Kada nema direktora, šefa..
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Kada nema direktora, šefa..

    ''Kada nema mačke, miševi kolo vode''

    Jel' tako vrijedi i u poslovnom svijetu?

    Dragi moji, što radite kad Vam nema nadređenog radi putovanja, bolovanja, godišnjeg..?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Kada nema direktora, šefa..

    Pa dobro, zar je moguće da ste u petoj brzini i kada Vas nitko ne nadgledava? Ne opustite se malčice? Stvarno ste radišni.

    Budući da radim u upravnoj zgradi, kod nas se točno osjeti kada se glavni maknu na dan,dva bilo to zbog službenog puta ili godišnjeg odmora. ne zabušava se no ipak se lakše diše. Toliko lakše diše da se grleni smijeh ne zaustavlja.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #3

    Odgovor: Kada nema direktora, šefa..

    pa evo zujim po forumu izmedju ostalog... pa meni je inace zimska hibernacija i slou sezona pa mi je opustenije na poslu.. ali uglavnom, ako imam posla onda radim bez obzira bili sefovi tu ili ne.. ako nema posla, onda se ni ne pretvaram da ima
    moomoo meee jooouu

  4. #4

    Odgovor: Kada nema direktora, šefa..

    Šta ja znam, i nije mi nešto opuštenije. Možda tek toliko koliko me ne cima ili ne prekida sa blic pitanjima ili "urgent tasks", pa mi je nešto lakše da se organizujem i odradim šta mi je za odraditi. Mada, i to zavisi od tipa Big Bossa, Ovi što bar na godišnjem umeju da se isključe i ne turiraju mailovima i pozivima zaista dozvoljavaju da se i mi odmorimo bez njih, a da pri tom posao ne trpi. Ovi drugi - kao da nisu nikud ni maklil.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #5

    Odgovor: Kada nema direktora, šefa..

    Sto se mog sadasnjeg sefa tice razlike nema bio tu ili ne... lik je u fazonu ne diraj me ne diram te. Mislim, takav je zato sto smo mi na visini zadatka uvjek i zna da niko se tu nesto ne zamajava. konkurencija je danas toliko velika svima i svi su super lako zamenjljivi da mi ne treba nikakav sef da mi sjedi nad glavom i govori sta cu da radim. Ako hocu da zadrzim posao moje je da radim ono sto se od mene ocekuje.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    Odgovor: Kada nema direktora, šefa..

    ...ima neko ko ga menja I ko se trudi da bude veći papa od pape samog
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  7. #7

    Odgovor: Kada nema direktora, šefa..

    kod mene takav je posao da i kad je sefica tu, sve je relaks i pola ljudi nije tu, a oni sto su prisutni surfaju na net, kuckaju neki tekst ili caskaju medjusobno
    takav je tezak ovaj novinarski posao
    bez zezanja - posao dozvoljava da ides na teren, da dodjes kasnije, da odes ranije, da imas vise pauza tokom radnog vremena, ali nikad kad je u pitanju finisiranje casopisa ( jedan nedelji, drugi tromesecni) niko se od nas ne zeza i ne dozvoljavamo da posao trpi. i zbog toga nikad niko nam ne visi na glavi i maltretira nas da smo svaki dan tamo od 9 do 17 sati.
    t.j pokusali jednom da nam uvedu kartice i radno vreme, ali shvatili da ne ide tako. ne moze da niko donese kvalietnu pricu i intervju ako sedi 8 sati u redakciji na biro, sem sto ce da bulji u kompjuter bzv...


Slične teme

  1. Nema ništa bolje...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 28.12.2013, 13:31
  2. Kada mame i tate više nema...
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.04.2011, 12:59
  3. Bez starca nema...
    Autor maqa u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 29.11.2009, 18:30
  4. Zagrevanje za SP u Nemačkoj
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 08.06.2006, 21:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •