jednog vica

    "...je l' vidiš sa kakvim se predznanjem ulazi u kafanu?" iz Lajanja na zvezde

    Pisanje radi pisanja je disciplina u kojoj se pre ili kasnije zaglibiš i ostaneš u blatu sopstvenih praznih priča.

    Ali bitno je da si ti napljuvao Nedu Arnerić. Baš si je naučio pameti.

    Ma bitna stvar je da si ti ''dokazao'' kako je DS zaslužan za rušenje SM-a,i sad svi treba da ih gledamo ko bogoveIpak su nas spasli bede(kupi mi majko top)

    O deko,pa od pada SM-a prošlo mlogo vremena,a životno standard i dalje nikakavČak šta više i nije puno otišao gore...

  12. #117

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku

    Ma bitna stvar je da si ti ''dokazao'' kako je DS zaslužan za rušenje SM-a,i sad svi treba da ih gledamo ko bogoveIpak su nas spasli bede(kupi mi majko top)

    O deko,pa od pada SM-a prošlo mlogo vremena,a životnO standard i dalje nikakavČak šta više i nije puno otišao gore...
    Ko je to dokazivao? Ti očigledno imaš problem sa pažnjom.

    Je li, kakva je ovo nepovezanost? Jede maca jezik?

    Dobro, neće čika više da maltretira malog uProlazića...buci, buci...





    P. S. Ajde priznaj, koliko imaš godina? Ovde smo svi naši, ionako.

  13. #118

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ko je to dokazivao? Ti očigledno imaš problem sa pažnjom.

    Je li, kakva je ovo nepovezanost? Jede maca jezik?

    Dobro, neće čika više da maltretira malog uProlazića...buci, buci...





    P. S. Ajde priznaj, koliko imaš godina? Ovde smo svi naši, ionako.

    Idi bre u...


    25

  14. #119

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku

    Idi bre u...


    25
    Pa da. '93 si imao 9 godina, i ti ćeš tu nešto da praviš paralele. Budem li te čuo još jednom, ima da dođem u rodni ti megalopolis i da ti napunim bulju šimikama.

    E, takoo...

  15. #120

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Pa da. '93 si imao 9 godina, i ti ćeš tu nešto da praviš paralele. Budem li te čuo još jednom, ima da dođem u rodni ti megalopolis i da ti napunim bulju šimikama.

    E, takoo...


    pa da,kad su vaše pune nižerangiranim članovima,ni nožice ne mogu da palacaju više

    čiju li si ti napunio


Strana 8 od 11 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Politicke stranke
    Autor lenjivica u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.10.2010, 13:31
  2. Program moje političke stranke
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 15:54
  3. U ime svih nas iz 50 i neke...
    Autor Temly u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.03.2009, 11:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •