Da li ste aktivni član neke stranke? - Strana 3
Strana 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 164
  1. #31

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    nema politika u moja butika
    neunistiva zlojebaba!

  2. #32

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    ziva glupost

  3. #33

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Члан СРС од оснивања.
    Član sam LDP-a, ne baš od osnivanja ali neka opcija, kontrateža tvojim radikalima mora da postoji.
    Slažem se da po članstvu i podršci u biračkom telu to nije tako ali vremenom će se situacija promeniti nabolje za Srbiju.

  4. #34

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nemam nista protiv Sirijuse to sto postojimo i ti i ja kroz nase politicke opcije jeste demokratija.

    Ajd pa srecno nam bilo sa ovima sto dodjose.

    Zoran Matic

  5. #35

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Od pre neki dan-SPO.Zašto?Normalnim Srbima je jasno jer i oni su ili u SPO ili su simpatizeri.S verom u Boga,za Kralja i Otadžbinu!!!Srbija Majka!!! Dušmani STOP!!!Pederi STOP!Narkomani STOP!Izdajnici STOP!I sav ostali ološ STOP!!!

  6. #36

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Postujem misljenje svakog od vas, a sada cu vam izneti svoje misljenje o politici i clanstvu u strankama:
    Politika, ta kurva nad kurvama, nikada nije podrzavala narod, vec samo pojedince i to one na najvisem drzavnom polozaju koji preko noci postanu milioneri. Nikada nisam bio clan niti jedne stranke, a neverujem ni da cu ikad biti . Politikom se ne bavim uopste, ali imam Srpski orjentisane misli, i dovoljno pameti da umem da razlikujem sta znaci stvarni izbor naroda, a sta izbor koji nam namece Solana i njegovi pajtosi, i B92 tako da na glasanje ipak izlazim i ispunjavam gradjansku duznost-da bih bio bar donekle kontra teg Solane i ostalih u ekipi. Sve stranke se medjusobno napucavaju, glume nesto, a kad sidju sa skupstinske govornice izmedju sebe se izljube i izdele lovu koju su izlopovisali od naroda. Narod glupav, pa ih svata zdravo za gotovo, misli ako je neki politicar neke stranke nesto rekao, to je tako i nikako drugacije, i onda izmedju sebe pocnu da se svadjaju i jedni druge napucavaju i to onim najgorim bljuvotinama, trudeci se da svoje neistomisljenike (a pripadnike svog naroda!!!) predstave u svetu kao najgore, kao zlocince, kao nepismene, i ... dok se njihovi fanovi (predstavnici stranaka) cascavaju picencem i mezencem, i plase se samo za svoj holesterol i trigliceride.
    ...................

  7. #37

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    nema politika u moja butika

    Nisam clan ni jedne stranke,jednostavno me politika ne zanima
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  8. #38

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nisam jos uvek clan nijedne stranke
    Tacnije cekam da se osnuje neka normalna stranka u Vojvodini.
    Nadam se da ce se u novoj generaciji i neko posten odluciti na bavljene politikom, jer sada ovi na kojoj god strani bili nama je svejedno dali je orjentacija vezana za levi ili desni dzep.
    Dajem punu podrsku ako se neko bar malo posten oduci na bavljenje politikom SAMO NAPRED.

  9. #39

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nisam stranacki opredeljena iz razloga sto ne poznajem toliko program odredjenih politickih stranaka a posto nista u zivotu ne radim ofrlje ne bih volela da donesem neku odluku u manjku informacija zbog koje cu se posle nekoliko nedelja, meseci, godina kajati...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  10. #40

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Aktivan sam chlan Lige socijaldemokrata Vojvodine, i posredno, koalicije LDP-GSS-SDU-LSV... Mislim da tu nema puno filozofije, jednostavno sam prochitao program stranke od 100 strana, koji nikako nije na brzinu smishljen, i nije pun pustih mashtanja shta bi trebalo uraditi, vetj i kako... Uostalom, rezultati se u Pokrajini i vide, tako da nema filozofije...

    Nisam nikad menjao stranku, niti tju, i napustitju LSV samo onog momenta kada se moje mishljenje, ne bude poklapalo sa programom stranke...

    Inache, u LSV, nismo poslushnici, i sa ponosom mogu da kazhem, da smo jedna od retkih stranaka, koja uvazhava razlichitost mishljenja...

    Naravno, nikad se nisam stideo svog politichkog opredeljenja, niti tju ikad to kriti...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  11. #41

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat Galahad kaže:
    Nisam nikad menjao stranku, niti tju, i napustitju LSV samo onog momenta kada se moje mishljenje, ne bude poklapalo sa programom stranke...

    Naravno, nikad se nisam stideo svog politichkog opredeljenja, niti tju ikad to kriti...

    Svaka cast druze na ovim stavovima, radio sam nekada u drzavnom organu i to sto sam bio clan SRS obilo mi se o glavu u jednom delu, ali zarad nekih sitnih interesa nisam kao ostali otisao i uclanio se u sve moguce stranke da bih vadio knjizice po potrebi.

    Zoran
    Poruku je izmenio Lillith, 23.05.2007 u 07:06 Razlog: citat

  12. #42

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Član sam LSV !Aktivan i član Gr.O. LSV !

  13. #43

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Postujem misljenje svakog od vas, a sada cu vam izneti svoje misljenje o politici i clanstvu u strankama:
    Politika, ta kurva nad kurvama, nikada nije podrzavala narod, vec samo pojedince i to one na najvisem drzavnom polozaju koji preko noci postanu milioneri. Nikada nisam bio clan niti jedne stranke, a neverujem ni da cu ikad biti . Politikom se ne bavim uopste, ali imam Srpski orjentisane misli, i dovoljno pameti da umem da razlikujem sta znaci stvarni izbor naroda, a sta izbor koji nam namece Solana i njegovi pajtosi, i B92 tako da na glasanje ipak izlazim i ispunjavam gradjansku duznost-da bih bio bar donekle kontra teg Solane i ostalih u ekipi. Sve stranke se medjusobno napucavaju, glume nesto, a kad sidju sa skupstinske govornice izmedju sebe se izljube i izdele lovu koju su izlopovisali od naroda. Narod glupav, pa ih svata zdravo za gotovo, misli ako je neki politicar neke stranke nesto rekao, to je tako i nikako drugacije, i onda izmedju sebe pocnu da se svadjaju i jedni druge napucavaju i to onim najgorim bljuvotinama, trudeci se da svoje neistomisljenike (a pripadnike svog naroda!!!) predstave u svetu kao najgore, kao zlocince, kao nepismene, i ... dok se njihovi fanovi (predstavnici stranaka) cascavaju picencem i mezencem, i plase se samo za svoj holesterol i trigliceride.
    Koje su to srpski orijentisane misli ?Malo to pojasni !

  14. #44

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Aktivna clanica LSV-a.I nasa stranka jeste jedna od retkih u kojoj se postuje razlicitost misljenja,kao sto je neko vec pomenuo..

  15. #45

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nisam to uradila ni onda kada je bilo pitanje gole egzistencije (mada je u Srbiji to uvek slučaj, samo se strane menjaju...).
    Neću da prodajem dušu đavolu nizakakve pare.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

Strana 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Politicke stranke
    Autor lenjivica u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.10.2010, 13:31
  2. Program moje političke stranke
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 15:54
  3. U ime svih nas iz 50 i neke...
    Autor Temly u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.03.2009, 11:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •